Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (84  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

672 inzerátov v ponuke

BOSEN | Priestranný 2 izbový byt Kpt.J.Rašu, Dúbravka, 53m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 53 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v príjemnej

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

197,600 € 3728 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rekreačná 6 izbová chata pri zjazdovke, Donovaly

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | 121.32 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú chatu priamo v srdci Donovalov v časti Mi

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

410,000 € 3379 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Luxusný 1 izbový apartmán s balkónom v PRÉMIOVOM HORSKOM REZORTE, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 33 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 1 izbový apartmán s balkónom v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Pozemok na agroturistiku, rekreáciu, včelárstvo.

Reality Senohrad

Lúka, pasienok | 26,432 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný pozemok s rozlohou 26 432 m² v malebnom p

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senohrad

118,000 € 4 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok pre rodinný dom, výhľad, príroda.

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | 752 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom, o výmere 752 m2,

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Badín

115,000 € 153 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Poschodový 5i RD s garážou v centre mesta

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ružová | 215 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI : Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu, 5i RD v úplnom ce

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

360,000 € 1651 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Investičná príležitosť: obchod a apartmán, DS, 79 m2

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Kukučínova | 78.74 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný / administratívny priestor v centre diania

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

118,000 € 1499 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj Investičný pozemok, 2 ha, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Malodvornícka cesta | 20,389 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2 ha v území slúžiacom ako plochy bý

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Na predaj Investičný pozemok, 1256 m2, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 1,256 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 256 m2 v území určenom na výstavbu

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN |Na prenájom zariadený, 2 izbový byt na sídlisku západ

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. Augusta | 50.5 m²

Bosen group Poprad ponúka na prenájom príjemný, kompletne zariadený byt na sídlisku Západ v Pop

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN I Investičný pozemok na predaj v obci Dunajská Streda - Mliečany

Reality Dunajská Streda

Komerčná zóna | Mliečany | 9,788 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 9788 m2 v obci Dunajská Streda v čas

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

48 €/m2 48 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Na hriadkach | 96.3 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

384,990 € 3998 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Investičný 2 izbový byt, Fiľakovo, 65m2

Reality Lučenec

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s loggio

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

61,900 € 952 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | Rodinný dom vhodný aj ako víkendová chata, Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 57 m²

Bosen Group Nitra Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený rodinný dom na tichom okraji obce Č

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čechy

89,990 € 1579 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Romantická chalúpka pri vodnom mlyne, Modra - Harmónia

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 112 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj romantickú chalúpku, ktorá sa nachádza v lokalite v minulosti

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

350,000 € 3125 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Bývanie v RD s veľkou záhradou a vlastným parkoviskom, len 13 km od Bratislavy

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | 83 m²

Hľadáte dom alebo byt? Čo tak kompromis? BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj komfortne veľký 3-izb

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

329,900 € 3975 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom s pozemkom 869 m², Senica

Reality Senica

Rodinný dom | Železničná | 120 m²

Bosen Group Vám predstavuje 4-izbový rodinný dom na priestrannom pozemku o výmere 869 m² v Seni

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senica

198,000 € 1650 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový mezonet s pozemkom, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Záhumenská | 140 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový mezonet nachádzajúci sa v dvojdome v Záhorskej Bystri

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

434,900 € 3106 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Chalupa s veľkorysým pozemkom, Vaňovka, Námestovo

Reality Hruštín

Rodinný dom | 108 m²

Bosen Group ponúka na predaj pôvodnú drevenicu s 2 izbami, kuchyňou a pivnicou v pôvodnom, ale

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hruštín

65,000 € 602 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - LOYALTERS | Menší RD v Šášovskom Podhradí

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 158 m²

REZERVOVANÉ - Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj rodinný dom v Žiari

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

83,990 € 532 €/m²

člen NARKS

BOSEN | záhrada Kamenný mlyn, Trnava, 292 m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranská | 292 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 292 m², sit

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

37,900 € 130 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou v Ružinove pri OC Retro, 73m².

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 67 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt na Sedmokráskovej ulici v o

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj 4 izb. byt, Ľubovnianska 8, Petržalka 82m2

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ľubovnianska | 82 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový byt Ľubovnianska ulica v mestskej časti Bratislava -

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

295,000 € 3598 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3-izbový byt, 64,5 m² ,Svidnícka ulica - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svidnícka | 64.5 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný, kompletne zariadený 3 izbový byt s b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

705 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS