PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ ZARIADENÝ BYT – Kysucká - Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

Ponúkame na predaj moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt (garsónka) v zrekonštruovanom byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

143,500 € 6833 €/m²

Na predaj 1-izbový byt, Titogradská, Košice – KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 36 m²

Na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sídlisko KVP, na adrese Titogradská. B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

154,990 € 4305 €/m²

ODPREDAJ NOVOSTAVBY IPEĽSKÁ - 1 izb. byt s balkónom, parkovanie

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ipeľská | 32 m²

PROMO Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v modernom developerskom projekte Ipeľská, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

169,990 € 5312 €/m²

Na predaj 1-izbový byt – Palárikova 9, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Palaríkova | 42 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Palárikovej ulici č. 9 v Košiciach.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

175,000 € 4167 €/m²

1izb.tehl. byt, 34,4m2, Železiarenská ul, KE-časť Šaca

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Železiarenská | 34 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj kompletne

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

133,900 € 3938 €/m²

štúdio, kompletná rekonštrukcia, ANIČKA RESIDENCE

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 30 m²

Bývanie v dynamickej mestskej lokalite s bezprostredným kontaktom s prírodou Ponúkame na preda

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

130,000 € 4333 €/m²

BYT NA FLORIÁNSKEJ: PANORÁMA MESTA A SMART INVESTÍCIA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 42 m²

Predstavte si rannú kávu na slnečnej, 6-metrovej lodžii, kde sa pred Vami otvára panoráma mesta

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,990 € 4524 €/m²

1,5 až 2-izbový byt, Užhorodská ulica, 42 m2, po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

NA PREDAJ KRÁSNY 1,5 IZBOVÝ BYT SO ZARIADENÍM V CENE | ATÉNSKA ULICA | ŤAHANOVCE

Reality Košice-Ťahanovce

1 izbový byt | - | 35 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj krásny 1,5 izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

168,000 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1izb.byt s logiou, 41m2, Braniskova ul, KE-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Branisková | 41 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

174,000 € 4244 €/m²

Hľadáme 1 izb. byt na Terase alebo KVP

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Terasa | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší 1-izbový byt v Košiciach – ideálne priamo od majiteľa. Z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÝ - MODERNÝ 1 IZBOVÝ BYT NA POVAŽSKEJ ULICI, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Považská | 28 m²

Malý byt, veľký komfort – presvedčte sa sami o príjemnom bývaní. EQUILIBRIO real v spoluprá

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,990 € 5000 €/m²

NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT SKVELÝ NA INVESTÍCIU | BOŽENY NEMCOVEJ | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | - | 39 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj 1 izbový byt skvelý ako investičná príležitosť na vy

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt s 2 loggiami na Triede SNP

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Trieda SNP | 32.78 m²

DISPOZÍCIA, KTORÁ MÁ ZMYSEL Na ploche 33 m² nájdete logicky oddelené zóny, ktoré z tohto bytu

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

155,000 € 4728 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izb.byt s 15m2 terasou+park.miesto, Rezidencia pri radnici

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 1 izbový

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

207,000 € 6900 €/m²

1 izbový byt KVP Grunt č. 3

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 41.32 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

149,900 € 3628 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

36 bytov KVP GRUNT

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 1,465 m²

Zostáva 15 voľných bytov! Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkl

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA | Dizajnový 1-izbový byt/garsónka | Investičná príležitosť v Košiciach | Okamžitý prenájom

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 24 m²

GH Real ponúka na predaj dizajnový 1-izbový byt/garsónku zariadenú v japonskom štýle na Kysucke

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

145,990 € 6083 €/m²

KUZMÁNYHO - 1.5 izbový byt - kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Kuzmányho | 39 m²

Pripravujeme do ponuky 1.5 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré M

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,990 € 4359 €/m²

1,5 izbový byt s malebným výhľadom Zombova KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Zombova | 40 m²

Melior reality by Braňo Čuri Vám ponúka na predaj 1,5-izbový byt, 40 m2 na ulici Zombova v Koši

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

155,000 € 3875 €/m²

RUŽÍNSKA | Na predaj 1-izbový byt | Ideálna investícia | Košice - Terasa | Kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ružínska | 28 m²

GH Real ponúka na predaj 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Košíc - mestská časť Terasa, na Ruží

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

134,000 € 4786 €/m²

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie -1-izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Vodárenská | 35.32 m²

Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu s potenciálom rastu len pár minút od centra mes

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4810 €/m²

REZERVOVANÉ - INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT | TERASA | KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA | ZARIADENÝ | UL. POKROKU | LOGGIA

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Pokroku | 30 m²

GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzaj

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,900 € 4663 €/m²

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie -1-izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Vodárenská | 20.1 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

109,000 € 5423 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23012)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie