Na predaj 3 izbový byt Liptovský Mikuláš - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 68 m², ktorý vyniká skvelou polohou, svetlosťo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

172,000 € 2529 €/m²

Pripravujeme do ponuky 3i byt v Banskej Bystrici v lokalite Sásová 69.49 m²

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.49 m²

TUreality pripravuje do ponuky 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sásová. Byt s výmerou 69

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj 3i bytu 84m2 - dva balkóny , Nábrežná v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 84.22 m²

Priestranný 3-izbový byt (84 m²) s 2 balkónmi na obľúbenej Nábrežnej v Nových Zámkoch. Hľadáte

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

138,000 € 1639 €/m²

Priestranný 3 - izbový byt - Rožňava, Okružná ulica

Reality Rožňava

3 izbový byt | Okružná | 64.5 m²

- 3 izbový byt - výmera 64,5 m2 - pôvodný stav - lokalita: Rožňava, Okružná ulica - bytový dom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Rožňava

99,900 € 1549 €/m²

Moderný 3-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Zvolen

3 izbový byt | Družstevná | 68.5 m²

Štýlový 3-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii (12/2025) Hľadáte bývanie, kde sa snú

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zvolen

189,900 € 2772 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj priestranného 3i bytu s loggiou Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3i byt vo výbornej lokalite v Banskej Bystrici na Oremburskej ul

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2721 €/m²

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj priestranný 3i byt v Bratislave D.N.V. REZERVOVANÝ!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 66 m²

Ponúkame na predaj útulný, priestranný 3 izbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, na ulici

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,000 € 3621 €/m²

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj 3i mezonetový byt v obci Zohor.

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný mezonetový 3-izbový byt v obci Zohor na ulici Školská. Byt je no

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Zohor

199,000 € 2392 €/m²

TOP CENA! Ponúkame na predaj 3i byt v obci Kuklov (s vizualizáciou)

Reality Kuklov

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Kuklov. Byt sa nachádza na vyvýšenom 1. poschodí z 2. By

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Kuklov

65,000 € 903 €/m²

Rezervované : ZNÍŽENÁ CENA !!! ponúkame na predaj 3iz. byt v centre Malaciek

Reality Malacky

3 izbový byt | Partizánska | 63 m²

Ponúkame na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt v priamom centre mesta Malacky na ulici Par

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Malacky

150,000 € 2381 €/m²

NA PREDAJ 3IZB. EXKLUZIVNY BYT TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčín

3 izbový byt | 151 m²

TUreality ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorá si nepotrebuje nič dokazovať — a úprimne, ani sa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

359,999 € 2384 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt, 70 m², lodžia, Čordákova, KVP, Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordákova | 70 m²

REZERVOVANÉ - Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Čordákovej ulici v Košiciach s lodžiou,

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,900 € 2999 €/m²

člen NARKS

BYT, KTORÝ MÁ VŠETKO: 3 IZBY + GARÁŽ + BALKÓN

Reality Preseľany

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka: 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU, BALKÓNOM A PIVNICOU v obci

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Preseľany

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový tehlový byt - blízko centra - Pavlovičovo Námestie

Reality Prešov

3 izbový byt | 74 m²

EXLUZÍVNE Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt o výmere 74 m², ( + 2x lodžia a 1

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2500 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v lukratívnej časti Starého Mesta – Židovská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 65 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Starého

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5183 €/m²

3-izbový byt s rodinnou atmosférou, loggia a balkón, Trnávka – Kopanice

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kopanice | 64.82 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka: na predaj útuln

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4011 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a výbornou dispozíciou – Trenčín Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Trenčín

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

155,000 € 2313 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s parkovaním - Na Hore, Košice, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Na hore | 85 m²

Priestranný 3 izbový byt v novostavbe s parkovaním – Na Hore, Furča Michal Palko z Reality s V

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

295,000 € 3471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. byt v projekte NIDO 1

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 105 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/3-izb-byt-ba-nove-mesto-11/ Bývanie v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,900 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt v Trenčíne – sídlisko Juh, ul. Mateja Bela

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 73 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2260 €/m²

REZERVOVANÉ!!! 3-izbový byt, ul. Martina Hattalu

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Martina Hattalu | 67 m²

REZERVOVANÉ !!! AstonReal ponúka na predaj 3 - izbový byt v Dolnom Kubíne, ulica Martina Hatta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

LUXUSNÝ 3izbový byt S BALKÓNOM - SRDCE VRANOVA

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 103 m²

Váš vysnívaný 3izbový domov 103 m² v srdci Vranova – obytný dom Domino centrum! Predstavte si

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

211,000 € 2049 €/m²

3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov, Šváby, Lomnická ulica, 78 m²

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 76 m²

Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii, Prešov Šváby, Lomnická ulica , 78m², vyvýšené prízemi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

199,000 € 2618 €/m²

Na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalite v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 73 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený 3-izbový byt v Stupave na Školskej ulici. Byt sa na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 2464 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23106)
Upresniť hľadanie