Netradičný 1,5-izbový podkrovný byt s balkónom, Žilinská, 47 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 47 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný 1,5-izbový podkrovný byt s balkónom, klimatizáciou a netradičnou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 40 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM Broker

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 5125 €/m²

člen NARKS

Krásny 1-izbový byt Eurovea

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt v prestížnej novostavbe Prístavná – mieste,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Veľký 1-izbový byt 49 m² s lodžiou, parkovaním a pivnicou, Na križovatkách - Ružinov, 215 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na križovatkách | 49 m²

REZERVOVANÉ! Predstavte si byt, ktorý vám dá viac priestoru, než by ste od 1-

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 4388 €/m²

Priestranný 1-izbový byt s výhľadom na Vinicu - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 38.23 m²

Priestranný 1-izbový byt s celkovou rozlohou 38,23 m², ktorý zahŕňa aj príjemnú loggiu o výmere

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

205,900 € 5386 €/m²

REZERVOVANÉ. Investičná príležitosť na Tehelnom poli: Zariadený 1i byt s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 36.74 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 1-izbový byt v projekte Tehel

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,900 € 5414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ. 1-izbový byt 31,43 m² v zateplenom dome – vhodný na bývanie aj investíciu.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 31.43 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt v pôvodnom stav

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

160,000 € 5091 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Čerešne – kompletne zariadený, s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 30.52 m²

Predstavte si, že zajtra otvoríte dvere svojho nového bytu – a všetko je pripravené. Žiadne pre

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Na prenájom 1 izbový byt v Dúbravke Pod Záhradami

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na prenájom 1 izbový byt v Bratislave, časť Dúbravka.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 1 IZBOVÝ BYT 34 m² – PEKNA CESTA – RAČA

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 34 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a prakticky riešený 1-izbový byt v Bratislave III – mestská časť

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 1-izbového bytu s loggiou – ideálny štart alebo investícia!!!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 28.42 m²

Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

180,000 € 6334 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v Ružinove – TOP cena,lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 37.25 m²

Na predaj zariadený 1-izbový byt v Bratislave na Tomášikovej ulici 50/C (rezidencia Koloseo), n

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 4832 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 32 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

180,000 € 5625 €/m²

PREDANÉ !! 1-izbový byt s loggiou – Bratislava, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bučinová | 39.44 m²

Ponúkame na predaj praktický a čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávane

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Prenájom,1.izb.byt-VEĽKÝ, 40m2,NOVOSTAVBA-Bratislava IV-DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Ivana Bukovčana | 40 m²

Diamond Home services ponuka Príjemné bývanie, kde sa budete cítiť ako doma – Devínska Nová Ves

Publikované: 07.01.2024 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱1,5-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská 1/B | 48.57 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpime byt v hotovosti

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 1 izbový byt príp. garzónku alebo 2G aj v pôvodnom stave v Petržalke, platba v hotovosti

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

hľadám súrne 1i byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | 40 m²

hľadáme súrne 1i byt Vrakuňa, Podunajské Biskupice. Nie posledné poschodie a s výťahom, ak je

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145 € 4 €/m²

NA PREDAJ 1 - izbový byt, Vyšehradská, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 39.26 m²

NA PREDAJ 1 - izbový zariadený byt s balkónom, na 3. poschodí (z 11.) rezidenčného komplexu z r

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

174,990 € 4457 €/m²

Kuchárek-real: REZERVOVANÝ. Exkluzívne ponúkame 1 izbový byt Rovniankova ul. Bratislava-Petržálka.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Rovniankova | 36.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt bez balkónu o rozlohe 36.3 m2. Rovniankova ul. Bratislava-P

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

168,000 € 16 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 69 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,000 € 2449 €/m²

Moderný, kompletne prerobený 2i byt na prenájom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Ipeľská | 37 m²

Ponúkame na prenájom moderný a inteligentne riešený byt na Ipeľskej ulici v mestskej časti Podu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Čiastočne zariadený 1-izb. byt pri Avione, domáce zvieratá povolené

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kašmírska | 35 m²

Útulný 1-izbový byt v tichej časti Ružinova – ideálny pre jednotlivca alebo pár (aj s domácim z

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dizajnový 1-izbový byt s balkónom a výhľadom na Malé Karpaty – Guthaus

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie