TOP 3-izb. HOLOBYT s 2 balkónmi – Vytvorte si domov podľa seba

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Hasičská | 88 m²

OPIS PONUKY Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí Vám, a nie vy jemu? Tento exkluzívny 3-izbový

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

185,000 € 2102 €/m²

NA SIHOTI - 3i BYT (61 m²) + LOGGIA - Trenčín, Sihoť II

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²

AM LIVING realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt s loggiou vo veľmi vyhľa

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

141,900 € 2326 €/m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov Ponúkame na predaj **3-i

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 3288 €/m²

Kvalitná rekonštrukcia – nové rozvody, jadro v 3 izbovom byte v centre Šamorína

Reality Šamorín

3 izbový byt | Školská | 62 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj trojizbový byt v zateplenej panelovej, trojposchodovej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Šamorín

186,000 € 3000 €/m²

3 i byt - Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Murániho | 61 m²

Slnečný 3-izbový byt s loggiou v Nitre – pripravený na bývanie! Hľadáte praktické bývanie v Ni

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nitra

145,000 € 2377 €/m²

Exkluzívne, 3-izbový byt, projekt SLNEČNICE, ulica Fialová 2/A

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 76.53 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: novostavba, kompletne zariadený, pripravený

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4430 €/m²

TUreality predáva sexi apartmán v Tatrách. Rezervované!

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 90 m²

TUreality predáva exkluzívne sexi apartmán v Tatrách. Niektoré miesta len navštíviš. Iné ťa poh

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,999 € 2778 €/m²

Trojizbový tehlový byt s loggiou, 74 m² – ul. J. Wolkra Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | J. Wolkra | 74 m²

Trojizbový tehlový byt s loggiou v obľúbenej lokalite – ul. J. Wolkra Lučenec. Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

105,000 € 1419 €/m²

Moderné 3-izbové byty na kľúč s vlastným pozemkom – novostavba v rozvíjajúcej sa časti mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 80 m²

Realitná kancelária RESPECT REAL – Ing. Ildikó Marczellová ponúka na predaj kvalitné 3-izbové b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2336 €/m²

PRÉMIOVÝ 3i BYT - VILADOMY - 24m2 TERASA - GARÁŽ - NADŠTANDARD + KLÍMA V KAŽDEJ IZBE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Vilado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 3698 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT - PRI ŠTADIÓNE

Reality Svätý Jur

3 izbový byt | Pri Štadióne | 75.5 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave v Sväto

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Svätý Jur

225,000 € 2980 €/m²

Na predaj čiastočne zariadený 3-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Píniovej ulici v mestskej časti Bratislava - Vr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,990 € 3013 €/m²

Priestranný 3‑izbový byt 103 m² – moderné bývanie pri downtowne. Ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt o veľkosti 103 m² v novom projekte Prístavná 1 v Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3-IZBOVÝ BYT S DVOMA LOGGIAMI A VEĽKOU POVNICOU KTORÝ SPĹŇA VŠETKY POŽIADAVKY - LIPTOVSKÝ PETER.

Reality Liptovský Peter

3 izbový byt | 76 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII S DVOMA BALKÓNAMI-LOG

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Peter

156,000 € 2053 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SKOLAUDOVANÉ 3 izbový byt s predzáhradkou v lokalite Nová Tulipa

Reality Kvetoslavov

3 izbový byt | Bazová | 84.1 m²

Predstavte si bývanie, ktoré kombinuje komfort moderného bytu s výhodami vlastného exteriéru –

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Kvetoslavov

241,500 € 2872 €/m²

Moderné bývanie 3 izbový byt v Malých Hlinách s kuchyňou v cene SKOLAUDOVANÉ

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 72.89 m²

V projekte Malé Hliny v meste Modra vám ponúkame štýlový 3-izbový byt 10B2 s balkónom, ktorý je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

219,500 € 3011 €/m²

Terasový priestranný 3-izbový byt v novostavbe v obci Liptovská Teplá

Reality Liptovská Teplá

3 izbový byt | Nezadaná | 147 m²

Ponúkame vám TOP ponuku veľkorysého 3-izbového bytu v čerstvo skolaudovanom projekte MAGNÓLIA,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Liptovská Teplá

330,000 € 2245 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom - Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | Sládkovičova | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj svetlý a veľmi príjemne riešený 3-izbový

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Brezno

119,000 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt, Hubeného Krasňany, úžitková 81,31m2, balkón 4m2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hubeného | 81.31 m²

Exkluzívne na predaj 3 izbový byt v štvorpodlažnom bytovom tehlovom dome s vnútroblokom na Hube

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

328,000 € 4034 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový mezonet s parkovaním - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Javorová | 88 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonetový byt, ktorý spája priestor rodinné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

255,000 € 2898 €/m²

Na predaj: 3-izbový byt, Engelsova ulica – Prešov, Sídlisko II

Reality Prešov

3 izbový byt | Engelsova | 39 m²

Ponúkame NA PREDAJ moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Engelsovej ulici v Prešove. Táto lok

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Prešov

169,990 € 4359 €/m²

Novozrekonštruovaný apartmán v Bojniciach 4+kk s dvomi terasami, vnútorným aj vonkajším parkovaním PANORÁMA BOJNICE

Reality Bojnice

3 izbový byt | Nezadaná | 105 m²

U9 a.s. ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný apartmán vo vyhľadávanom apartmánovom komplex

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bojnice

330,000 € 3143 €/m²

Dražba bytu v Hlohovci

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby je byt č. 1, ktorý sa nachádza na 2. p., vo vchode č. 2, umiestnený v strednej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

125,000 €

Dražba bytu v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Predmetom dražby je byt v Zlatých Moravciach na ul. Duklianska 4. Byt č. 16, je trojizbový, 1.

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

112,000 € 1474 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Rodinné domy na predaj (23106)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie