Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Svidník

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom na celé Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská ulica | 64.82 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Dargovskýc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,000 € 2916 €/m²

Na predaj skolaudovaný 3-izbový byt v novej rezidencii - Bývanie pri Mlyne

Reality Veľké Orvište

3 izbový byt | - | 86 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj skolaudovaný 3-izbový byt predstavujúci

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Veľké Orvište

158,500 € 1843 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Kuková

154,000 € 1854 €/m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou v Trenčíne na ul. Liptovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská 1A | 95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmero

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 2368 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave v Partizánskom

Reality Partizánske

3 izbový byt | - | 66 m²

Moderný maklér ponúka na predaj tento priestranný 3-izbový byt v Partizánskom, ktorý je „nepísa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Partizánske

96,000 € 1455 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sabinov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 45 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

89,000 € 1978 €/m²

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj skolaudovaný 3-izbový byt s vlastnou záhradou

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 70 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj výnimočný, skolaudovaný 3-izbový

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

158,500 € 2264 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zariadený 3-izbový byt s parkingom v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | B.Lichardusa | 68.7 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu na ulici B. Lichardusa,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

225,000 € 3275 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

155,000 € 1947 €/m²

REZERVOVANÉ | 3 - IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE, UL. VÝCHODNÁ

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 65 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Výc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

143,560 € 2209 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový 3-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká | 143.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 3-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

299,900 € 2091 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Kysuckom Novom Meste

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Jesenského | 69 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, čiastočne zariadený 3-izbový byt na Jesenského uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt s veľkou loggiou v Martin-Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Budovateľov | 72 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt s veľkou loggiou nachá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

179,500 € 2493 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Green Village, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Orechová | 72 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

233,000 € 3236 €/m²

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stropkov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

KeyPoint | HLINSKÁ - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Hlinská | 56 m²

Nehnuteľnosť je rezervovaná Pokiaľ si želáte informácie o jej prípadnej opätovnej dostupnosti,

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

184,900 € 3302 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23113)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Upresniť hľadanie