VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 49.2 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Priestranný 2-izbový byt na predaj na Prešovskej, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 71.96 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Štrkov

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

SLOVREAL - na predaj 2,5i byt Tlmače - Lipník

Reality Tlmače

2 izbový byt | Lipová | 60 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v tichej mestskej časti Tlmače - Lipník. Byt

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Tlmače

95,000 € 1583 €/m²

Predaj nadštandardného 2-izbového bytu v novostavbe – Palúdzka, Liptovský Mikuláš projekt NOVÁ PALÚDZKA

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023, situovanej v tichej a

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

233,990 € 3900 €/m²

KALINOVO okr. POLTÁR 2,5-izb. byt s VLASTNÝM KÚRENÍM

Reality Kalinovo

2 izbový byt | Kalinovo | 56 m²

Hľadáte útulné bývanie s nízkymi nákladmi a výhodami vlastného kúrenia? NA PREDAJ zrekonštruov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Kalinovo

67,000 € 1196 €/m²

2 IZBOVÝ BYT + PARKOVACIE STÁTIE V CENE V NOVOSTAVBE - LUDANICE

Reality Ludanice

2 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

3D PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=XDAtEAtR34q Pokojná lokalita, moderné bývani

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ludanice

114,000 € 1727 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Na predaj 2i. byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel & Zachar ponúka na predaj 2-izbový byt (C2) s celkovou výmerou 48,05 m², ktorý sa nachádz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,500 € 5198 €/m²

2 izbový byt s loggiou, so záhradkou, 2 pivnicami a garážou

Reality Sučany

2 izbový byt | 57 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta vám ponúkam na predaj 2 izbový, kompletne zrekonštruovaný byt s

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Sučany

119,000 € 2088 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! Novostavba 2 izbový murovaný byt 67,28 m2 v štandarte s kuchynskou linkou !

Reality Cífer

2 izbový byt | Slnečné pozemky | 60 m²

Ponúkame na predaj byty nadštandardnej výmery a výbavy v novostavbe v bytových domoch v lokalit

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Cífer

158,900 € 2648 €/m²

REZERVOVANÝ – 2i TEHLOVÝ BYT (57 m²) – Ul. 28. októbra, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | 28. Októbra | 57 m²

REZERVOVANÉ AM LIVING realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v tehlovej

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

2 izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, Železníky

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 48 m²

Realitná kancelária Férovo ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou na

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

189,990 € 3958 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: svetlý 2-izbový byt s veľkým balkónom a krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Ilava

2 izbový byt | Pivovarská | 58.31 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt 58,31 m2, s veľkým balkónom, veľkým oknom a panorama

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Ilava

143,900 € 2468 €/m²

Kúpime 2i byt v Nitre. Ponúknite!

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Pre konkrétneho klienta s predschváleným úverom hľadám 2-3i byt v Nitre, najmä sídlisko Klokoči

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj, tehlový 2-izb.byt v obci Cinobaňa časť Katarínska Huta

Reality Cinobaňa

2 izbový byt | Katarínska Huta | 55 m²

Predám tehlový 2-izbový byt v obci Cinobaňa,časť Katarínska Huta Byt je vhodný na trvalé býv

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

31,990 € 582 €/m²

SLOVREAL - na predaj 2i byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 67 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt v meste Levice, ktorý sa nachádza blízko pri

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

95,000 € 1418 €/m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt 62 m² – Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

**REZERVOVANÝ** sídlisko Nad Jazerom, Družicová, NOVOREKONŠTRUOVANÝ, 2-izb.byt

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Družicová | 42 m²

**REZERVOVANÝ** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2 - izbový byt v osobnom vlastníctv

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

171,980 € 4095 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt s loggiou na Klokočine Kmeťova ulica v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame 2 izbový byt s loggiou na Klokočin

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

142,000 € 2582 €/m²

Predaj 2.izbový byt v historickom centre mesta Nitry-Farská ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 56 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik & Partners Vám ponúka na predaj vo výhradnom zast

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

189,990 € 3393 €/m²

2-izb. byt – Downtown Yards, Blok E

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.53 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt (vo výstavbe) – Downtown Yards v najlepšie situovanom bloku E, n

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,900 € 6901 €/m²

Predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – Viladomy, Bratislava – Petržalka (Fialová ulica)

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 42 m²

Ponúkame na predaj moderný, industriálne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej l

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,500 € 5845 €/m²

***REZERVOVANÉ*** Štýlový ,,PRAŽÁK"(42m²) so 6m loggiou, KVP-Dénešová ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Dénešova | 42 m²

***REZERVOVANÉ*** Štýlový ,,PRAŽÁK"(42m²) so 6m loggiou, KVP-Dénešová ulica Ak milujete modern

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

186,990 € 4452 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie