Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Kuková

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so záhradou a garážou v Bielom Kostole

Reality Trnava

3 izbový byt | - | 67 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Strednej ulici v Bielom Kostole. Byt disponuje

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,990 € 3433 €/m²

Na predaj prerobený 3-izbový byt s loggiou, Martin-Košúty II

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt typu nepriechodný baurin

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Kuková

154,000 € 1854 €/m²

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Svidník

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj zariadený 3-izbový byt s parkingom v Liptovskom Mikuláši

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 68.7 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu na ulici B. Lichardusa,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3275 €/m²

NA PREDAJ | Exkluzívny 3- izbový byt s veľkorysou terasou v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kožušnícka | 71 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt s veľkorysou terasou v T

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

279,900 € 3942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | Moderný 3-izbový byt v novostavbe s vlastným parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská 1N | 70.8 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Trenčíne, nac

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

218,400 € 3085 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Kuková

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,600 € 3662 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: Na predaj 3,5 - izbový byt v meste Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | - | 74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v rezidencii Slnečná - Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | - | 73 m²

Moderný maklér ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v štandardnom vybavení v Rezidencii Slne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

146,000 € 2000 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi a 2 parkingami, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domkárska 10 | 69.98 m²

Moderný maklér ponúka na predaj3-izbový byt na Domkárskej ulici v Ružinove. Nachádza sa na 2/4

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,000 € 3401 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 72 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo yhľadávanej lokalite

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,000 € 2347 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Novomeského | 69 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený 3-izbový byt v jed

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

129,500 € 1877 €/m²

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sabinov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Svidník

155,000 € 1947 €/m²

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sabinov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 1947 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23108)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie