INVESTIČNÝ 1–IZBOVÝ BYT | SEVER | ODBORÁRSKA UL. | ZARIADENÝ | KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Odborárska | 30 m²

GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

137,000 € 4567 €/m²

1 izbový apartmán (nebytový priestor) KVP Grunt č. 22

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 29.97 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

106,900 € 3567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

na predaj 1-izb.byt, Titogradská ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 34 m²

Ponúkam Vám na predaj 1-izbový byt, ulica Titogradská, Košice - Sídlisko KVP Úžitková plocha by

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

168,000 € 4941 €/m²

NOVINKA AJ INVESTÍČNE VEĽKÝ ÚTULNÝ 1IZB S LOGGIOU KOMPLETNÁ REKONŚTRUKCIA TOP LOKALITA

Reality Košice-Ťahanovce

1 izbový byt | Berlínska | 39.28 m²

IBA U NÁS! Predáme VEĽKÝ PEKNÝ 1 IZB BYT S LOGGIOU PO REKONŚTRUKCII v obľúbenej lokalite Ť

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

149,999 € 3819 €/m²

Na predaj 1 izbový byt, Park Obrancov Mieru, Košice – Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Park obrancov mieru | 42 m²

1-IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE KOŠICE SEVER – OBRANCOV MIERU Ponúkame Vám na predaj priestranný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4047 €/m²

1 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 15

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 59.27 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

197,900 € 3339 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt KVP Grunt č. 6

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.85 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

141,900 € 3653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE - PREDÁM 1,5i byt NARCISOVA ul po komplet rek.

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Narcisová | 39 m²

R E Z E R V O V A N É ADRIÁNA RADZIETA a KOSMOS REALITY Vám ponúkajú... na predaj krásny a út

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 4744 €/m²

Na predaj – 1,5 izbový byt – Košice, ulica Krivá

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 36 m²

Na predaj moderný 1,5-izbový byt – Košice, ulica Krivá Ponúkame na predaj štýlový a prakticky

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

178,000 € 4944 €/m²

Slnečný 1-izbový byt na Národnej triede v Košiciach

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Národná trieda | 38 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má atmosféru, praktické riešenie a skvelú adresu? Tento príjemný 1-iz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

170,000 € 4474 €/m²

Na predaj 1,5 izbový byt po novej a kompletnej rekonštrukcii, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Bernolákova | 35 m²

Ponúkame na predaj kompletne a nanovo zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na Bernolákovej ulici v Ko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

195,000 € 5571 €/m²

1 izbový byt KVP Grunt č. 2

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.58 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3605 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt KVP Grunt č. 7

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 38.31 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

137,900 € 3600 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - NA PREDAJ PEKNÝ 1 - IZBOVÝ BYT NA ULICI KRIVÁ, KOŠICE - JUH

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 16 m²

REZERVOVANÝ Na predaj ponúkame útulný 1-izbový byt v samotnom srdci Košíc – na obľúbenej Krive

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

125,000 € 7813 €/m²

REZERVOVANÝ - NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT NA ULICI TOLSTÉHO 1, KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Tolstého | 36 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj 1-izbový byt na ulici TOLSTÉHO č. 1, nachádzajúci sa v obľúben

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

180,000 € 5000 €/m²

PREDANÉ ! REZIDENCIA PRI RADNICI, Novostavba 1-izb.byt, loggia, pivnica

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. - vždy dobre naladený realitný maklér a konzultant, Vám ponúka na preda

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

211,999 € 7067 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 Izbový byt, 36m2, Kisdyho ulica, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Kisdyho | 36 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt na Kisdyho ulici v Košiciach na Severe. Byt je po staršej č

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Košice-Sever

163,000 € 4528 €/m²

1 IZBOVÝ BYT, ALŽBETINA, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Alžbetina | 22 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v samom centre mesta Košice, na Alžbetinej ulici. V byte pekne

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 7500 €/m²

REZERVOVANÝ Veľký 1 izbový byt Košice Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Narcisová | 40 m²

Rezervovaný ! Na predaj 1-izbový slnečný byt s výhľadom na mesto Košice. Dispozícia a rozloha

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

151,900 € 3798 €/m²

PREDAJ : Príjemný 1-izbový byt- centrum Košíc –Alžbetina

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Alžbetina | 40 m²

BÝVANIE S ATMOSFÉROU V SRDCI KOŠÍC – ALEBO PERFEKTNÁ INVESTÍCIA 🏡 Predstavte si bývanie, kde m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

190,000 € 4750 €/m²

Predaj nový 1-izbový byt na Palárikovej ulici v centre Košíc

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Palárikova | 35 m²

Na predaj moderný, kompletne zrekonštruovaný a štýlový 1-izbový byt na Palárikovej ulici v cent

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

195,000 € 5571 €/m²

Predaj 1-izbový byt v centre Košíc – Mäsiarska ulica | 41 m²

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Mäsiarska | 41 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený byt priamo v historickom centre

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,900 € 4778 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s veľkou loggiou v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 35 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Krížnej ulici v Bratislave I - Staré mesto. Rozloha bytu je

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 6429 €/m²

Lacnejšie ako u developera - Watsonova, 1.izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Watsonova | 40.05 m²

Spoločnosť PROXIMITYREAL vám ponúka na postúpenie zmluvu na moderný 1-izbový byt v prestížnom d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

171,990 € 4294 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23012)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie