471 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²
REZERVOVANÉ Ponúkam na predaj menší, prakticky riešený 2-izbový byt na ulici Námestie kozmonau
149,999 € 3571 €/m²
2 izbový byt | Užhorodská | 42 m²
Ponúkam na predaj krásny 2-izbový byt v Košiciach – mestská časť Juh, sídlisko Železníky, ulica
188,000 € 4476 €/m²
Rodinný dom | Rybárska | 279 m²
Ponúkame Vám Dom s obrovským pozemkom a hospodárskym zázemím len 18 km od Košíc – Veľká Ida
114,990 € 412 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Ponúkame na predaj útulnú chatu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa v srdci Zemplína, v o
138,990 € 2780 €/m²
Rodinný dom | 226.39 m²
Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou a veľkým pozemkom. Ponúkam na
203,000 € 897 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,293 m²
Investičný pozemok v Košiciach – Krásna, 2293 m² – Ideálna príležitosť pre budúcu výstavbu Pon
95 €/m2 95 €/m2
3 izbový byt | Jarná | 55 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt
89,990 € 1636 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,330 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v intravi
134,900 € 31 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Geder | 14.35 m²
Ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatku nachádzajúcu sa v pokojnej lokalite Košice – Košická
59,999 € 4181 €/m²
2 izbový byt | Zimná | 62.52 m²
2 izbový tehlový byt v centre mesta – Zimná ulica, Košice – Staré Mesto Ponúkame na predaj pri
220,000 € 3519 €/m²
1 izbový byt | Miškovecká | 39 m²
REZERVOVANÝ Diamond Reality Vám ponúka na predaj 1 izbový byt na ulici Miškovecká. Byt o výmer
165,000 € 4231 €/m²
2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²
REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazero
160,000 € 3810 €/m²
1 izbový byt | Helsinská | 42 m²
Pripravujeme na predaj veľký 1 – izbový byt na Helsinskej ulici v Košiciach, nachádzajúci sa na
155,000 € 3690 €/m²
Administratívny objekt | A.Prídavku | 50 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj kancelárske priestory na
179,000 € 3580 €/m²
Garáž | Myslavská | 17 m²
Na predáj garáž – Košice, Myslavská ulica (vedľa Aqureina) Ponúkame Vám na predaj garáž o výme
23,990 € 1411 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Martin Simko – Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú dvojpodlažnú nehnuteľn
159,900 € 800 €/m²
3 izbový byt | Berehovská | 70.29 m²
Vaša šanca na bývanie v srdci mesta – 3-izbový byt s potenciálom podľa vašich predstáv. Poonúk
97,990 € 1394 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
138,990 € 2780 €/m²
3 izbový byt | 53.4 m²
Ponúkame vám na predaj vkusne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Trebišovská v ob
225,000 € 4213 €/m²
3 izbový byt | Gudernova | 53.4 m²
Na predaj 3-izbový byt po novej rekonštrukcii – Gudernova, Terasa, Košice Ponúkame Vám na pre
213,990 € 4007 €/m²
Rodinný dom | tajovského | 100 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj rodinný dom s dvomi 3 izb
470,000 € 4700 €/m²
2 izbový byt | Scherera | 1 m²
Na prenájom 2 izbový byt s balkónom, na ulici Scherera v Piešťanoch. Poschodie prvé. Výťah je.
500 €/mesiac 500 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hodvábna | 38 m²
Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt s prie
99,000 € 2605 €/m²
2 izbový byt | Hodvábna | 60.57 m²
Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s priest
129,900 € 2145 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.