JEDINE U NÁS! - 3i byt - Novostavba Rezidencia Sokolská Zvolen - parkovacie miesto v cene

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 82.14 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novom projekte Rezidencia Sokolská vo Zvolene. Projekt sa

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Zvolen

273,000 € 3165 €/m²

Predané: Rezervované: Na predaj 3 izb byt na ul. Ľ. Okánika na Chrenovej 1 v Nitre.

Reality Nitra

3 izbový byt | Ľudovíta Okánika | 80 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Ni

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

TOP PONUKA 3 izb tehlovy byt veľký balkon

Reality Lučenec

3 izbový byt | Majakovského | 80 m²

Veľkometrážny 3 izbový tehlový byt v TOP lokalite Majakovského blízko centra !!! TOP správca S

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 25.12.2025
Byty na predaj Lučenec

102,000 € 1275 €/m²

Na predaj 3i byt Cinobaňa, 2x balkón

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | Sídlisko | 75 m²

3-izbový byt v Cinobani- Bývajte vo vlastnom za cenu nájmu v garzónke! Hľadáte štartovacie bý

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

60,000 € 973 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izb. byt A 74 m2 +predzáhr., v cene 2xparking, pivnica, štandard!

Reality Budimír

3 izbový byt | Nezadaná | 72.4 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe Viladomov č. 1 a 3 v projekte Pod Zeleným

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Budimír

247,000 € 3412 €/m²

3-izb. byt B 71 m2 + predzáhr., v cene 2xparking, pivnica, štandard!

Reality Budimír

3 izbový byt | Nezadaná | 71.22 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Budimír

241,000 € 3384 €/m²

REZERVOVANÉ - SLNEČNÝ A VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 80.96 m²

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj veľký, priestranný byt v centre mesta Banská Bystrica. Uv

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

206,000 € 2544 €/m²

!!! PREDANÉ !!! Moderný 3-izbový byt s loggiou, Boriny, DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 68 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vás osloví moderným dizajnom, kvalitou a výbornou lokalitou? Tento kompl

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1985 €/m²

Predaj 3izb. apartmán Donovaly, 170 m2, garáž, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 85 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Donovaly

258,000 € 3035 €/m²

PREDANÉ - 3-izb byt so štýlom a komfortom – Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Revolučná štvrť | 78 m²

Ponúkame na predaj ihneď voľný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s rozlohou 78 m² v atrak

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

Rezervovaný 3-IZBOVÝ BYT so zariadením

Reality Sečovce

3 izbový byt | Obchodná | 73.14 m²

Master Finance s.r.o. ponúka na predaj 3 -izbový byt s loggiou v Sečovciach na ulici Obchodnej.

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Sečovce

Cena dohodou

Ponuka 3-izbového bytu v projekte BYTY NA NÁMESTÍ

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 83 m²

Realitná kancelária OREA predstavuje novostavbu v projekte Byty na námestí v Dolnom Kubíne ktor

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 25.04.2025
Byty na predaj Dolný Kubín

254,900 € 3071 €/m²

Exkluzívna 3-izbová jednotka 405 s mezanínom

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 83.92 m²

Predstavujeme vám prestížnu jednotku v projekte NEOHAUS – trojizbovú jednotku t s impozantným m

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

271,500 € 3146 €/m²

Novostavba 3-izbového bytu v projekte BYTY NA NÁMESTÍ

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 79 m²

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 25.04.2025
Byty na predaj Dolný Kubín

244,900 € 3100 €/m²

NEOHAUS – praktické 3-izbové riešenie 305 v štýlovej novostavbe

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 61.23 m²

Na predaj ponúkame moderné 3-izbové jednotky v projekte NEOHAUS – v top lokalite Fončorda, Bans

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

226,500 € 3577 €/m²

Prémiová 3-izbová jednotka 404 s klimatizáciou v cene v projekte NEOHAUS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Spojová | 56.98 m²

Predstavujeme vám výnimočnú trojizbovú jednotku s mezanínom, kde získate viac ako len bývanie –

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

197,400 € 3333 €/m²

Rohový 3-izbový apartmán A105 v projekte Brezovina

Reality Oravské Veselé

3 izbový byt | 122 m²

Realitná kancelária OREA vám, exkluzívne ponúka posledný rohový veľkorysý 3-izbový apartmán A10

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Oravské Veselé

197,000 € 1615 €/m²

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 107 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 3i apartmán s pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

404,000 € 3776 €/m²

3-izbový byt s terasou, Kamenná NMnV, ZVÝHODNENÁ CENA, GARÁŽ

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Čerešňová ulica | 77.3 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novom projekte Kamenná- Rezidencia Kamenná /ulica Čerešňová/,

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

179,702 € 2325 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou v novostavbe Dolné Mesto, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 67.67 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s loggiou v novostavbe v projekte Dolné me

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

201,639 € 2980 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s loggiou v novostavbe v projekte Dolné Mesto, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 65.15 m²

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

209,797 € 3220 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt so záhradkou v novostavbe Dolné mesto, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 70.82 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s vlastnou záhradkou v novostavbe v projek

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

234,127 € 3306 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Mezonetový byt na Mierovom námestí pod hradom, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mierové námestie | 121 m²

EXKLUZÍVNE - Ponuka bytu v historickom centre Trenčína Ponúkame vám na predaj byt nachádzajúci

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

299,000 € 2471 €/m²

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 65.39 m²

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

209,202 € 3199 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23106)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie