REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1,5 izbový apartmán v BA III Malokrasňanská 42,34m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42.34 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4960 €/m²

Prenájom 1 izb. bytu s balkónom na Gajovej ul. oproti Modrému Kostolíku v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Gajova | 45 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 1-izbový byt s balkónom v jednej z najprestížnejších lokalít Bra

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

570 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA/PETRŽALKA - Kúpime garsonku, 1i byt pre klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Blagoevova | 30 m²

Pre konkrétného klienta hľadáme na kúpu garsónku, ideálne s balkónom v Petržalke - cena podľa s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

125,000 € 4167 €/m²

BA/PETRŽALKA-Prenájom 1i bytu s klimatizáciou a balkónom - Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 33.95 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom kompletne zariadený, slnečný 1 izbový byt s klimatizáciou v nov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA/DÚBRAVKA-Prenájom 1,5 bytu s oddelenou spálňou a kuchyňou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Považanova | 36.9 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom výborne riešený a takmer kompletne prerobený 1,5 izbový byt s o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA/PETRŽALKA - Kúpime garsonku, 1i byt pre klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 30 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme na kúpu 1i byt alebo garsónku v Slnečniciach.

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

199,000 € 6633 €/m²

BA IV-Prenájom moderného zariadeného 1i bytu v novostavbe Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 37.05 m²

Exkluzívne ponúkame na dlhodobý prenájom kompletne moderne zariadený 1 izbový byt v novostavbe

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BA I/VYDRICA-Prenájom moderného, veľkého 1i bytu + priestranná lodžia

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 39.8 m²

Ak hľadáte priestranný byt v úplnej novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plno

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

960 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TEHELNÉ POLE - 1 iz. byt, veľký balkón, pekný výhľad

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 30 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt o výmere 30 m2 + lodžia 6 m2. Byt sa nachádza na ulici

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Rezervovaný: Priestranný 1-izbový byt s potenciálom prerábky na 1,5-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mesačná | 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

člen NARKS

Predaj - štýlový 1,5i byt v srdci Starého Mesta - Marianska, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mariánska | 36 m²

Bývajte alebo investujte priamo v srdci Starého Mesta Bratislavy. Ponúkame na predaj štýlový 1

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,900 € 6553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Bratislavy – Podunajsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán na Tomášikovej ulici v atraktívno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový a útulný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Karola Adlera | 39 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá je zrekonštruovaná do posledného detailu a navyše sa nachádza v skv

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

186,900 € 4792 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho TOP

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dohnányho | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbovy byt vo výbornej lokalite Ružinov na ulici Dohnányho na 4 posc

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1 izbový byt vhodný aj ako kancelária, v peknom historickom objekte, v blízkosti Hl. vlakovej stanice, Jelenia ul, BAI, 38m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Jelenia | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1- izbový byt v novo rekonštruovanej historickej budove na Jelenej ulici v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

DOPYT: 1-izbový byt pre konkrétneho klienta

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre reálneho klienta hľadáme na kúpu 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Petržalka Zákl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Na predaj kompletne zrekonštruovaná garsónka s loggiou v Petržalke TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 25 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovanú garsónku s loggiou na Vilovej ulici v Bra

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 6396 €/m²

Na prenájom 1-izbový klimatizovaný byt v projekte Slnečnice, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 31 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový klimatizovaný byt v projekte Slnečnice v Petržalke. Byt sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novostavba 1-izbový byt s balkónom – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

1 izbový byt | Kunovská | 32 m²

Ponúkame na prenájom príjemný, svetlý a kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Kunovs

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

BOSEN | Na prenájom 1 izbový byt (42m2), Haburská, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 42 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom veľký a priestranný 1 izbový byt na Haburskej ulici v mestsk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

AZ. UNIKÁT: Svetlý 60 m² byt na Nám. M. Benku: Nadštandardná metráž s potenciálom 2-izbového bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 60 m²

Lokalita: Námestie Martina Benku, Bratislava I – Staré Mesto Výmera: 60 m² + balkón (1 m²) Stav

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

294,900 € 4915 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie