Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - ulica Užhorodská, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 42 m²

Ponúkam na predaj krásny 2-izbový byt v Košiciach – mestská časť Juh, sídlisko Železníky, ulica

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

188,000 € 4476 €/m²

2 izbový tehlový byt, Zimná ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 62.52 m²

2 izbový tehlový byt v centre mesta – Zimná ulica, Košice – Staré Mesto Ponúkame na predaj pri

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3519 €/m²

NA PRENÁJOM MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU | NOVOSTAVBA | KLIMATIZÁCIA | KOŠICE – JUH

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 58 m²

Hľadáte bývanie, kde vám stačí priniesť si len osobné veci? TUreality ponúka na prenájom priest

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,200 €/m2/mesiac 21 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazero

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

Na prenájom pekný 2-izbový byt v centre Košíc ,ulica Hlavná

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Raymann real ponúka na prenájom pekný 2-izbový byt v centre Košíc na ulici Hlavná.Rozloha bytu

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM | Štýlový 2-izbový byt v centre Košíc – Hlavná ulica, parkovanie vo dvore

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM 2-izbový byt – Bernolákova, Košice Hľadáte

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

204,990 € 4100 €/m²

"REZERVOVANÝ" Ponúka na predaj 2 izbový byt Košice-Staré Mesto, Škultétyho ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Škultétyho | 55 m²

🏡"REZERVOVANÝ" 2-izbový byt v historickej budove, Staré Mesto, Košice – Škultétyho ulica Spol

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

193,000 € 3509 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT NA ULICI POPRADSKÁ ULICA, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 42 m²

Diamond Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku - 1,5 izbový byt po KOMPLETNEJ a KVALITNEJ RE

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 4405 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pekný 2-izbový byt Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Azovská | 52 m²

Raymann real ponúka na predaj pekný 2-izbový byt Košice - Nad jazerom.Rozloha bytu je 52m2,na

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

185,000 € 3558 €/m²

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5338 €/m²

Košice-Centrum: Nový 2-izbový byt, bezbariérový vstup – Ideálna investícia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,900 € 4798 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,990 € 4452 €/m²

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,690 € 4445 €/m²

REZERVOVANÉ Hľadáte príjemný svetlý byt vo výbornej lokalite? Máme pre Vás taký! Košice - Sever, Odborárska ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 57 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,880 € 3086 €/m²

NA PREDAJ MENŠÍ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI NÁMESTIE KOZMONAUTOV, (NAD JAZEROM)

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

Diamond Reality ponúka na predaj 2 izbový zariadený byt po novej kompletnej rekonštrukcií na ul

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

185,000 € 4405 €/m²

TOP CENA TOP LOKALITA VEĽKÝ ÚTULNÝ 2IZB VEĽKÝ 55M2 PRI OC GALÉRIA UPROSTRED ZELENE NEŠPOROVA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nešporova | 55 m²

IBA U NÁS! POTREBUJETE KĽUD , A PREDSA BÝVANIE V BLÍZKOSTI CENTRA KOŚIC? Máme pre Vás taký byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

TOP Novostavba 2-izbový byt Košice-Centrum,VIDEO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. /za kinom ÚSMEV/

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s terasou a parkovacím miestom, novostavba Albelli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Alvinczyho | 51.58 m²

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývať v čerstvo skolaudov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 2 - IZBOVÝ BYT V MESTSKEJ ČASTI ŠACA, ULICA UČŇOVSKÁ

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 37 m²

Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt v mestskej časti Šaca na

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

139,000 € 3757 €/m²

PRENÁJOM: 2 izbový byt, parkovanie, Košice-centrum, Strojárenská 11F

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Strojárenská | 48.96 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PRENÁJOM nadštandardne kompletne zariadený, 2-izbový byt, v ab

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 2 izbový tehlový byt - lok. Košice I. Sever -PREDANÉ

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Park duklianskych obetí | 62 m²

PREDANÉ Chcete bývať alebo vlastniť byt v lokalite, v ktorej je vysoký dopyt po nehnuteľnostia

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,900 € 3385 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave | ŠTUDENTSKÁ UL. | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 55 m²

PREDANÉ Diamond Reality vám ponúka na predaj 2 izbový byt s BALKÓNOM, v ÚPLNE PÔVODNOM STAVE

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

160,000 € 2909 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23079)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie