Pri Mlynoch 3-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 72.55 m²

Projekt je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice. Ide o brownfield, ktorý bude nahradený

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Na predaj 3-izbový byt v Klasove

Reality Klasov

3 izbový byt | Hlavná | 72.18 m²

Ponúkame vám 3-izbový byt o výmere 72,18 m2 s balkónom, skladom na poschodí, garážovým parkovac

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Klasov

173,759 € 2407 €/m²

Predaj 3.izb.bytu v Modre na Družstevnej ulici v zrekonštruovanom stave.

Reality Modra

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúkajú na predaj: V Modre na predaj 3.izbový byt na Družstevnej ulici bez výťahu s

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Modra

163,990 € 2278 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v Nitre s modernými technológiami a komfortným dispozičným riešením!

Reality Nitra

3 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 75.62 m²

Hľadáte väčší byt s inovatívnymi technológiami, ktorý vám zaručí pohodlie aj úsporu na energiác

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

216,367 € 2778 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj – 3-izbový apartmán pri lodenici, Piešťany 164,68 m²

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 79.64 m²

Ponúkame vám luxusný priestranný 3-izbový apartmán v modernom projekte Rezidencia Na Lodenici,

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

308,200 € 3870 €/m²

PROJEKT NA LODENICI: 3-IZBOVÝ S TERASOU, VÝHĽADOM A BAZÉNOM – 93,78 M², 2. PODLAŽIE

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 93.78 m²

V projekte Na Lodenici v Piešťanoch ponúkame na predaj 3-izbový apartmán na 2. podlaží s krásny

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

289,900 € 3091 €/m²

Predané - Krásny 3 izbový byt -Košice -okolie - okamžite voľný

Reality Košice

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Linkhouse real s.r.o ponúka na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej loka

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice

142,500 € 2036 €/m²

Priestranný 3-izbový byt so zimnou záhradou a garážovým státím, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 113.61 m²

Priestranné bývanie pri lese: 3-izbový byt so zimnou záhradou a garážovým státím – Borovicový h

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

354,000 € 3116 €/m²

Trojizbový byt na Rúbanisku I v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I | 60 m²

Trojizbový byt na Rúbanisku I bol obnovený a v rámci obnovy boli vymenené bezpečnostné vchodové

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.09.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Sereď

3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sereď

157,656 € 2502 €/m²

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Dolné Zelenice

3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dolné Zelenice

157,656 € 2502 €/m²

NA PREDAJ! 3 izbový byt na Sihoti + garsónka, pozemok, garáž, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hodžova | 127 m²

Rodinný dom na predaj v Trenčíne TK Reality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt v dvojpodlažn

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

339,000 € 2669 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt v projekte BYTY DUO II.

Reality Prešov

3 izbový byt | Hapákova | 79.91 m²

3 izbový byt Dispozičné riešenie bytu: A1-01-03 Vstupná chodba 10,87m2; Kúpeľňa 6,73m2; Toalet

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Prešov

277,500 € 2783 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT vhodný na rekonštrukciu, vlastné kúrenie

Reality Sečovce

3 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Master Finance s.r.o. ponúka na predaj 3 -izbový byt s loggiou v Sečovciach na ulici Pribinove

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Sečovce

83,000 € 1383 €/m²

NOVY PROJEKT EXKLUZIVNE U NAS V PONUKE - 3IZBOVY BYT SO ZAHRADKOU A PARKOVACIM MIESTOM - CENY V PREDPREDAJI

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Agátová | 86 m²

Realitná kancelária LEVELREAL Vám EXKLUZIVNE ponúka na predaj 3 izbový byt so záhradkou v Milos

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

209,990 € 2442 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, Tuhárske Námestie, Lučenec.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie Tuhárske | 70 m²

Nová cena ! Realitná kancelária REX REAL,s.r.o. ( maklér: Mgr.Milena Bornstein Martušová , mobi

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Lučenec

103,500 € 1479 €/m²

Luxusný 3izbový apartmán v Tatrach

Reality Štrba

3 izbový byt | 87 m²

Pripravujeme na predaj exkluzivný apartmán v Tatrach . TUreality ponuka na predaj 3 izbový exkl

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Štrba

920,990 € 10586 €/m²

IMPEREAL - Predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma loggiami ul. Sklabinskej, Bratislava III. – Rača – časť Rendez.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Sklabinská | 91.4 m²

IMPEREAL ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma loggiami v tichom prostredí v tehl

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

276,000 € 3020 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Kremnici – pokojná lokalita pod lesom

Reality Kremnica

3 izbový byt | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj byt v meste Kremnica, len na skok od všetkého, čo potrebujete – o

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1797 €/m²

CENTRUM Včela - Predaj 3 izbový byt v štandarde, kolaudácia Apríl2025

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 90.55 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe CENTRUM Včela nachádzajúci sa v centre mesta L

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

395,000 € 4362 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt s balkónom a efektívnym dispozičným riešením

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III | 70.7 m²

Reality Novohrad vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkó

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA!! 3-izbový byt s terasou, Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 104.17 m²

ZNÍŽENÁ CENA!! Ponúkame vám na predaj trojizbový byt v novom rezidenčnom projekte SOKOLKA na So

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Zvolen

225,900 € 2169 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V ILAVE S VÝMEROU 68 M2.

Reality Ilava

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj trojizbový byt (nepriechodné izby) v Ilave na ulici Ľ.Štúra. Byt sa

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ilava

110,090 € 1573 €/m²

VILA KUZMÁNY | Na predaj 3-izbový byt 81m2 s predzáhradkou 122m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 80.58 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj prízemný 3-izbový byt s rozlohou 80,58 m² v prestížnom projekte V

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

306,430 € 3803 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23109)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie