EXKLUZÍVNY 3-izb. byt s terasou v NOVOSTAVBE - AMFIK HOUSE, Pod Táborom, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Pod Táborom | 175 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt s priestranno

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Prešov

356,300 € 2036 €/m²

Posledný predzáhradkový byt v SKOLAUDOVANOM projekte Kubániho dvory v centre Zvolena

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 59.74 m²

V projekte Kubániho dvory, ktorý je už skolaudovaný a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti ce

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Zvolen

305,025 € 5106 €/m²

3 izbový byt v novostavbe OC Družba, predaj , Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Lipová | 82.44 m²

Zoznam s cenami a ponuku bytov najdete TU Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt o výmere 74.27

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

184,500 € 2238 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZĽAVA!!! Novostavba Svrčia - Bratislava - Predaj 3 - izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Svrčia | 77.18 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestskej časti Karlova Ves - Svrčia ulica na

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 4957 €/m²

PREDANÉ !!! Moderný 3-izbový byt s loggiou – Bratislava, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Markova | 66 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný dizajn, vysoký štandard a výbornú lokalitu? Exkluzívne Vám

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Predaj priestranného 3i bytu Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 90 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3i byt s veľkou terasou a balkónom na Donovaloch. Byt sa nachádz

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na predaj Donovaly

295,000 € 3278 €/m²

Luxusný 3 izbový byt v rezidencii BestHome - Prvých 20 bytov ešte výhodnejšie

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 77.97 m²

Obmedzená ponuka: prvých 20 bytov v štandarde v cene za holobyt + klimatizácia. Spoločnosť PB

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

300,405 € 3853 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 77.97 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

300,405 € 3853 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 68.47 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

261,245 € 3815 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 79.34 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

305,320 € 3848 €/m²

Lucron | ponúka na predaj krásny 3 izbový byt v projekte Vydrica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 82.9 m²

Kúpte si byt priamo z prvej ruky od Developera v unikátnom prostrední Nového Starého Mesta ktor

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,750 € 9044 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 89.54 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE na ulici Vysokoškolákov v Žiline.

Publikované: 20.06.2022 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Žilina

310,900 € 3472 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 3-izbový podkrovný byt v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73.09 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

321,726.18 € 4402 €/m²

SKOLAUDOVANÝ Bezbariérový 3-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73.06 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

3-izbový byt SMART - Rezidencia Suchý Vrch Banská Bystrica (205)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Zimná | 73.39 m²

Hrubá stavba dokončená. Objednajte sa už dnes na fyzickú obhliadku projektu priamo na mieste pr

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

274,900 € 3541 €/m²

Novostavba 3-izbového bytu, nízke náklady, solárny ohrev, elektronabíjačky,pešo na Kúpeľný ostrov

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská ul. | 75 m²

Vo výstavbe novostavba len malinký kúsok od kúpeľov a kúpeľného parku? Ponúkame Vám riešenie...

Publikované: 21.07.2022 Aktualizované: 30.04.2024
Byty na predaj Piešťany

170,000 € 2180 €/m²

Posledný 3 izbový byt - Lúčna stráň - 1. Etapa

Reality Jánovce

3 izbový byt | Nezadaná | 68.05 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt, nachádzajúci sa v modernom rezidenčnom projekte Lúčna

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Jánovce

154,500 € 2270 €/m²

3 izbový byt v projekte Winehills - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v úplne novom projekte WINEHILLS. Ceny bytov sú uvádzane s

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 4221 €/m²

Exkluzívne na predaj - 3-izbový byt v projekte Sky Park v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 102 m²

Realitná kancelária JAdoma vo vyhradenom zastúpení ponúka na predaj úplne nový 3-izbový byt v m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

725,000 € 7108 €/m²

VÝHODNE! Kompletne zrenovovaný 3 izbový byt s loggiou na Generála Klapku v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 55 m²

Ponúkame Vám výhodne na predaj 3 izbový byt s loggiou v slušnej lokalite Komárna na Ul. Generál

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1545 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT + PODKROVIE NAD BYTOM V CENTRE ŽILINY

Reality Žilina

3 izbový byt | Legionárska | 226 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt v pôvodnom stave v centre Žiliny a k nemu patri

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

EXKLUZÍVNE - 3-izbový byt s 2 balkónmi v NOVOSTAVBE - NESTHOME, Popradská, KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 128.2 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3-izbový byt s 2 balkónmi

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

334,589 € 2610 €/m²

*Vivatt real* Milan Šiška

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Predaj vášho bytu, domu či pozemku rýchlo a výhodne, Oceňovanie nehnuteľností a správne nastave

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj veľký až 84 m2 byt v Hnúšti, okr. Rim. Sobota

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | V. Clementisa | 82 m²

Predám veľký 3- izb. v Hnúšti – Likier v okrese Rimavská Sobota. Byt sa nachádza v zrekonštruo

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

45,000 € 549 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Rodinné domy na predaj (23106)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (735)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie