3 izbový byt, Košice - Dargovských hrdinov, Ovručská ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Ovručská | 80 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Košiciach na sídlisku Dargovs

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

198,999 € 2487 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

TROJIZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V KOMÁRNE NA PREDAJ V BLÍZKOSTI PRÍRODY

Reality Komárno

3 izbový byt | Veľká jarková ul. | 67 m²

TÚTO NEHNUTEĽNOSŤ NÁJDETE EXKLUZÍVNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. INVESTCONSULT REALITY Vám pon

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Komárno

99,800 € 1490 €/m²

3 - izbový byt na SÍDLISKU ZÁPAD Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Mierová | 73.5 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Západ v Starej Ľubovni, ktorá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

125,000 € 1701 €/m²

3- izbový byt s lodžiou, Martin - Jahodníky

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 70.5 m²

3-izbový byt s loggiou v mestskej časti Martin - Jahodníky, ktorá je obľúbená najmä vďaka pokoj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Martin

142,900 € 2027 €/m²

3 izbový byt v komplexe Europalace Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 124 m²

Predaj veľkometrážneho 3 izbového bytu v Polyfunkčnom komplexe Europalace, ul. Vysokoškolákov v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Žilina

344,000 € 2774 €/m²

Vzdušný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 75 m²

Chcete sa konečne posunúť do väčšieho? Rozrástla sa vám rodina, nemáte čas riešiť zbytočnosti a

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

346,000 € 4613 €/m²

člen NARKS

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | 64 m² | PRAKOVCE

Reality Prakovce

3 izbový byt | nemá | 64 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prakovce

84,990 € 1328 €/m²

Piata Avenue | 3-izbový byt s výhľadom na Martinky, Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Piata Avenue ponúka na predaj 3-izbový byt typu bauring s výmerou 66 m², nachádzajúci sa na 8.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

138,000 € 2091 €/m²

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú, teplú trojku.

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 74.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a tichý 3-izbový byt v úžasnom prostredí pri priehrade Môťová, l

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Zvolen

148,000 € 1987 €/m²

Skolaudované - Ponúkame na predaj 3 izbové exkluzívne byty

Reality Zvolen

3 izbový byt | Podborová | 75 m²

Aj takto môžete bývať. Ponúkame na predaj trojizbové ekologické exkluzívne byty v novostavbe s

Publikované: 28.01.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

AZ. PANORAMA CITY: Luxusný 3 izbový byt na 30. poschodí s dychberúcim výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 103 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje moderný mestský životný štýl a zároveň je bezpečnou invest

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5816 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Na predaj 3i byt s loggiou v ikonickej KLINGERKE / podzemné parkovanie + pivničná kobka v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený a kompletne zariadený 3-izbový byt v srdci bratislavského „d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,990 € 5814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-izb byt s loggiou v obľúbenej novostavbe Arboria

Reality Trnava

3 izbový byt | 83.88 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt s nádherným a ničím nerušeným výhľadom až na Karpaty. N

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 3040 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dokonalý 3 izbový byt 81 m² + balkón 7 m², novostavba Mlynská Bašta, absolútne centrum KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kasárenské námestie | 88 m²

JUDr. Adriana Saxová a SAXAREAL vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt s výmer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

417,000 € 4739 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! 3- izbový byt

Reality Púchov

3 izbový byt | Dohňany | 139.06 m²

LUHOVA reality Vám vo výhradne ponúka na predaj 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na prízemí v kv

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT + GARSÓNKA + 64 m² TERASA S VÝHĽADOM NA HRAD - SIHOŤ I.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hurbanova | 130 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v Trenčíne, nachádzajúcu sa vo vyhľa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

284,560 € 2189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

investičná príležitosť na Záhradnickej ulici, 94 m2 , potenciál 4,5 izbový, vlastný dvor na parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá rastie na hodnote? Ponúkame na predaj priestranný, slnečný tehlový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

3 IZB. BYT, KOMPLET PREROBENÝ, ŽIADANÁ LOKALITA, Poprad - Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 68 m²

Benard Vám ponúka na predaj útulný, kompletne prerobený 3-izbový byt 68 m2 v žiadanej lokalite

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

189,999 € 2794 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Tichý, veľkorysý 3i byt s dvoma loggiami a bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 69.75 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý 3i byt pri lese s výhľadom do zelene. Or

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3713 €/m²

Veľkorysý 3-izbový byt so staromestskou dušou, pripravený na váš vysnívaný dizajn. Ul. 29. augusta – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 113 m²

Livion Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 1

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 3973 €/m²

Predaj výnimočné 2 a 3 izbové byty v novostavbe WHITE SQUARE v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nám. Kossutha | 76.5 m²

Rozmýšľate nad kúpou bytu v Komárne? Spoločnosť SUNREALITY ponúka na predaj VÝNIMOČNÉ 2 a 3

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Komárno

163,987 € 2144 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT V KOMÁRNE!

Reality Komárno

3 izbový byt | 68.5 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA – ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT V KOMÁRNE! Hľadáte byt, do

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Komárno

138,500 € 2022 €/m²

PREROBENÝ 3-IZBOVÝ BYT V KOLÁROVE NA PREDAJ

Reality Kolárovo

3 izbový byt | 68.81 m²

GÚTA - FELÚJÍTOTT 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ Eladásra kínálok egy felújított, 3 szobás, napfényes lak

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Kolárovo

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie