Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o.

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

471 inzerátov v ponuke

Na prenájom obchodný priestor 170 m² v Nitre – ideálne pri autobusovej stanici

Reality Nitra

Obchodné priestory | Nitra | 170 m²

Hľadáte výhodnú lokalitu pre svoju predajňu, showroom alebo malú výrobu? Tento priestranný obch

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

TOP Pozemok na predaj Košice, 2x voda, elektrina

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Žľaby | 1,590 m²

Pozemok na predaj v lokalite Košíce-SEVER Realitný maklér Mgr. Patrik Janok, RSc., ktorý býva

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

139,000 € 87 €/m²

Na prenájom kancelária Nitra Pražská

Reality Nitra

Administratívny objekt | Pražská | 37 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v Nitre, na Pražskej. Výmera kancelárie 37 m2.

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

354 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 1 izbový byt novostavba Mikovíniho, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Mikovíniho | 1 m²

Na prenájom pekný 1 izbový byt s terasou, novostavba, Trnava, Mikovíniho ulica. Byt na prízemí.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 650 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária Nitra Pražská

Reality Nitra

Administratívny objekt | Pražská | 39 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v Nitre, na Pražskej. Výmera kancelárie 39 m2.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

373 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TOP Košice - Chata s krásnym pozemkom, 2x voda, elektrina

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | Žľaby | 32 m²

PREDAJ: Záhrada s chatou v TOP lokalite Košíce-SEVER Realitný maklér Mgr. Patrik Janok, RSc.,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

139,000 € 4344 €/m²

Na predaj 3 izbový byt na Sekčove Pozor znížená cena

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurska | 76 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 3 izbový byt . Byt sa n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

173,990 € 2289 €/m²

Na predaj garáž, Jakobyho ulica, Košice, Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Jakobyho | 17 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Jakobyho ulici s výmerou 17 m², ktorá predstavuje ideálne rieš

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

40,990 € 2411 €/m²

Na predaj rovinatý pozemok, obec Janík, Košice - okolie

Reality Janík

Rekreačný pozemok | 800 m²

Ponúkame Vám krásny rovinatý pozemok v katastrálnom území obce Janík s celkovou výmerou 800 m².

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Janík

39,990 € 50 €/m²

Na predaj rodinný dom , Ďurkov, Košice - okolie

Reality Ďurkov

Rodinný dom | 580 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ďurkov

206,990 € 357 €/m²

Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Užhorodská, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 40 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt na ulici Užhorodská, Košice - Juh(Železníky). Byt o podlahovej p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

156,000 € 3900 €/m²

Na prenájom 3 izbový byt Výčapy - Opatovce pre pracujúcu rodinu s deťmi

Reality Výčapy-Opatovce

3 izbový byt | Výčapy-Opatovce | 71 m²

Diamond reality Nitra, s.r.o. v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom 3 izbový byt nachádzaj

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Výčapy-Opatovce

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S KOMOROU NA ULICI KEŽMARSKÁ, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 40 m²

Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt s KUMBÁLOM v mestskej časti Košice - Zá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

180,000 € 4500 €/m²

PREDANÉ - CELOROČNÁ 3-PODLAŽNÁ CHATA + SAUNA-ĽUDVÍKOV DVOR

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Ludvíkov dvor | 80 m²

PREDANÉ Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj celoročnú udržiavanú

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

1 € 0 €/m²

Na predaj stavebný pozemok ,Kavečany ,Košice

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | 884 m²

Na predaj Stavebný pozemok 884 m² – Kavečany | projekt a stavebné povolenie v cene Ponúkame V

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

163,990 € 186 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Bukurešťská, Ťahanovce, Košice I.

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Bukurešťská | 76 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS: Štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bukurešťská ulica, Koš

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

195,000 € 2566 €/m²

Na predaj veľký rodinný dom so záhradou 12 árov, Madunice.

Reality Madunice

Rodinný dom | nemá | 1,200 m²

Na predaj veľký rodinný dom, Madunice. Dom má 2 poschodia a pivnicu pod celým domom. Dvor a veľ

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Madunice

180,000 € 150 €/m²

REZERVOVANÝ: predaj 1 izbový byt / Garsónka, Košice - Západ, Lunik II

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

REZERVOVANÝ Diamond Reality Vám ponúka na predaj modernú a prakticky riešenú garsónku v stave

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

130,000 € 6190 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou, Oriešky, Trebišov

Reality Trebišov

Chalupa, rekreačný domček | 540 m²

NA PREDAJ: Záhradka s chatkou – Trebišov, záhradkárska oblasť Oriešky (400 m²) Ponúkame Vám na

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trebišov

45,990 € 85 €/m²

Na predaj nový 4 izbový rodinný dom, novostavba, Šenkvice

Reality Šenkvice

Rodinný dom | nemá | 101 m²

Na predaj nový rodinný dom, novostavba, Šenkvice. Dom je 4 izbový. Výmera 101 m2. Rozloha pozem

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

350,000 € 3465 €/m²

Na predaj záhradný pozemok s chatkou, Zelený Dvor, Košice

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

Chalupa, rekreačný domček | Zelený Dvor | 520 m²

Záhradný pozemok s chatkou a altánkom – ideálne miesto na oddych Ponúkame Vám na predaj ro

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

43,990 € 85 €/m²

Slnečný pozemok v pokojnej lokalite Šemša - Hodkovce – ideálna príležitosť pre developerov a investorov

Reality Hodkovce

Pozemok pre rodinné domy | Hodkovce | 2,191 m²

Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám exkluzívne ponúka skvelú možnosť investovať a zhodnotiť sv

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hodkovce

103 €/m2 103 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom zariadený 3 izbový byt na sídlisku lll

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostejovska | 76 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom 3 izbový byt v

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

745 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj garáž, ulica Katkin Park, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

Garáž | Katkin park | 16 m²

Na predaj garáž 16 m² – Košice Západ (Terasa), Katkin park Ponúkame Vám na predaj murovanú ga

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

34,990 € 2187 €/m²