Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o.

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

471 inzerátov v ponuke

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V EXKLUZÍVNEJ NOVOSTAVBE GREENSIDE

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 60.58 m²

Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s priest

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

132,900 € 2194 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Terase, ulica Pokroku (Košice - Západ)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Pokroku v obľúbenej mestskej časti Košice – Západ (Ter

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

210,000 € 3182 €/m²

Na prenájom izba v rodinnom dome v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na prenájom izby v rodinnom dome. Na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa kompletne

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Nitra

210 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na prenájom: Menší moderný domček v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 40 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom útulný a prakticky riešený domček nachádzajúci sa v Nitre. Ideáln

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Nitra

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok, Novačany, Košice - okolie

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | 1,386 m²

Slnečný stavebný pozemok 1 386 m² v obci Nováčany – pokojné bývanie len 15 minút od Košíc Bc.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

195,000 € 141 €/m²

Na predaj moderný rodinný dom - Ďurďošík

Reality Ďurďošík

Rodinný dom | Ďurďošík | 104 m²

Hľadáte pokojné bývanie len pár minút od Košíc? Obec Ďurďošík ponúka presne to, čo dnes mnohí h

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ďurďošík

320,000 € 3077 €/m²

Na predaj rodinný dom ,obec Rad, okres Trebišov

Reality Rad

Rodinný dom | 798 m²

Na Predáj rodinný dom s veľkorysým pozemkom – obec Rad, okres Trebišov Ponúkame Vám na pred

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rad

58,990 € 74 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM 2-izbový byt – Bernolákova, Košice Hľadáte

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

204,990 € 4100 €/m²

Na predaj pozemok , Poproč, Košice-okolie

Reality Poproč

Pozemok pre rodinné domy | 685 m²

Predaj pozemku – Poproč, ulica Východná Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný pozemok v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Poproč

55 € 0 €/m²

NA PREDAJ LUXUSNÁ RODINNÁ VILA PRE NÁROČNÝCH | KOŠICE-PEREŠ

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | nemá | 290 m²

MARTIN SIMKO a DIAMOND REALITY vám ponúkajú na predaj unikátnu, nadštandardnú, rodinnú vilu pre

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

1 € 0 €/m²

Na predaj garáž ,Podhradová, Košice -Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | 18 m²

Ponúkame Vám, priestrannú garáž o výmere 18 m² v osobnom vlastníctve, situovanú vo vyhľadávanej

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

52,499 € 2917 €/m²

Na predaj starší rodinný dom s veľkou záhradou obec Siladice.

Reality Siladice

Rodinný dom | nemá | 760 m²

Na predaj rodinný dom, obec Siladice. Dom v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu. Obytná plo

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Siladice

76,000 € 100 €/m²

Na prenájom veľký 3 izbový byt, Horné Orešany, Majdánske.

Reality Horné Orešany

3 izbový byt | Majdánske | 1 m²

Na prenájom veľký 3 izbový byt, obec Horné Orešany, miestna časť Majdánske, Palfyho námestie. B

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Horné Orešany

500 €/mesiac 500 €/mesiac/m²

NA PREDAJ GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM | VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | nemá | 210 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj 4-izbový gazdovský rodinný

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

164,000 € 781 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Mlynská, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 88 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj pekný, nadštandardne veľký, 3 izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

339,000 € 3852 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok , Kysak-Brezie, Košice okolie

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | 550 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a udržiavaný pozemok v pokojnej časti obce Kysak – Brezie, v okr

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

43,990 € 80 €/m²

"REZERVOVANÝ" Ponúka na predaj 2 izbový byt Košice-Staré Mesto, Škultétyho ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Škultétyho | 55 m²

🏡"REZERVOVANÝ" 2-izbový byt v historickej budove, Staré Mesto, Košice – Škultétyho ulica Spol

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

193,000 € 3509 €/m²

Na prenájom sklad s kanceláriou na Jesennej ul. v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | Jesenna | 355 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu skladový priestor s kan

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

2,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT NA ULICI POPRADSKÁ ULICA, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 42 m²

Diamond Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku - 1,5 izbový byt po KOMPLETNEJ a KVALITNEJ RE

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 4405 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FOR SALE: STARTER OR INVESTMENT APARTMENT | 20 m² | VODÁRENSKÁ STREET

Reality Košice-Sever

Garsónka | Vodárenská | 20 m²

Ing. Kevin Tohol, in cooperation with Diamond Reality, exclusively offers for sale a studio apa

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

129,999 € 6500 €/m²

NA PREDAJ ŠTARTOVACÍ ALEBO INVESTIČNÝ BYT | 20m2 | VODÁRENSKÁ ul.

Reality Košice-Sever

Garsónka | Vodárenská | 20 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj garsónku nachád

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

129,999 € 6500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3 izbový zariadený byt balkón, Lieskové, Cerová.

Reality Cerová

3 izbový byt | nemá | 76 m²

Na prenájom 3 izbový zariadený byt s balkónom, Cerová, Lieskové, pri Senici. Až od 1.7. voľný.

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Cerová

480 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ POZEMOK BLÍZKO KOŠÍC - MYSLAVA | 791m² | kú BAŠKA

Reality Košice-Myslava

Záhrada | Myslavská | 791 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Myslave

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

149,900 € 190 €/m²

Košice-Centrum: Nový 2-izbový byt, bezbariérový vstup – Ideálna investícia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka