Nové bývanie v srdci Bratislavy / New and modern flat in the heart of Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 35 m²

(*English below) Hľadáte byt, ktorý spája štýl, komfort a dokonalú polohu? Ponúkame na prenájom

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Hľadám pre klienta 1 izbový byt, Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami: • lokal

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - Na predaj 1-izbový byt Rača-Paseky

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 29.81 m²

Hľadáte investičnú príležitosť alebo štartovací byt? Realitná kancelária Mentor Group Real Est

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

139,900 € 4693 €/m²

ARBIZ | prenájom 1-izbový byt na Adámiho ulici – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Adámiho | 36 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v mestskej časti Karlova Ves, na

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kúpte si OČARUJÚCI 1i byt PO REKONŠTRUKCII, KLENBOVÉ STROPY, zariadený

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Obchodná | 40 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj OČARUJÚCI 1-izbový byt S KLENBOVÝMI STROPMI po KOMPL

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

234,000 € 5850 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný jednoizbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave – Nové Mesto na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 45 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný jednoizbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Moderný a kompletne zariadený byt s balkónom a parkovaním – ideálne bývanie aj investícia v meste Bratislava - Rača na predaj !

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 26 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný, príjemne presvetlený jednoizbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

143,000 € 5500 €/m²

1. Izbový byt v centre mesta , pod Hradom, Mikulášska ul., 50 m2 - vhodné ako byt aj kancelária

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový na Mikulášskej ul. v Bratislava-Staré Mesto. Priestor o veľkos

Publikované: 10.12.2019 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

234,000 € 4680 €/m²

1. izbový byt na prenájom, Pražská ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Pražská | 38 m²

Prenájom 1. izbového bytu v Bratislave. Byt je zariadený s nábytkom pre jednu alebo dve osoby

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitosť 🏡

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | BANM | 29 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

179,000 € 6172 €/m²

1-izb. apartmán (A3) s predzáhradkou - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

125,700 € 4218 €/m²

MATADORKA LIVING - skvelá investičná príležitosť, www.matadorkaliving.sk

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 34.97 m²

Jedinečná príležitosť investovať už dnes a zhodnotiť svoju investíciu počas celej výstavby. Ch

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

191,281 € 5470 €/m²

PREDAJ 1,5-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | K Železnej studienke | 40.79 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt s celkovou výmerou 43,63 m², z čoho tvorí obytná plocha 40,79

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,032 € 5934 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 1-izbový byt s veľkou lodžiou (7 m²) v Dúbravke – nízke náklady, ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 38.13 m²

Hľadáte byt, kde si môžete vytvoriť bývanie presne podľa seba? Tento 1-izbový byt na ulici Ľuda

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 4327 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM STÁTÍM, AGÁTOVÁ ULICA, BRATISLAVA IV. - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 32 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom n

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,900 € 5809 €/m²

ŠTÝLOVÝ 1,5-IZBOVÝ BYT V REZIDENCII BLUMENTÁL V BLÍZKOSTI CENTRA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie Mateja Korvína | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny 1,5-izbový byt v prémiovej novostavbe Blumentál na Námestí Mate

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 4664 €/m²

BOSEN | Príjemný 1-izbový byt s balkónom pri Vive

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 34 m²

BYT: Byt má celkovú rozlohu 30 m² a nachádza sa na 2. poschodí bytového domu s výťahom. Byt je

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt na Starej Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Stará Vajnorská | 25.1 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt s mezonetovým spaním na Starej Vajnors

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

135,000 € 5378 €/m²

Na prenájom zariadený 1-izbový byt s loggiou na Dlhých Dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kolískova | 37 m²

Iba realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na prenájom tento kompletne zariadený 1-izbový b

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 35.05 m²

DAHLEH ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt v projekte UNIQ Slnečnice na Fialovej ulici, v m

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 5991 €/m²

DAHLEH ponúka na prenájom kompletne zariadený a svetlý 1-izbový byt v novostavbe Rezidencia Žilinská

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 32.5 m²

DAHLEH ponúka na prenájom kompletne zariadený a svetlý 1-izbový byt v novostavbe Rezidencia Žil

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

630 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 1 izbový byt v Záhorskej Bystrici

✅ ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU Byt s výmerou 29 m² + balkón (1 m²) sa nachádza na 3.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

510 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Štýlový 1-izbový byt po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii – Ružinov/Nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný a bezbariérový 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 5971 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie