Turgenevova - 1 izbový byt 41 m2 s 6m loggiou a krásnym výhľadom na mesto

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Turgenevova | 39 m²

V Exkluzívnom zastúpení Vám Tomisreal ponúka na predaj príjemný 1 izbový byt, mestská časť Koši

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

178,000 € 4564 €/m²

INVESTÍČNY, NOVÝ, NADĆASOVÝ V BLÍZKOSTI NOVEJ NEMOCNICI KYSUCKÁ

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 24 m²

PREDÁME NADĆASOVÝ, MODERNÝ A ÚTULNÝ 1IZB BYT S BALKÓNOM V NAJŹIADANEJŚIEJ LOKALITE V BLÍZKOSTI

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Info v RK

1-izbový byt Košice – centrum, Mäsiarska ulica, vlastné parkovanie vo dvore

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Mäsiarska | 34 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt na Mäsiarskej ulici v historickom centre Košice, ktorý spája vý

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

205,000 € 6029 €/m²

Na predaj 1 izbový byt / Garsónka, Košice - Západ, Lunik II

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

Mgr. Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj modernú a prakticky riešenú garsónku

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

128,500 € 6119 €/m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt Popradská ul. Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 37 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt Popradská ulica, Košice (Terasa) Exkluzívne zastúpenie Mgr. Ka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

154,000 € 4162 €/m²

PREDANÉ ! 1-izb.byt, loggia, pivnica, Patrik Janok-realitný maklér

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. realitný maklér a konzultant ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v lu

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ TOP LOKALITA UPROSTRED ZELENE TERASA NOVOSTAVBA KYSUCKA

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

Realitná kancelária Dôvera hľadá SPOLUPRACOVNÍKOV Z RADOV ŠTUDENTOV, ZAMESTNANÝCH AJ NEZAMESTNA

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

132,990 € 6333 €/m²

Na predaj 1 izbový byt, Sídlisko Ťahanovce, Sofijská ul.

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

1 izbový byt | Sofijská | 35 m²

Ponúkam na predaj 1-izbový byt – Sofijská, (Investičný) V exkluzívnom zastúpení ponúkam na pre

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

139,000 € 3971 €/m²

Na predaj 1 izbový byt / Garsónka, Košice - Západ, Lunik II

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | nemá | 21 m²

Bc. Adriána Vatrályová a Diamond Reality Vám ponúka na predaj modernú a prakticky riešenú garsó

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

128,990 € 6142 €/m²

PREDANÝ!!! NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU A PIVNICOU NA ULICI TITOGRADSKÁ, KOŠICE - SÍDLISKO KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 35 m²

PREDANÝ!!! Ponúkame na predaj 1-izbový byt s LODŽIOU na ulici TITOGRADSKÁ, nachádzajúci sa v o

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

155,000 € 4429 €/m²

PREDANÝ - Na predaj 1 izbový byt na ulici Krivá, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 16 m²

PREDANÝ!!! Ponúkame na predaj 1-izbový byt na PERFEKTNEJ adrese v Košiciach. Ide o moderne zre

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

128,000 € 8000 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 1 izbový byt, Košice - Západ, Bernolákova ulica

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Bernolákova | 34 m²

REZERVOVANÉ Diamond Reality ponúka na predaj 1-izbový byt na prízemí bytového domu na sídlisku

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

140,000 € 4118 €/m²

Moderný 1-izbový byt v novom projekte GallaHome – Košice / Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Študentská | 36.1 m²

Erik Kirchner a realitná kancelária H&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 1 izbový byt

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

153,600 € 4255 €/m²

PREDANÝ !!! Vynikajúci 1,5 byt na Furči

TUreality – Erika Demeterová ponúka na predaj obľúbený 1,5-izbový byt na Furči (sídlisko Dargov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

125,000 € 3676 €/m²

Na predaj : Garsónka- Nešporová, Košice- Západ

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Nešporova | 23 m²

✨ FLEGRA COMFORT REALITY ✨ ponúka na predaj útulnú garsónku s výmerou 23 m², ideálnu ako štarto

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23012)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie