NA PREDAJ - 2 izbový byt Strážske, okres Michalovce

Reality Strážske

2 izbový byt | - | 50 m²

Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj elegantný a svetlom zaliaty 2-izbový byt s dvomi logg

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Strážske

81,900 € 1638 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s dvomi loggiami – centrum Strážske

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 50 m²

ID:393 GE-MAX Reality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt s dvomi loggiami priamo v centre me

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Strážske

84,900 € 1698 €/m²

Nové 2 izb. byty KONGRES Strážske - SKOLAUDOVANÉ

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 54 m²

Realitná kancelária Promo reality Vám predstavuje bytový projekt KONGRES v srdci mesta Strážske

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 07.12.2025
Byty na predaj Strážske

78,990 € 1463 €/m²

2 izbový byt v Strážskom, vhodný na bývanie aj investíciu

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 42.6 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Strážskeho, v pešej dostupnosti od námestia, služieb a

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Strážske

Cena dohodou

Na predaj veľkometrážny 2 izbový byt v objekte Odysea Residence- Strážske

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 85.8 m²

Broker Consulting ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj veľkometrážny 2 izbový byt v časti O

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Strážske

Cena dohodou

člen NARKS

2i holobyt pri centre v Strážskom

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 51.75 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v novo zrekonštruovanom bytovom projekt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Strážske

78,890 € 1524 €/m²

Predaj 2-izbový byt s dvomi loggiami – centrum Strážske

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 50 m²

Ponúkame na predaj pekne zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt o výmere 50 m², nachádzajúci sa

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Strážske

75,000 € 1500 €/m²

PREDAJ MODERNE ZREKONŠTRUOVANÝCH BYTOV V STRÁŽSKOM (BYT G)

Reality Strážske

2 izbový byt | Pod hradom | 53.42 m²

MEGA realitná kancelária Vám PONÚKA jedinečnú príležitosť na MODERNÉ BÝVANIE v meste STRÁŽSKE v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Strážske

101,000 € 1891 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ MODERNE ZREKONŠTRUOVANÝCH BYTOV V STRÁŽSKOM (BYT E)

Reality Strážske

2 izbový byt | Pod hradom | 53.42 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Strážske

101,000 € 1891 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ MODERNE ZREKONŠTRUOVANÝCH BYTOV V STRÁŽSKOM (BYT I)

Reality Strážske

2 izbový byt | Pod hradom | 64.78 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Strážske

132,000 € 2038 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie