MACH Reality REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE na predaj krásny, veľký 3 izb byt 78m2+ loggia Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Považská | 78 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame priestranný 3-izbový byt 78m2 po ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 € 2372 €/m²

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

MODERNÝ TEHLOVÝ BYT V CENTRE KOŠÍC, 82 m², Svätoplukova, Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²

Realitná kancelária REALIFY Vám ponúka na predaj výnimočný byt so štýlovým dizajnom v Starom me

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3127 €/m²

Ideálny slnečný 3-izb. byt (67 m2) s loggiou / Kurská ul. / Košice - sídl. Darg. hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Kurská | 67 m²

Pekný, slnečný a prakticky riešený 3-izbový byt košického typu, s loggiou, pekným výhľadom a tr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

209,000 € 3119 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v pôvodnom stave - A. Trajan, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | 73.39 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, ktorý predstavuje ideálnu príleži

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Piešťany

130,000 € 1771 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Piešťanoch, 63m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 63 m² v obľúbenej lokalite mesta Piešťany. By

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

139,990 € 2222 €/m²

Predaj bytu 3-izbový 86 m²

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve s rozlohou 86, 88m², ktorý sa nachádza v t

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

230,000 € 2674 €/m²

PRÍJEMNÝ 3 IZBOVÝ BYT V BRATISLAVSKEJ DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Carla Real Solutions vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

217,000 € 3444 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - Štúrová, Centrum Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štúrova | 95.65 m²

Staromestský 3-izbový byt s charakterom a investičným potenciálom – Štúrova, Košice Michal Pal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

345,000 € 3607 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODON | Bývanie, ktoré dáva zmysel dnes aj o pár rokov – 3-izbový byt v novostavbe Pri radnici, Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | Gazdovský Rad | 101.62 m²

TYP NEHNUTEĽNOSTI: V exkluzívnom zastúpení developera ponúkame na predaj novostavbu v absolútno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Šamorín

Info v RK

Na predaj pekný 3 izbový byt Liptovský Hrádok-Prekážka

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite Liptovs

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena na vyžiadanie

Ponuka 3-izbového bytu v novostavbe v obci Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť moderný 3-izbový byt 2-A v čerstvo skolaudovanom pr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

177,000 € 2458 €/m²

NIDAL: PREDAJ - reprezentatívny 3-izbový byt v Starom Meste priamo pod Bratislavským hradom – umelecká atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 156.04 m²

Základné informácie Hľadáte veľkorysý luxusný byt v Starom Meste, ktorý má dušu? Tento 3-izbov

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 3941 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIDAL: Predaj - 3 izbový byt v novostavbe na Banšelovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 72 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu na Banšelovej ulici. Byt má

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 3125 €/m²

NIDAL: Predaj - Veľkoryso dimenzovaný 3 izbový byt s loggiou na 30. poschodí v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 94.51 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj krásny, presvetlený byt s loggiou a panoramatickým

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,000 € 5608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Mierová kolónia, Nobelova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 78 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

293,900 € 3768 €/m²

REZERVOVANÝ Predaj 3 izbový byt Sučany

Reality Sučany

3 izbový byt | Tehelná | 63 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v obci Sučany na ulici Tehelná, len pár minút o

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sučany

Cena dohodou

PREDAJ, 3-izbový zariadený byt, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Vajanského | 49.5 m²

FinReal go v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom zachovalom stave. I

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

90,500 € 1828 €/m²

Rezervovali sme 3i chyžku na Murgáša

Reality Michalovce

3 izbový byt | J. Murgaša | 69.78 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

BE.LIVE COMPANY- 3- IZBOVÝ BYT-PARKOVANIE- KOBKA- JAVOROVÁ ULICA- DUNAJSKÁ LUŽNÁ

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 68.53 m²

Predstavte si bývanie, kde ráno začínate kávou na priestrannom balkóne, cez deň máte všetko pot

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

239,900 € 3501 €/m²

AG REALITYI REZERVOVANÝ 3izb. byt kompl. rekonštruovaný začiatok Petržalky - Gessayova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 68 m²

AG reality & finance, s.r.o / REZERVOVANÝ elegantný a priestranný 3 izbový byt v jednej z najo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,800 € 3938 €/m²

3i byt so záhradou a garážou vo Vrútkach

Reality Vrútky

3 izbový byt | Lesná | 60 m²

3i byt s balkónom v zateplenom, nízkopodlažnom, tehlovom bytovom dome vo Vrútkach. Byt o výmere

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

Exkluzívne 3-izbový byt s loggiou v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Slovenská | 68 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v centre mesta: Lokalita: centrum, Spišsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

NA PREDAJ, 3-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Martin. Byt sa nachádza v dobrej, vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2538 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23106)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie