4 izbový rodinný dom s nadštandardnou výbavou – Dunajský Klátov

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Nezadaná | 124 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s premyslenou dispozíciou a nadštandardným technickým vy

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

354,900 € 2862 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Kováčska ul. - predaj 3 izbového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 79.28 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5361 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT NA ÚPLNOM ZAČIATKU PETRŽALKY - ZADUNAJSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Top
Top

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 236 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 237 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom, 140m2, Morav. Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Brestove | 93 m²

🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

294,900 € 3171 €/m²

Top
Top

Krásny, príjemný 3i byt 68m2, v tichej lokalite, balkón, parkovanie

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom v Slovenskom Grob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

239,000 € 3515 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný a priestranný 3i byt, 86 m2, balkón, parking, Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | 74 m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Lastovičky – Nová Dedinka Ponúkame na predaj krásny

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

215,000 € 2905 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Veľkoplošný 4 -izbový byt - 127,19 m2 A3 ,Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

447,511.21 € 3269 €/m²

Top
Top

Atrium Living Košice - 2-izbový klimatizovaný byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

306,900 € 5463 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 4911 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

294,900 € 4815 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5396 €/m²

Top
Top

2 IZBOVÝ BYT S PREZÁHRADKOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM - BENALEX HOME RESIDENCE, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Studená | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v Novostavbe z roku 2020 v Dunajskej Lužnej v BENAL

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

227,900 € 4144 €/m²

Top
Top

Nový Chalet v srdci Štiavnických vrchov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nezadaná | 134 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový chalet v obklopení lesa, len 8 minút chôdze od Počúva

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

329,000 € 2455 €/m²

Top
Top

OCCAM | Prémiové bývanie v Zuckermandli - 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Top
Top

PREDAJ - 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KOŠÚTY PRI GALANTE

Reality Galanta

Rodinný dom | 146.66 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 5- izbový rodinný dom, ktorý obklopuje krásna záhrada z každej s

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

338,000 € 2305 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² 12 min. od Trnavy

Reality Pavlice

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

Hodnotný Bonus pri rezervácii do 30.6.2026 Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický pries

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Pavlice

291,000 € 2501 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NGO | Vila, ktorú nenájdete náhodou - Koliba, súkromie pod lesom a výhľad, ktorý sa nemení

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Merlotová | 240 m²

Toto nie je adresa, na ktorú narazíte cestou. A práve preto tu nájdete pokoj, ktorý inde chýba

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NGO | 2 izbový byt s výhľadom na jazierko - Tri Vody, Malinovo

Reality Malinovo

2 izbový byt | Tri vody | 53 m²

Byt, ktorý spája to podstatné – výborný stav bez ďalších investícií, funkčne zariadený interiér

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Malinovo

229,000 € 4321 €/m²

Top
Top

NGO | Domy pri lese vo VRAKÚŇ (klimatizácia, tep. čerpadlo, kompletné oplotenie)

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Predstavte si bývanie, kde máte každé ráno výhľad na zeleň, ticho okolo seba a zároveň ste za p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

275,000 € 2068 €/m²

Top
Top

Krásny 4-izbový byt v projekte Bory Na hrádzi - dve kúpeľne, garáž, pivnica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 99 m²

Predstavte si ráno, keď vás zobudí prirodzené svetlo, otvoríte balkón a namiesto ruchu mesta vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

389,000 € 3929 €/m²

člen NARKS
Top
Top

TARGETreal | Väčší, než sa zdá: Efektívne riešený dom s veľkorysou dennou časťou

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 100 m²

TARGETREAL ponúka na predaj nadštandardne zariadený rodinný dom s troma spálňami a prémiovým v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

299,900 € 2999 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie