PREDAJ - Zuzany Chalupovej 2 i byt s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

226,000 € 3767 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v tichej časti nových rodinných domov - Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Agátová alej | 115 m²

Na predaj: Moderný 3-izbový murovaný tehlový dom, súčasť dvojdomu s upravenou záhradou a teraso

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

223,900 € 1947 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA - DOKONČENÝ 5i HOLODOM

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

BHS Reality ponúka exkluzívne na predaj práve dokončenú nízkoenergetickú novostavbu rodinného

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj

450,000 € 3261 €/m²

Top
Top

Priestranný 4 - izbový bungalov s átriom a prístreškom pre autá v peknej lokalite, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | 140 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný moderný 4-izbový bungalov, UP 115m2 + átrium 27m2, + p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

459,000 € 3279 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom Most pri Bratislave na predaj

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Tichá | 119 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

399,000 € 3353 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDPREDAJ - NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT Ceravia v Stupave /VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ/

Reality Stupava

3 izbový byt | Džbankárska | 78.24 m²

Výstavba je zahájená. Predstavujeme Vám nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorý sa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

196,990 € 2518 €/m²

Top
Top

NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT Ceravia - PREDPREDAJ parkovacie miesto zdarma

Reality Stupava

Rodinný dom | Džbankárska | 82 m²

Predstavte si miesto, kde sa mestský život prirodzene stretáva s tichom lesa. Kde vás ráno zobu

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Stupava

229,990 € 2805 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Novostavba rodinného domu v štandarde, Košické Olšany

Reality Košické Oľšany

Rodinný dom | 112 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Košické Olš

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košické Oľšany

349,000 € 3116 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Babony TRE I Predaj Moderný 4-izbový dom s veľkým pozemkom - Malý raj

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Dlhá | 96 m²

Babony TRE I Predaj Moderný 4-izbový dom s veľkým pozemkom a súkromím – Malý raj, 10 min od Bra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Babony TRE I Moderný 4 izbový rodinný dom v Prievoze - Kľukatá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 196 m²

Babony TRE Vám ponúka krásnu novostavbu 4 izbových rodinných domov v Bratislave – Prievoz, Kľuk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3316 €/m²

Top
Top

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA: Priestranný štýlovo zariadený 3-izb. byt s terasou, predzáhradkou a garážovým státim

Reality Čadca

3 izbový byt | 17. Novembra | 84 m²

Ponúkame na predaj tento priestranný 3 izbový byt v novostavbe v Čadci, na ul. 17.novembra o r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

280,000 € 3333 €/m²

člen NARKS
Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

BOSEN | Na predaj 4i bungalov 121 m² - Tuchyňa

Reality Ilava

Rodinný dom | Tuchyňa | 475 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4i rodinného domu - Tuchyňa Hľadáte pri

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ilava

Cena dohodou

člen NARKS
Top
Top

JASNÁ POINT – Exkluzívny 3-izbový rohový apartmán v centre Jasnej

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 65 m²

Projekt JASNÁ POINT Apartments prináša moderné rekreačné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

466,250 € 7173 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na PREDAJ 3izbový byt Nitra - Ivánka

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

V2 Real Estate Ponúkame na Predaj: Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe – komfort, pok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

159,990 € 2286 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ MODERNÝ bungalov v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Pohranická ulica | 120 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

Cena dohodou

Top
Top

4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica (súkromná inzercia)

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ pekný 3-izbový byt v ZIPAVE, Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Okružná | 86.4 m²

Príjemná a tichá lokalita, celodenný štebot vtákov, kvalitný projekt ZIPAVA, priestranné izby,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

275,000 € 3183 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Predaj 200m2 priestor vhodný na 3 apt., Donovaly

Reality Donovaly

Objekt pre obchod | Donovaly | 200 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny priestor vhodn

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Donovaly

1 € 0 €/m²

Top
Top

EXLUZÍVNY PREDAJ byt 3+1 EUROPALACE, Žilina- Vlčince, 120 m2, Cena: 361.241 EUR

Reality Žilina

3 izbový byt | 120 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

361,241 € 3010 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23058)
Upresniť hľadanie