1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
1.BCR Reality
„Naši klienti sú našimi priateľmi a priatelia sa môžu na nás vždy spoľahnúť.“
Máme rodinnú atmosféru a všetci si navzájom pomáhame.

Naša realitná kancelária úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami, najmä v bratislavskom regióne, už od roku 2015. No naša história siaha až do roku 1995, čo nám dáva viac ako 20 rokov skúseností v oblasti nehnuteľností.

Za tento čas sme uskutočnili viac ako 1000 realitných transakcií.

Sme hrdí na to, že sme vybudovali obrovskú databázu potenciálnych klientov, ktorí majú pre nás veľkú hodnotu. Tieto hodnotné informácie nám umožňujú lepšie porozumieť potrebám našich klientov a poskytnúť im kvalitné služby.

Tradícia, skúsenosti a empatia je to,
o čo sa viete oprieť
Naším cieľom je úspešne zrealizovať a vyhovieť každej požiadavke tak, aby klienti odchádzali nielen spokojní, ale sa k nám aj po rokoch vracali. Sústreďujeme sa na kvalitu poskytovaných služieb a vytváranie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi. Ich spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou pri našej práci.

Sme jedna rodina, jeden tím a jedna firma,
spoločne dosahujeme fenomenálne výsledky
Naša realitná kancelária znamená pre nás oveľa viac ako len bežná „realitka“.

Nazývame sa rodinou, nielen preto, že štyria naši kolegovia sú rodinní príslušníci, ale aj preto, že máme medzi sebou výborné vzťahy, jeden druhého si vážime, navzájom sa podporujeme.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
Prečítať viac

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE (12  inzerátov)

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

169 inzerátov v ponuke

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pod Stráňami | 4,628 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko železnič

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

370,000 € 80 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, DEVÍNSKA NOVÁ VES POD DEVÍNSKOU KOBYLOU

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Zavadilova | 868 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v p

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

220,000 € 253 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, SNEŽNICA

Reality Snežnica

Orná pôda | Nezadaná | 600 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok v obci Snežnica.

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Snežnica

14,600 € 24 €/m²

MODERNÉ 3-IZB. RODINNÉ DOMY, ZÁHRADA, SAUNA, TERASA, OBEC TURECKÁ

Reality Donovaly

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbové rodinné domy v obci Turecká - v okrese Banská

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Donovaly

250,000 € 2336 €/m²

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 107.5 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Turecká

250,000 € 2326 €/m²

PRIPRAVUJEME JEDINEČNÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, TERASA, VÝHĽAD, ZELEŇ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 130 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívny byt vo vyhľadávanej lokalite situovanej v srdci Bratislavy -

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

769,000 € 5915 €/m²

OVOCNÝ SAD, RUDNÍK - OKRES MYJAVA

Reality Rudník

Ovocný sad | Nezadaná | 547 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj sad v katastri obce Rudník (okres Myjava). ZÁKLADNÉ

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Rudník

8,600 € 16 €/m²

KRÁSNY POZEMOK NA OKRAJI LESA PRI POTÔČIKU, MOŽNOSŤ VÝSTAVBY

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 1,515 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok na okraji lesa. Pozemok sa s

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Pozemky na predaj Marianka

139,000 € 92 €/m²

KRÁSNA NOVOSTAVBA 3 IZB. DOMU PRI JAZERE - VAJNORY, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 93 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VINICA S VÝHĽADOM NA MESTO, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 1,078 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj vinicu v katastri Bratislava - Rača. ZÁKL

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

29,000 € 27 €/m²

KRÁSNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, KULTÚRNA PAMIATKA, KOMPELTNÁ REK., PARKOVANIE, PANENSKÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 80 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom administratívne priestory po čerstvej kompletnej reko

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2 – IZB.BYT, ZREKONŠTRUOVANÝ, PIVNICA, ul. MOZARTOVA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 44.01 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2 - izbový byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, VYSOKÁ PRI MORAVE

Reality Vysoká pri Morave

Pozemok pre rodinné domy | Hraničiarska | 3,346 m²

1. BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj investičný stavebný pozemok vhodný

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

290,000 € 87 €/m²

1.BCR | 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM A STAVEBNÝ POZEMOK 939 m², NEŠTICH,TOP LOKALITA!

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Podhradie | 147 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj 5-izb rodinný dom v pôvodnom stave, ktor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

459,000 € 3122 €/m²

VIACGENERAČNÉ BÝVANIE V BLÍZKOSTI LESA, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

849,000 € 2372 €/m²

ÚTULNÝ 4-IZBOVÝ RD, DOKONČENÝ,NÍZKE NÁKLADY, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Pšeničná | 91.3 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu (súčasť dvo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

328,000 € 3593 €/m²

1.BCR | KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT, BALKÓN, GARÁŽOVÉ STÁTIE, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

ZARIADENÝ 2-IZB. BYT S VÝHĽADOM NA HRAD, GAR. STÁTIE, PETRŽALKA CITY

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 48 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1.BCR | 3-IZB. BYT, NEPRIECHODNÉ IZBY, ZASKLENÁ LOGGIA, NA REKONŠTRUKCIU, ZNIEVSKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 69.09 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka vám ponúkame na predaj 3-izbový byt na Znievskej ulici č. 21 v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3459 €/m²

LESNÝ POZEMOK, VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

Lesná pôda | 1,958 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v okolí obce Veľký Biel. ZÁK

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

5,500 € 3 €/m²

DOPYT PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA – HĽADÁME 4-IZBOVÝ BYT V OKOLÍ TUPOLEVOVEJ

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Tupolevova | 80 m²

Pre overeného klienta hľadáme 4-izbový byt v obľúbenej časti Petržalky – okolie Tupolevovej uli

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

SLNEČNÝ A PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, PO REKONŠTRUKCII, LOGGIA, PIVNICA, RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3 - izbový byt sa nachádza v dobrej lokalite bratislav

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

PRIESTRANNÝ 4 - IZB.RD SO ZÁHRADKOU V STAREJ ČASTI RAČI | ALSTROVÁ UL

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 157 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľký slnečný 4 - izbový rodinný dom so záhradkou v srd

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 2452 €/m²

NOVOSTAVBA 4 - IZB. RD S MODERNÝMI TECHNOLÓGIAMI, POZEMOK 799m2, 2 PARK. STÁTIA, TERASA, ČASTÁ

Reality Pezinok

Rodinný dom | Cajlanská | 115 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu 8 ročnú novostavbu 4 izbového r

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Pezinok

338,000 € 2939 €/m²