***REZERVOVANÉ*** Štýlový ,,PRAŽÁK"(42m²) so 6m loggiou, KVP-Dénešová ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Dénešova | 42 m²

***REZERVOVANÉ*** Štýlový ,,PRAŽÁK"(42m²) so 6m loggiou, KVP-Dénešová ulica Ak milujete modern

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

186,990 € 4452 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Protifašistických bojovníkov | 40 m²

Diana Reality ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre, cena 800,- eur mesačne, byt sa nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NAJNIZŠIA CENA VEĽKÉHO 2izb bytu 58m2+4m2 LOGGIA , kompletná rek. PČL

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Povstania českého ľudu | 58 m²

VÝBORNÁ INVESTICIA S POKOJNÝM BÝVANÍM !!! PREFERUJEME KLIENTOV S HOTOVOSŤOU ! Byt je v jednej

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,990 € 3103 €/m²

Dizajnový 2 izbový byt Nová Terasa, 55 m2 + terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Fatranská | 60 m²

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM štýlový kompletne zariadený 2 izbový byt 55 m2 + terasa 5 m2 v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Zariadený 2- izb. byt, Košice - Národná trieda

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom zariadený 2 izb.byt na Národnej triede v Košiciach, len 5 m

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový holobyt, 48m² v srdci Lorinčíka – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 48 m²

Tento nový 2-izbový holobyt v srdci Lorinčíka – Háje je ideálnym miestom, kde sa váš vysnívaný

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

187,000 € 3896 €/m²

NA PREDAJ PEKNÝ A MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 54.12 m²

Mgr. Lukáš Sopko a spoločnosť Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj moderný a vkusne zariadený

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

215,000 € 3973 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT | 56m² | STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,900 € 3213 €/m²

2 izbový byt s loggiou, pôvodne 3 izbový, Košice – sídlisko KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Húskova | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný byt v obľúbenej lokalite Košice – sídl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,000 € 3266 €/m²

1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

188,900 € 5321 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2-izbový byt s klimatizáciou a kompletným zariadením - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde jedinou vašou starosťou bude vybaliť si kufre ? Ponúkame Vám exkluzívne ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,900 € 3583 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj 2- izbový byt v blízkosti centra Košíc, Lomená ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt 56 m2 po čiastočnej rekonštrukcií v blízkosti centra na L

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

Pripravujeme do ponuky 2 izb. byt na sídlisku Sever ulica Lomená

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Sever o výmere 56 m². Byt sa nac

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 4625 €/m²

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

294,900 € 4815 €/m²

2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5396 €/m²

2+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

325,900 € 6754 €/m²

Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Užhorodská, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 40 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt na ulici Užhorodská, Košice - Juh(Železníky). Byt o podlahovej p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

153,000 € 3825 €/m²

***REZERVOVANÉ*** Slnečný 2-izbový byt s výhľadom do parku, 50 m², Galaktická ulica

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Galaktická | 50 m²

***REZERVOVANÉ*** Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno pozeráte z okna priamo do zelene a n

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

169,990 € 3400 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S KOMOROU NA ULICI KEŽMARSKÁ, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 40 m²

Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt s KUMBÁLOM v mestskej časti Košice - Zá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

180,000 € 4500 €/m²

Na prenájom 2i byt, 54m2, Pasteurova, Košice-Juh.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Pasteurova | 54 m²

Na prenájom len u nás v ponuke - 2 izbový byt o výmere 54m2, na ulici Pasteurova, Košice-Juh. B

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Atrium Living Košice - 2-izbový klimatizovaný byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

306,900 € 5463 €/m²

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 4911 €/m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

REZERVOVANÉ Ponúkam na predaj menší, prakticky riešený 2-izbový byt na ulici Námestie kozmonau

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,999 € 3571 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23079)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie