Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - komfortný moderný 5i bungalov s veľkým pozemkom - Malženice

Reality Malženice

Rodinný dom | 150 m²

CreeX Reality a Michal Gašparík ponúkajú na predaj rodinný dom – bungalov z roku 2011, nachádza

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Malženice

255,000 € 1700 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Veľký rodinný 3-izbový byt | 91 m² | 2 balkóny | garážové státie | RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou 16 m² | parkovacie státie | Bratislava – Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 46.21 m²

Ponúkame na predaj slnečný a moderne riešený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným par

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

209,000 € 4523 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Top
Top

BOSEN | Na predaj rekreačná chata pri starom Dunaji – Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

170,000 € 2070 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívne 3.i. byt v novostavbe Kopčanka 78,56m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²

3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

359,900 € 4581 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 4625 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou, balkónom a klimatizáciou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 59.29 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 59,29 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

359,900 € 6070 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5338 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový rodinný dom 110m2 s veľkorysým pozemkom 416m2 – v súkromnej ulici Horná, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Horná | 110 m²

Ponúkame na predaj moderný a kvalitne postavený 4-izbový rodinný dom typu dvojdom, nachádzajúci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

424,900 € 3863 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BONJOUR REAL: Na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Atletická | 84 m²

Na predaj: Štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave Ponúkame

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

289,000 € 3440 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA.

Reality Stupava

Rodinný dom | Rovná | 290 m²

VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, STUPAVA. Ponúkame na predaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

469,900 € 1620 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT, NOVOSTAVBA S TERRASOU A BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA DÚBRAVKA, AGÁTOVÁ UL., BA IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3161 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Posledný bungalov v Závode v štandarde s kuchynskou linkou

Reality Závod

Rodinný dom | 70 m²

Ponúkame na predaj posledný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v novej radovej výstavbe v obci

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Závod

Info v RK

Top
Top

Praktický 1 izbový byt s balkónom, novostavba/ parkovanie pred domom , 36m2, posch. 3/6, BA- Petržalka, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Šustekova | 36 m²

Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,990 € 5555 €/m²

Top
Top

4 izbová NOVOSTAVBA v Cíferi na predaj v štandarde

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Cífer

267,800 € 2678 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Donovaly – Predaj 2 izb. bytu (64 m2) v novostavbe Panorama na svahu s balkónom, pivnicou, garáž. parkovaním, komplet zariadením a vybavením bytu

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

219,000 € 3422 €/m²

Top
Top

Novostavba 5-izbového rodinného domu v Lubine

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu. Dom je skolaudovaný, má súpisné čí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lubina

219,990 € 1447 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

VARGA - DOM-REALÍT / 27 poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 74.5 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt v projekte Panorama City / Panorama Towers

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 6846 €/m²

Top
Top

Predaj 3izb. apartmán Donovaly, 170 m2, garáž, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 85 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Ponúkame Vám na predaj veľký, kompletne zariadený 3 izbový apartmán v AD Pan

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

258,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie