471 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Kostolianska cesta | 634 m²
STAVEBNÝ POZEMOK | KOŠICE – SEVER | KOSTOLIANSKA ULICA. Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu ro
199,990 € 315 €/m²
Rekreačný pozemok | Kolíňany | 1,209 m²
Spoločnosť Diamond Reality Nitra exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok na výstavbu chat
56,000 € 46 €/m²
3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²
Rezervované Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v obľ
218,990 € 3000 €/m²
2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²
EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu
1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Robotnícka | 89 m²
Na prenájom 3 izbový byt s balkónom, centrum, Senica, ul. Robotnícka. Byt má 3 veľké nepriechod
680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hospodárska | 51 m²
Na prenájom prerobený plne vybavený veľký 2 izbový byt s balkónom, ul. Hospodárska, Trnava. Blí
670 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Orná pôda | 6,644 m²
Števo Klapko – milión prvý realiťák a Diamond Reality vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na pre
133,000 € 20 €/m²
Rekreačný pozemok | 550 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a udržiavaný pozemok v pokojnej časti obce Kysak – Brezie, v okr
42,990 € 78 €/m²
Rekreačný pozemok | 800 m²
Ponúkame Vám krásny rovinatý pozemok v katastrálnom území obce Janík s celkovou výmerou 800 m².
39,990 € 50 €/m²
4 izbový byt | Hviezdoslavova | 77 m²
Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúka na predaj 4 izbový byt nachádzajúci sa na Hviezd
75,000 € 974 €/m²
Garsónka | Kysucká | 24 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt s b
700 €/mesiac 29 €/mesiac/m²
Rodinný dom | nemá | 420 m²
Na predaj rodinný dom, obec Malženice, blízo Trnavy. Rozloha pozemku: 420 m2. Dom na okraji poz
135,000 € 321 €/m²
2 izbový byt | Zimná | 52 m²
Na prenájom 2 izbový byt s balkónom, novostavba, Arboria, ul. Zimná, Trnava. Byt ešte nebol obý
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Jazerná | 3,251 m²
VÝROBNÉ HALY A SKLADY – PRENÁJOM SKLADOVÝCH A VÝROBNÝCH PRIESTOROV S KANCELÁRIAMI | 3 251 m² |
3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Suchodolinská | 690 m²
Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj Rodinný dom v Čermeli, k
550,000 € 797 €/m²
2 izbový byt | Zlatá | 56 m²
PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ – POKOJNÁ LOKALITA ROŽŇAVA Ponúkame Vám na predaj svetlý a
78,990 € 1411 €/m²
Rodinný dom | 580 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km
206,990 € 357 €/m²
Rekreačný pozemok | 550 m²
43,990 € 80 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zelený Dvor | 520 m²
Záhradný pozemok s chatkou a altánkom – ideálne miesto na oddych Ponúkame Vám na predaj ro
43,990 € 85 €/m²
Rodinný dom | 226.39 m²
Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou a veľkým pozemkom. Ponúkam na
203,000 € 897 €/m²
3 izbový byt | Kežmarská | 73 m²
Rezervované! Exkluzívne len u nás. Ponúkame Vám na predaj: Štýlový 3-izbový byt s loggiou v ob
218,990 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Dolné Krškany | 60 m²
Ponúkame na prenájom byt v rodinnom dome v Nitre - Dolné Krškany. Dom pozostáva z obývačky pre
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Štefánikova trieda | 170 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na pešej zóne s výkladom. Ide o priestor
1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt v obľúbenej časti Nitra – Kmeťova ulica, ktorý preši
170,000 € 3091 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.