NA PREDAJ_3 izbový byt na Sídlisku Šváby v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 65 m²

Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. v zastúpení nášho Klienta Vám v p

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Prešov

169,533.15 € 2608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ - veľký a slnečný 3 izbový byt v Malackách - sídlisko Juh

Reality Malacky

3 izbový byt | F. Malovaného | 84 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ veľký 3 izbový byt na ulici F. Malovaného v meste M

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Malacky

220,000 € 2619 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 61m2

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 61.25 m²

SLOVREAL - ponúka na predaj 3 izbový byt v Leviciach. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej ch

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

86,500 € 1412 €/m²

3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus loggia 3 m2 v tehlovej stavbe Riazanská, Nové mesto, bezproblémové parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 66 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus logg

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

235,000 € 3561 €/m²

TOKA - NA PREDAJ - Príjemný 3 izbový byt - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet | 68 m²

Pri rýchlom a serióznom jednaní, možná dohoda na cene. Ponúkame na predaj svetlý a príjemný 3-

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

138,000 € 2029 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny a moderný 3-izbový byt v bytovom dome z roku 2016, ktorý vás očar

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

197,000 € 2494 €/m²

3i byt ul. gen. Svobodu | Po Kompletnej Rekonštrukcii

Reality Zvolen

3 izbový byt | Gen. Svobodu | 74 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, presvetlený a na

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Zvolen

167,900 € 2269 €/m²

3i Byt | Novostavba | Vlastná Záhrada

Reality Detva

3 izbový byt | Štúrova | 51 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 -izbový zariadený byt s vlastnou záhradou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Detva

98,700 € 1935 €/m²

PRIUS | BYTY LUBINA | 3-IZB. BYT S TERASOU alebo BALKÓNOM

Reality Lubina

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Objavte výnimočné bývanie v obci Lubina, kde sa spája pokoj vidieka s komfortom moderného život

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lubina

134,640 € 2104 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ ! VEĽKÝ 3- IZBOVÝ BYT SO SLNEČNOU LOGGIOU A ZA DOBRÚ CENU

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Žilinská cesta | 78 m²

Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejnením. ***********

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

125,000 € 1603 €/m²

3 izbový byt na predaj, tehlový, balkón, pivnica, vlastný kotol

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, VLASTNÝM KÚRENÍM A SÚKROMÍM | TEHLA | 1. POSCHODIE Hľadáš bývanie, k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

220,000 € 3385 €/m²

Predaj čiastočne prerobený 3 izbový byt Martin Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², nachádzajúci sa na ulici Jilemnického, v lokali

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Martin

155,000 € 2183 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ! Predaj| Veľkometrážny (153m2) 3i RD - len 25 minút od Bratislavy, Trstená na Ostrove |Gofar |Exkluzívne

Reality Trstená na Ostrove

3 izbový byt | Nezadaná | 136 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj priestranný (136 m²), krásne presvetlený

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trstená na Ostrove

205,000 € 1507 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU, 67m2, OKTÓBROVÁ ul,, PREŠOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Októbrová | 67 m²

BENARD reality ponúka na predaj 3-izbový byt s lodžiou na Sídlisku 2, na na Októbrovej ul. v P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,999 € 2463 €/m²

Veľký svetlý 3-izb. byt s 2 balkónmi a park. miestom na Podunajskej, v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Gagarinova | 72.32 m²

Hľadáte priestranný byt s krásnymi výhľadmi, skvelou dostupnosťou a kompletnou vybavenosťou? Te

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj výhľadový 3 izbový apartmán s parkovacím státím, Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort, R2 SK!

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Termálna | 59.69 m²

Lokalita : Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort Sekcia : predaj Druh : apartmán, byt Počet

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

185,000 € 3099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme 3 izbový byt, Martin - Záturčie, LEN V R2 SK.

Reality Martin

3 izbový byt | Kozmonautov | 72.46 m²

Lokalita : Martin - Záturčie, ul. Kozmonautov Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 3+1 Ploc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme 3 izbový byt, Martin - Sever, LEN V R2 SK.

Reality Martin

3 izbový byt | Kozmonautov | 72.46 m²

Lokalita : Martin - Sever, ul. Kozmonautov Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 3+1 Plocha

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3i, Košice- Juh, Palárikova, 77m2, loggia, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Palárikova | 71 m²

3-izbový byt po kompletnej, novej rekonštrukcii s loggiou | Košice – Juh, Palárikova Ponúkame

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

280,000 € 3944 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - 3i, 68m2 + LO, Západ, Markušova, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Markušova | 68 m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt po kompletnej, novej rekonštrukcii s loggiou | Košice – Západ, Marku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

260,000 € 3824 €/m²

člen NARKS

Dvorkinova - 3 izb. PRAŽSKÝ byt, spolu 77m2, 6 mlodžia, 5/8p. , čiast.Rekonštrukcia, Zariadenie

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Dvorkinova | 71 m²

Reality 321 Vám prináša EXKLUZÍVNU ponuku predaja veľkého 3 izbového " Pražského typu " bytu

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

193,900 € 2731 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MOVEON exkluzívne ponúka 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii za cenu, ktorá sa len tak nevidí!

Reality Levice

3 izbový byt | Konopná | 62 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na 4. pos

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Levice

98,690 € 1592 €/m²

3 izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Martin - Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 76 m²

Byt 75,68 m2 + Balkón 3,35 m2. Ponúkame na predaj veľký 3 - izbový byt s loggiou nachádzajúci s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

178,000 € 2342 €/m²

Zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3i byt, Šalviová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 59.01 m²

Ponúkame na predaj logicky a prakticky riešený 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších čast

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,500 € 4042 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23113)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie