ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB.TEHLOVÝ BYT S LOGGIOU, NÁRODNÁ TRIEDA

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 53 m²

Tri najdôležitejšie faktory pri výbere nehnuteľnosti? Lokalita, lokalita, lokalita. Otrepaná fr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,900 € 3451 €/m²

Prenájom 2-izb. byt + loggia, klimatizácia– Paláriková ul. OC AUPARK- Košice

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Palárikova | 50 m²

PrimeReal & Finance ponúka na prenájom moderný a svetlý 2-izbový byt na ulici Palárikova v Koš

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

890 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

**NOVINKA** Moderný 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bukureštská ul.

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 39 m²

**NOVINKA** Ponúkame na predaj štýlový a výborne dispozične riešený 1,5-izbový byt s loggiou na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

159,980 € 4102 €/m²

***REZERVOVANÉ*** 2-izbový TEHLOVÝ byt s balkónom, výťahom, 54 m², Košice-SEVER-Gerlachovská

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52.77 m²

***REZERVOVANÉ*** Nie každý byt si zaslúži pomenovanie „ideálny. Tento áno. Fungujúca dispozíc

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,000 € 3771 €/m²

2-izb. byt s loggiou, Furča- Kalinovská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Kalinovská | 58 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt na Furči (Košice–Dargovských hrdin

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderné štýlové bývanie v srdci Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá 18 | 34 m²

Moderné štýlové bývanie v srdci Košíc Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky? Ponúkame

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

2 izb byt, Furča, 42 m2 + zasklenná lodžia 6 m2, 3.p., výťah, rekonštrukcia, kumbál pred bytom, ADLO bezpečnostné dvere

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Adlerova | 42 m²

Reality 321 Vám prináša EXKLUZÍVNU ponuku predaja 2 izbového bytu na ulici Adlerova, Košice -

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

169,900 € 4045 €/m²

2i byt Košice - Západ, Bernolákova, čiast. rek., lodžia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa 2 iz

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

200,000 € 4000 €/m²

PREDAJ 2-IZBOVÉHO BYTU | ZELENÁ STRÁŇ | 1 PIVNICA | TERASA | VNÚTORNÉ PARKOVANIE

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 51.73 m²

NA PREDAJ MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ | 1 PIVNICA | TERASA | VNÚTORNÉ PARKOVANIE Mgr.

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

259,000 € 5007 €/m²

Na predaj 1,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 42 m²

Diamond Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku - 1,5 izbový byt po KOMPLETNEJ, KVALITNEJ a N

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 5000 €/m²

1,5izbovy byt na Furči

Tureality ponúka na predaj 1,5-izbový byt pražského typu na sídlisku Furča v Košiciach. Byt má

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

169,990 € 4047 €/m²

ZĽAVA - NA PREDAJ 1,5 IZBOVÝ BYT | HAVANSKÁ UL. | Sídl. Ťahanovce

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Havanská 10 | 39 m²

Martin Simko a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľmi pekný 1,5 izbový byt po vkusnej rek

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

160,000 € 4103 €/m²

Predaj luxusneho 2 - izbového tehlového bytu, pri centre

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 59 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 59 m², plus pivnic

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,999 € 3898 €/m²

2 izbový byt, Košice - Juh, Pasteurovo námestie

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Pasteurovo námestie | 42 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v mestskej časti Košice – Juh

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 2 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM 2-izbový byt – Bernolákova, Košice Hľadáte

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

204,990 € 4100 €/m²

Na prenájom: Luxusný 2-izbový podkrovný byt v centre Košíc – Požiarnická ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Požiarnická | 140 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, priestranný 2-izbový podkrovný byt s možnosťou úpravy na 3-izbo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-izbový byt, Košice - Západ, Moldavská

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 41 m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 41 m², 4/8, loggia, výťah. Prenájom 750 €/mes. vrátane e

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

2i, OV, 60m2 + terasa, novostavba Lorinčík- Háje, zariadený

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 60 m²

Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková predstavujú: *** 2 izbový tehlový, luxusný

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

890 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom, 1,5i, Košice- Staré mesto, Vojenská, zariadený

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vojenská | 42 m²

Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková ponúkajú na prenájom: *** kompletne zrekonšt

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Dargovských hrdinov, o rozlohe 48 m2 na 3/7poschodí.

TU reality ponúka na predaj: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Benadova ulica Ponúkam

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

183,000 € 3813 €/m²

**REZERVOVANÝ** sídlisko Nad Jazerom, Družicová, NOVOREKONŠTRUOVANÝ, 2-izb.byt

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Družicová | 42 m²

**REZERVOVANÝ** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2 - izbový byt v osobnom vlastníctv

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

171,980 € 4095 €/m²

1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – Západ, Gudernova ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Gudernova | 42 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1,5-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite K

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, ŠTUDENTSKÁ, KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 52 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2-izbový byt na Študentskej ulici v Košiciach – Sever. Byt s výme

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30365)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie