Krásny 1-izbový byt s parkovacím miestom v uzavretom dvore v NOVOSTAVBE, Bystrická ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 40 m²

Predaj slnečného 1-izbového bytu v novostavbe Devínske Lúky, ulica Bystrická, Devínska Nová Ves

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

149,000 € 3725 €/m²

Hľadám prenájom bytu do 700 Eur

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinovská | 35 m²

Súrne hľadám pre klientov- 2 osoby , 1 izb. byt do prenájmu prípadne aj 2 izbový Petržalka, Ru

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nobelova | 38 m²

Ponúkam na prenájom vkusný 1-izbový byt s premyslenou dispozíciou, ideálny pre slušných a zodpo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, zrekonštruovaný, 1-izbový byt, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj zrekonštrovaný 1-izbový byt s balkónom

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

175,000 € 5000 €/m²

NA PREDAJ 1,5-izb. byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajské Biskupice | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1,5-izbový byt v lokalite Bratislava –

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

NA PREDAJ, 1-izb. byt v novostavbe ČEREŠNE

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 33.87 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe Čerešne Livin

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5757 €/m²

NA PRENÁJOM 1,5-izbový byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 45 m²

Na prenájom ponúkam útulný 1,5-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

Na prenájom 1-izb. byt Drobného ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 33 m²

Na prenájom 1-izb. byt Drobného ul. - Dúbravka, byt po kompletnej rekonštrukcii, komplet zariad

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Na predaj 1-izbový byt v širšom centre Bratislavy – Miletičova ulica, mestská časť Nivy (BA II)

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Na prenájom 1-izb. byt Agátová ul. NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 27 m²

Na prenájom 1-izb. byt Agátová ul. - Dúbravka NOVOSTAVBA / BA IV. 27 m2 + balkón, 1/6, komplet

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

700 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²

Na prenájom 1-izb. byt Vlčie hrdlo - Ružinov, byt po rekonštrukcii, komplet zariadený. Rozloha

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 35 m²

Na prenájom 1-izb. byt Dohnányho ul. - NIVY v širšom centre Bratislavy, byt po rekonštrukcii, z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Ponúkame pekný, nový 1-izb. byt na predaj – Mierová / Kaštieľska ul. – Ružinov – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Na predaj 1-izb. byt na rohu Kaštielskej a Mierova ul. – Ružinov / Prievoz / v bytovom dome vo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

Prenájom 1-izbového bytu - Novostavba AGÁTY - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 25 m²

GRAFT ponúka 1-izbový v novostavbe AGÁTY - ul. Agátová , Dúbravka / BA IV. - komplet zariaden

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izb. byt Donnerova ul.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Donnerova | 33 m²

Na prenájom 1-izb. byt Donnerova ul. - Karlová Ves, byt po rekonštrukcii a komplet zariadený.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Prenájom | Slnečný 1-izbový byt, 42 m² | Svidnícka ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Svidnícka | 42 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 1-izbový byt na Svidníckej ulici v obľúbenej časti Ruži

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1-izbový priestor, 20 m², Paulínyho ulica – Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Paulínyho | 20 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový priestor na jednej z najprestížnejších adries v centre Brat

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1 IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V PROJEKTE RÍNOK RAČA, ULICA FRANTIŠKA KUBU, BRATISLAVA - M.Č. RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Ulica Františka Kubu | 41 m²

Spoločnosť Dostupný Domov a Realitná kancelária TrueReal, s. r. o. Vám ponúkajú krásne 1 – izbo

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť – 1-izbový apartmán v projekte NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 36 | 28.22 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový apartmán v obľúbenej novostavbe N

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

185,000 € 6556 €/m²

PRENÁJOM - 1-izbový byt s balkónom- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Koceľova | 45 m²

Prenajmeme priestranný kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v lukratívnej časti B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ: 1 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Hronská | 36 m²

R E Z E R V O V A N É – 1 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE, BA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE Ponúkame na p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

145,000 € 4028 €/m²

REZERVOVANÉ: klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe s veľkou loggiou – Slnečnice, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²

R E Z E R V O V A N É Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

172,000 € 5263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agatova | 40 m²

Ponúkame na prenájom, kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe – Agátova, Dúbravka Slneč

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

680 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie