2 izbový byt | Letná | 80 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Letnej ulici v Košiciach, v lokalite známej ako Malá Praha.
269,900 € 3374 €/m²
2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²
Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E
269,000 € 5848 €/m²
2 izbový byt | Kmeťova | 65 m²
Vytvorte si svoj domov v komornom rezidenčnom projekte, kde sa snúbi historická architektúra s
Cena dohodou
2 izbový byt | Kmeťova | 97.6 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | Povstania českého ľudu | 58 m²
Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt vo vyhľadávan
179,000 € 3086 €/m²
2 izbový byt | Bašťovanského | 52 m²
VÝBORNÁ INVESTICIA S POKOJNÝM BÝVANÍM !!! Byt je v jednej z najobľúbenejších lokalít Dargovsk
177,990 € 3423 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, kompletne zrekonštruovaný na sídlisku Dargovskýc
218,999 € 4867 €/m²
2 izbový byt | Komenského park | 57 m²
Hľadáte bývanie bez kompromisov, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame vám príjemný, priestran
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Šoltésovej | 56 m²
Kontaktovať IBA tel: 0907 279 564. Dáme do dlhodobého prenájmu veľmi dobre dispozične riešený 2
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Popradská | 51 m²
MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na prenájom štýlový 2 izbový byt v Novostavbe - BYTY POP
900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²
WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen
237,900 € 4931 €/m²
2 izbový byt | Slobody | 65 m²
Hľadáte bývanie, ktoré dýcha priestorom, je v top lokalite a nevyžaduje žiadne ďalšie investíci
225,000 € 3462 €/m²
2 izbový byt | Lorinčík | 55 m²
Ponúkame na prenájom nový, moderne zariadený 2-izbový byt pre komfortné a štýlové bývanie. Byt
950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cédrová | 58 m²
Exkluzívne v Petersen Realitný servis ponúkame na prenájom štýlový, kompletne zariadený 2-izbov
950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 62 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, zariadený, Košice – Juh. Byt sa nachádza na 6.
244,999 € 3952 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
TU reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt, zariadený, Košice – Juh v blízkosti Ryby. Byt
224,999 € 4018 €/m²
2 izbový byt | Mlynská | 59 m²
Ponúkame na predaj byt situovaný na Mlynská ulica, v absolútnom centre mesta Košice. Nehnuteľno
249,000 € 4220 €/m²
2 izbový byt | Panelová | 63 m²
Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s nadštanda
219,900 € 3490 €/m²
2 izbový byt | Baštová | 54 m²
Realitná spoločnosť CassaReal Vám exkluzívne ponúka v historickom srdci centra Košíc v Rezidenc
1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ostravská | 52 m²
REZERVOVANÝ: Diamond Reality Vám ponúka na predaj útulný a veľmi prakticky riešený byt s výmer
180,000 € 3462 €/m²
2 izbový byt | Kežmarská | 42 m²
Flegra Comfort Reality ponúka na predaj dispozične najobľúbenejší typ 1,5-izbového bytu s výmer
168,900 € 4021 €/m²
2 izbový byt | Inovecká | 50 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inoveck
900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Južná Trieda | 71 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný 2-izbový byt (pôvodne 3-izbový), ktorý sa nachádza na
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 56 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, Národná trieda
205,999 € 3679 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.