3 izbový byt | 70 m²
Odkúpime od Vás Vašu nehnuteľnosť - byt, dom, pozemok - za výhodnú cenu, vyplatíme Vaše dlhy aj
Info v RK
3 izbový byt | 1 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²
Apartmán vsadený priamo do prírody s nádhernou scenériou plnou farieb, majestátne štíty Chopku
318,000 € 3878 €/m²
3 izbový byt | Moravská | 68.73 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 a 3 izbové byty v novovzniknutej a tichej lokalite medzi rodinnými do
209,760 € 2446 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
BÝVAJTE UŽ TERAZ | BEZBARIÉROVÝ 3-izbový byt s veľkou predzáhradkou Ponúkame bezbariérový 3-izb
155,000 € 2284 €/m²
3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²
Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V
193,980 € 2836 €/m²
3 izbový byt | Rákócziho ul. | 72 m²
Exkluzívne len u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt hneď pri centre na Rákocziho ulici. By
125,000 € 1736 €/m²
3 izbový byt | Súmračná | 84 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný 4-izbový byt v Bratislave – Ružinov
283,000 € 3369 €/m²
3 izbový byt | Kúpeľná | 74 m²
Exkluzívne len u nás Vám ponúkame na predaj novozrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou na Kúpeľ
150,000 € 10 €/m²
3 izbový byt | Soblahovská | 82.92 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe na ulici Soblahovská v Trenčíne. Bytový dom bo
263,711 € 3180 €/m²
3 izbový byt | 88 m²
Hľadáte bývanie v štýlovej novostavbe s výbornou polohou a výhľadom, ktorý vás neomrzí? Ponúkam
327,000 € 3716 €/m²
3 izbový byt | Rovniankova | 70 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výbornou polohou – Rovniankova ul., Petržalka, 70 m², po reko
279,000 € 3986 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²
Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov. Vynik
330,000 € 3935 €/m²
3 izbový byt | Nitrianska | 72.18 m²
Ponúkame vám 3-izbový byt o výmere 72,18 m2 s balkónom, skladom na poschodí, garážovým parkovac
173,759 € 2407 €/m²
3 izbový byt | Vinohrady | 72.18 m²
173,759 € 2407 €/m²
3 izbový byt | Obchodná ulica | 158 m²
S výhradným zastúpením majiteľa Vám TRINITY realitná kancelária predstavuje 3-izbový holobyt s
144,000 € 911 €/m²
3 izbový byt | G.Bethlena | 73.61 m²
IBA U NÁS - Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou, ktorý sa nachádza neďaleko centra vo vyh
127,000 € 1725 €/m²
3 izbový byt | G. Bethlena | 72.92 m²
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Nových Zámkoch. Nachádza sa vo vyh
93,000 € 1275 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 75.5 m²
3-izbový byt v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier – vo Vyšných Hágoch, vhodný na bývanie, ale
174,000 € 2305 €/m²
3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový apartmán 4.4 na ulici č.: J.Ondruša 1D v Stupave, ktorý je využite
237,622 € 2950 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt pražského typu na sídlisku Dargovských hrdinov Výmera: 70m2 po
189,990 € 2567 €/m²
3 izbový byt | Galanta | 72.85 m²
Exkluzívne vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 3-izbový byt v Galante po celkovej rekonš
144,500 € 1984 €/m²
3 izbový byt | T.Ševčenku | 63 m²
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.
129,900 € 2062 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.