Moderný 2-izbový v projekte Galeriaicty

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2izbové byty v projekte Galeriacity - vedľa nákupného centra Galeria - Pov

Publikované: 26.05.2021 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

770 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 2 IZB ZARIADENÝ BYT v NOVOSTAVBE ALBELLI, KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 55 m²

NOVOSTAVBA - Ponúkame na prenájom exkluzívne na mieru zariadený 2 izbový byt v novostavbe proje

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné Námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novom projekte GallaHome – Košice / Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 54 m²

Erik Kirchner a realitná kancelária H&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 2 izbový byt

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

242,500 € 4491 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt na kúpu v Košiciach

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 40 m²

Diana reality hľadá pre konkrétneho klienta s hotovosťou 2-izbový byt v Košiciach. Jedná sa o b

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

1 € 0 €/m²

Luxusný 2 izbový byt v rezidencii BestHome - Prvých 20 bytov ešte výhodnejšie

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 59.61 m²

Obmedzená ponuka: prvých 20 bytov v štandarde v cene za holobyt + klimatizácia. Spoločnosť PB

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

231,921 € 3891 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.14 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

198,336 € 4036 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 60.04 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

226,370 € 3770 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

231,610 € 3999 €/m²

Prenájom 2 -izbového bytu na ulici Tolstého v lokalite Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 50 m²

Raymann real ponúka na prenájom 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome , na Tolstéh

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Bývajte moderne v 2. izb byte v novostavbe THURZOVKA, Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Thurzova | 52 m²

CENTURY 21 Golden Real Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný 2 kk byt o výmere 52 m2

Publikované: 23.09.2021 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom - 2 izb. byt - NOVÁ TERASA, Košice s parkovacím miestom

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Fatranská | 59 m²

PrimeReal & Finance ponúka na prenájom priestranný a štýlovo zariadený 2-izbový byt na ulici Fa

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE - 2-izbový byt v novostavbe EUPHORIA na PRENÁJOM, Wuppertálska, KE

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Wuppertálska | 60 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-iz

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT REZIDENCIA ALBELLI, STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50 m², nachádzajúci sa