1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
1.BCR Reality
„Naši klienti sú našimi priateľmi a priatelia sa môžu na nás vždy spoľahnúť.“
Máme rodinnú atmosféru a všetci si navzájom pomáhame.

Naša realitná kancelária úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami, najmä v bratislavskom regióne, už od roku 2015. No naša história siaha až do roku 1995, čo nám dáva viac ako 20 rokov skúseností v oblasti nehnuteľností.

Za tento čas sme uskutočnili viac ako 1000 realitných transakcií.

Sme hrdí na to, že sme vybudovali obrovskú databázu potenciálnych klientov, ktorí majú pre nás veľkú hodnotu. Tieto hodnotné informácie nám umožňujú lepšie porozumieť potrebám našich klientov a poskytnúť im kvalitné služby.

Tradícia, skúsenosti a empatia je to,
o čo sa viete oprieť
Naším cieľom je úspešne zrealizovať a vyhovieť každej požiadavke tak, aby klienti odchádzali nielen spokojní, ale sa k nám aj po rokoch vracali. Sústreďujeme sa na kvalitu poskytovaných služieb a vytváranie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi. Ich spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou pri našej práci.

Sme jedna rodina, jeden tím a jedna firma,
spoločne dosahujeme fenomenálne výsledky
Naša realitná kancelária znamená pre nás oveľa viac ako len bežná „realitka“.

Nazývame sa rodinou, nielen preto, že štyria naši kolegovia sú rodinní príslušníci, ale aj preto, že máme medzi sebou výborné vzťahy, jeden druhého si vážime, navzájom sa podporujeme.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
Prečítať viac

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE (12  inzerátov)

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

169 inzerátov v ponuke

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V KALINKOVE, ROŽNÝ POZEMOK S VÝMEROU 410M2

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 410 m²

Ponúkame na predaj investične atraktívny (raz) stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Kalinkov

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

55,000 € 134 €/m²

PRE KONKRÉTNYCH KLIENTOV HĽADÁME RODINNÝ DOM NA KÚPU V TEJTO LOKALITE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Bratislavská | 120 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme rodinný dom na kúpu v lokalite Most pri Bratislave, Malinovo,

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 29.05.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

Info v RK

ORNÁ PÔDA, STUPAVA - MÁST PRI D4

Reality Stupava

Orná pôda | 932 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

6,000 € 6 €/m²

PREDAJ VINOHRADNÍCKEJ STAVBY S HISTORICKOU VÍNNOU PIVNICOU- SEBECHLEBY

Reality Sebechleby

Iný rekreačný objekt | Nezadaná | 104 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj zrekonštruovanú vinohradnícku stavbu so zázemím. Zá

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

85,000 € 817 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,251 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

205,000 € 164 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 2,000 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj investičný stavebný pozemok neďalek

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

219,000 € 110 €/m²

ORNÁ PÔDA VIACERÉ PARCELY, STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 1,200 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj parcelu ornej pôdy v blízkosti mesta Stupava

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Stupava

4,700 € 4 €/m²

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO PRI D1

Reality Bernolákovo

Zmiešaná zóna | Bernolákovo | 4,428 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko VGP Parku a ďialnic

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

442,800 € 100 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, CENTRUM MESTA STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 619 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v centre mesta Stupava.

Publikované: 11.09.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

270,000 € 436 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK S MOŽNOSTOU PRIPOJENIA ELEKTRINY O VÝMERE 8383 M2, NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Horská | 8,383 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu v jednej z najžiadanejších lokalít Bratis

Publikované: 14.09.2021 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

STAVEBNÝ POZEMOK 987 M2 V ZÁLESÍ – VÝBORNÁ KÚPA V RÝCHLO RASTÚCEJ LOKALITE PRI BRATISLAVE

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 987 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 987 m² v obľúbenej a dynamicky sa rozvíjaj

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

180,000 € 182 €/m²

RODINNÝ DOM/CHALUPA NA DOKONČENIE REKONŠTRUKCIE, POZEMOK, ZLIECHOV

Reality Zliechov

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu vhodnú na dokončenie re

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Zliechov

66,000 € 426 €/m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR VHODNÝ PRE GASTRO S MAXIMÁLNYM POTENCIÁLOM

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavská cesta | 336 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom pol

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

MODERNÝ 3- IZB. RD, NOVOSTAVBA, ZELENÁ VODA, ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú trojizbovú novostavbu rekrea

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

248,000 € 3930 €/m²

STAVEBNO - INVESTIČNÝ POZEMOK, SUCHÁ NAD PARNOU

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 14,100 m²

1. BCR Vám ponúka na predaj investičný stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v ob

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

425,000 € 30 €/m²

SLNEČNÝ 3.IZB BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU - ADYHO, LUČENEC

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²

Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 - IZB. RODINNÝ DOM | VEĽKÝ POZEMOK | SVÄTÝ JUR

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v tic

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Svätý Jur

350,000 € 3182 €/m²

3-IZB.RD, PÔVODNÝ STAV, ZÁHRADA, PIVNICA, SVÄTÝ JUR, BRATISLAVSKÁ

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom v pôvodnom stave,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

259,000 € 1671 €/m²

EXKLUZÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY 214 m² S PRIESTRANNOU TERASOU – BBC1

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

Ponúkame na prenájom priestranný kancelársky priestor s výmerou 214 m² + terasa približne 30 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RODINNÝ DOM PRE NÁROČNÝCH, NOVOSTAVBA, VYSOKÉ STROPY, GARÁŽ, INFINITY BAZÉN, UPRAVENÁ ZÁHRADA, HOSŤOVSKÝ DOMČEK

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 201 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v novovybudovanej lokalite obce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI | MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

4 izbový byt | Záhradná | 111.73 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt vo viladomoch Motýlik v Mos

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

354,990 € 3177 €/m²

IHNEĎ VOĽNÝ SKLADOVÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM, PESTOVATEĽSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Pestovateľská | 200 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom skladový priestor so strategickou polohou. Pozemok je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

MARIANKA | VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S ATMOSFÉROU, KTORÚ SI ZAMILUJETE PRI PRVEJ NÁVŠTEVE

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 1,023 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 1023 m² v obľúbenej lokalite Mariank

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

312,015 € 305 €/m²