1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
1.BCR Reality
„Naši klienti sú našimi priateľmi a priatelia sa môžu na nás vždy spoľahnúť.“
Máme rodinnú atmosféru a všetci si navzájom pomáhame.

Naša realitná kancelária úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami, najmä v bratislavskom regióne, už od roku 2015. No naša história siaha až do roku 1995, čo nám dáva viac ako 20 rokov skúseností v oblasti nehnuteľností.

Za tento čas sme uskutočnili viac ako 1000 realitných transakcií.

Sme hrdí na to, že sme vybudovali obrovskú databázu potenciálnych klientov, ktorí majú pre nás veľkú hodnotu. Tieto hodnotné informácie nám umožňujú lepšie porozumieť potrebám našich klientov a poskytnúť im kvalitné služby.

Tradícia, skúsenosti a empatia je to,
o čo sa viete oprieť
Naším cieľom je úspešne zrealizovať a vyhovieť každej požiadavke tak, aby klienti odchádzali nielen spokojní, ale sa k nám aj po rokoch vracali. Sústreďujeme sa na kvalitu poskytovaných služieb a vytváranie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi. Ich spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou pri našej práci.

Sme jedna rodina, jeden tím a jedna firma,
spoločne dosahujeme fenomenálne výsledky
Naša realitná kancelária znamená pre nás oveľa viac ako len bežná „realitka“.

Nazývame sa rodinou, nielen preto, že štyria naši kolegovia sú rodinní príslušníci, ale aj preto, že máme medzi sebou výborné vzťahy, jeden druhého si vážime, navzájom sa podporujeme.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
Prečítať viac

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE (12  inzerátov)

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

169 inzerátov v ponuke

ÚTULNÝ 4-IZB RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA, TICHÁ ULICA

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Tichá | 84.6 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izbový samostatný rodinný dom so záhradou na konci sl

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

315,000 € 3723 €/m²

KOMERČNÝ POZEMOK, KRÁĽOVÁ PRI SENCI

Reality Kráľová pri Senci

Komerčná zóna | Nezadaná | 66,780 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok vhodný na výrobu a sklady bl

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

3,272,000 € 49 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, LIDO PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Záhrada | Kočánkova | 461 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok kategórie záhrada v Petržalke v lokal

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

130,000 € 282 €/m²

POZEMOK S BUKOVÝM LESOM, KOŠARISKÁ

Reality Košariská

Lesná pôda | Nezadaná | 5,200 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Košariská. ZÁKLADNÉ ÚDA

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Košariská

5,900 € 1 €/m²

STAVEBNÝ INVESTIČNÝ POZEMOK KARLOVA VES - STARÉ GRUNTY - 3106 M2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Komerčná zóna | Liptovská | 3,106 m²

1.BCR ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v Bratislavskej m. č. Karlova Ves pri Star

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.08.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

950,000 € 306 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 5,463 m²

1. BCR Vám ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov v Bor

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

699,900 € 128 €/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR S MOŽNOSŤOU ROZDELENIA S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY, STUPAVA - NOEMIS

Reality Stupava

Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor na Cementár

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Stupava

149,900 € 3404 €/m²

EXKLUZÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY 214 m² S PRIESTRANNOU TERASOU – BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Ponúkame na prenájom priestranný kancelársky priestor s výmerou 214 m² + terasa približne 30 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

MARIANKA | VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S ATMOSFÉROU, KTORÚ SI ZAMILUJETE PRI PRVEJ NÁVŠTEVE

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 1,023 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 1023 m² v obľúbenej lokalite Mariank

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

312,015 € 305 €/m²

3-IZBOVÝ BYT V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH – ESTÓNSKA ULICA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3153 €/m²

IHNEĎ VOĽNÝ SKLADOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM, PESTOVATEĽSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Pestovateľská | 200 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom skladový priestor so strategickou polohou. Pozemok je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

INVESTIČNÉ BÝVANIE | 2-IZBOVÝ BYT, JÉGÉHO UL, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.37 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideál

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 5426 €/m²

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT, ABSOLÚTNE CENTRUM, KOMPLETNE ZARIADENÝ, GRÖSSLINGOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Grösslingova | 56 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt v priamom v centre Bratislavy - Grösslin

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PRÍJEMNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM SO SÚKROMÍM, UPRAVENÁ ZÁHRADA, RASCOVÁ UL.

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody | 144 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4-izbový rodinný dom v obci Most pri Bratislave, v obľ

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Malinovo

439,000 € 3049 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, VALČA

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 11,487 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na výstavbu rodinných domov

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Valča

399,000 € 35 €/m²

KRÁSNA NOVOSTAVBA 3 IZB. DOMU PRI JAZERE - VAJNORY, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Príjazdná | 93 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM V PÔVODNOM STAVE S POZEMKOM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 92 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

420,000 € 4565 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,000 € 282 €/m²

BÝVANIE ČI PODNIKANIE V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Pri Suchom mlyne | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

849,000 € 2372 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 653 M² SO SKVELÝMI ROZMERMI V ZÁLESÍ ZA BEZKONKURENČNÚ CENU

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Starobystrická | 653 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 653 m², ktorý vyniká ideálnymi rozmermi 25 × 28 m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Zálesie

215 €/m2 215 €/m2

RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÝCH, NOVOSTAVBA, VYSOKÉ STROPY, GARÁŽ, INFINITY BAZÉN, UPRAVENÁ ZÁHRADA, HOSŤOVSKÝ DOMČEK

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 201 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v novovybudovanej lokalite obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI | MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

4 izbový byt | Záhradná | 111.73 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt vo viladomoch Motýlik v Mos

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

354,990 € 3177 €/m²