3 izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Martin - Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 76 m²

Byt 75,68 m2 + Balkón 3,35 m2. Ponúkame na predaj veľký 3 - izbový byt s loggiou nachádzajúci s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

178,000 € 2342 €/m²

Zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3i byt, Šalviová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 59.01 m²

Ponúkame na predaj logicky a prakticky riešený 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších čast

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,500 € 4042 €/m²

AZ. Jakubovo námestie: 77 m² pod 3 m stropmi, ticho, história a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 77 m²

AZ. PONÚKAME NA PREDAJ IDEÁLNY PRIESTOR PRE LUXUSNÝ MESTSKÝ BYT, PRESTÍŽNY ATELIÉR ALEBO REPREZ

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,900 € 4414 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA. Podkrovný 3-izbový byt v štandarde v centre Banskej Bystrice.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 76.48 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

282,000 € 3687 €/m²

3izbovy byt terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 52 m²

Tureality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Terase v Košiciach. Byt má výmeru 52 m² a pr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

205,099 € 3944 €/m²

3izbovy byt v Košiciach na terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 52 m²

Tureality ponuka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlisku Terasa s výmerou 5

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

208,999 € 4019 €/m²

3 izbový byt Juh Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | 69 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na sídlisku juh. Ponúkame na predaj priestranný 3-izbov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rožňava

114,999 € 1667 €/m²

Štýlový 3-izbový byt navrhnutý dizajnérkou v top lokalite Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lešková, 811 04 Bratislava | 67.26 m²

Resido Concept pripravuje na predaj štýlový 3-izbový byt v prestížnej lokalite Bratislava – Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 5784 €/m²

*RESERVÉ* Jedinečný 3-izb. byt (88 m²) Penthouse s terasou (125 m²) / šatník, klíma, krb, loggia / Klimkovičova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Klimkovičova | 88 m²

*REZERVOVANÉ* V dotyku s prírodou, bez susedov nad hlavou a s jedinečnou veľkometrážnou terasou

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

349,000 € 3966 €/m²

3 - izbový byt Pravenec

Reality Pravenec

3 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj byt nachádzajúci sa v obci Pravenec, len 12 km od Prievidze. Je to ideálna

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Pravenec

105,000 € 1479 €/m²

NOVOSTAVBA. Atraktívny trojizbový byt na skok od centra s dostatkom denného svetla

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 94.18 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,000 € 3769 €/m²

Veľký svetlý 3-izb. byt s 2 balkónmi a park. miestom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 72.32 m²

Hľadáte priestranný byt s krásnymi výhľadmi, skvelou dostupnosťou a kompletnou vybavenosťou? Te

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

269,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEZMEŠKAJTE toto !!!! Na predaj jedinečný 3 veľkometrážny byt v centre Banskej Bystrice za SUPER cenu, 134,4 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 134.4 m²

TUreality ponúka predaj bytu v centre Banskej Bystrice o výmere 134,4m2 – Vaša šanca na pokojn

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 1674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3 izbový byt 81 m2 s balkónom

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | 80.82 m²

Na predaj 3 izbový byt 81 m2 v pôvodnom stave na ulici Hviezdoslava. K bytu je balkón a pivnica

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

67,000 € 829 €/m²

Reality Pre Vás - na Predaj 3-izbový byt s garážou a vlastným pozemkom - Mestečko - Púchov

Reality Mestečko

3 izbový byt | 82 m²

Reality Pre Vás - Eduard Kukosa Ponúka na predaj : 3 - izbový byt o rozlohe 82 m2

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mestečko

115,000 € 1402 €/m²

Predaj - priestranný, kompletne moderne zariadený, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, nachádzajúci sa na 21. poschodí vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, n

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 4157 €/m²

Exkluzívne iba v APEX reality jedinečný 3i. s terasou a parkovaním v Hlohovci

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Kalinčiakova | 67 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj jedinečnú ponuku moderného 3 izbového by

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

305,000 € 4552 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Štýlový 3-izbový byt, Rákócziho ul., Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 64 m²

POZOR! ZNÍŹENÁ CENA! Byt prešiel kompletnou a hĺbkovou rekonštrukciou s dôrazom na funkčnosť a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

127,900 € 1998 €/m²

Na predaj: CENTRUM veľký 3 izb.byt + BALKON + ŠATNIK

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 82.57 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 83m2

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

120,000 € 1453 €/m²

3 izbový byt na predaj, Jarková ulica, Prešov, tehlový bytový dom, balkón, parkovanie, výťah

Reality Prešov

3 izbový byt | Jarková | 95 m²

Posledná šanca bývať štýlovo v centre Prešova! Projekt Jarková II – Srdce mesta. Štýl, ktorý s

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

307,300 € 3235 €/m²

3 izbový tehlový byt na predaj. Garaž, balkón, vlastné kúrenie

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Železničná | 78 m²

3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A VÝHĽADOM NA TATRY Veľká Lomnica – pokojné bývanie pod Vysokými Tatra

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

179,900 € 2306 €/m²

PREDAJ - Štýlový 3-izbový byt v centre Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Turecká | 60 m²

EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v atraktívnej lokal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

126,000 € 2100 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3-izbový byt Levice, 61m2

Reality Levice

3 izbový byt | Súkennícka | 61.35 m²

Link na video: https://youtu.be/ULeOOQsXaX4 SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 61

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

125,000 € 2037 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - na predaj 3-izbový byt Levice, 62m2

Reality Levice

3 izbový byt | Zdenka Nejedlého | 62.1 m²

Link na video: https://youtu.be/Hp6GvH_TVVI SLOVREAL ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt o v

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23111)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30359)
Upresniť hľadanie