1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
1.BCR Reality
„Naši klienti sú našimi priateľmi a priatelia sa môžu na nás vždy spoľahnúť.“
Máme rodinnú atmosféru a všetci si navzájom pomáhame.

Naša realitná kancelária úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami, najmä v bratislavskom regióne, už od roku 2015. No naša história siaha až do roku 1995, čo nám dáva viac ako 20 rokov skúseností v oblasti nehnuteľností.

Za tento čas sme uskutočnili viac ako 1000 realitných transakcií.

Sme hrdí na to, že sme vybudovali obrovskú databázu potenciálnych klientov, ktorí majú pre nás veľkú hodnotu. Tieto hodnotné informácie nám umožňujú lepšie porozumieť potrebám našich klientov a poskytnúť im kvalitné služby.

Tradícia, skúsenosti a empatia je to,
o čo sa viete oprieť
Naším cieľom je úspešne zrealizovať a vyhovieť každej požiadavke tak, aby klienti odchádzali nielen spokojní, ale sa k nám aj po rokoch vracali. Sústreďujeme sa na kvalitu poskytovaných služieb a vytváranie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi. Ich spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou pri našej práci.

Sme jedna rodina, jeden tím a jedna firma,
spoločne dosahujeme fenomenálne výsledky
Naša realitná kancelária znamená pre nás oveľa viac ako len bežná „realitka“.

Nazývame sa rodinou, nielen preto, že štyria naši kolegovia sú rodinní príslušníci, ale aj preto, že máme medzi sebou výborné vzťahy, jeden druhého si vážime, navzájom sa podporujeme.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
Prečítať viac

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE (12  inzerátov)

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

169 inzerátov v ponuke

KOMERČNÝ POZEMOK, KRÁĽOVÁ PRI SENCI

Reality Kráľová pri Senci

Komerčná zóna | Nezadaná | 3,141 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komerčný pozemok na výstavbu pri ces

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

169,000 € 54 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, TICHÁ LOKALITA, MODRA

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Pod vinicami | 700 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v p

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Modra

189,000 € 270 €/m²

MODERNÉ, REPREZENTATÍVNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY NA VÝBORNEJ ADRESE! NOVÉ MESTO - KUTUZOVOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 180 m²

Ponúkame na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory vo vyhľadávanej bratis

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

UNIKÁTNY 2 IZB BYT S TERASOU POD MALÝMI KAPRATMI,NOVÉ MESTO,BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 76.5 m²

Hľadáte unikátne bývanie nabité najmodernejšími technológiami pre vaše pohodlie, zasadené v krá

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,990 € 4575 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ 5 IZB.RODINNÝ DOM S ÚŽASNÝM VÝHĽADOM, GARÁŽ, TICHÉ PROSTREDIE

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Plachého | 220 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj tento 5 izbový rodinný dom s garážou, s úžasným

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

509,000 € 2314 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ STARŠIEHO RODINNÉHO DOMU S VEĽKOU ZÁHRADOU V OBCI MAŇA

Reality Maňa

Rodinný dom | Legionárska | 82 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s dvoma pivnicami a

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Maňa

69,500 € 848 €/m²

REPREZENTATÍVNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY OD 20 M2 DO 2000 M2 V CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kamenné námestie | 133 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory s výmerou 133 m² na prestížnej adrese priamo

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 16.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POZEMOK NA RODINNÝ DOM ALEBO KOMERČNÉ ÚČELY, MALACKY

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 503 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu, prípadne komerčného obj

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Malacky

197,000 € 392 €/m²

POSLEDNÝCH 6 BYTOV! ZAUJÍMAVÉ 3-IZB. BYTY S PIVNICOU V CENE NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENE NIVY, PEZINOK - GRINAVA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.84 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LESNÝ POZEMOK, BORSKÝ SVÄTÝ JUR

Reality Borský Svätý Jur

Lesná pôda | Borský Svätý Jur | 3,100 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Borský Svätý J

Publikované: 06.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

6,900 € 2 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA, PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Sklabinská | 7,219 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Bratislave - Rači (za novou nemocnicou - vo výs

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 34 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, STUPAVA - MÁST

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Stupava | 2,750 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na okraji mesta S

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

149,000 € 54 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom novo zrekonštruované kancelárske priestory s moderným industriálnym di

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 70.23 m²

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

215,000 € 3791 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK VEDĽA LESA, S REKREAČNOU CHATOU A S UPI - DEVÍN

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Habánska | 964 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v bezprostre

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

325,000 € 337 €/m²

ORNÁ PÔDA, JAKUBOV

Reality Jakubov

Orná pôda | Jakubov | 889 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti obce Jakubov v okrese Malacky.

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Jakubov

14,600 € 16 €/m²

INVESTIČNÁ PRILEŽITOSŤ – OBJEKT VHODNÝ NA HOTEL, APARTMÁNY, HOSPIC, OBEC TERCHOVÁ

Reality Terchová

Hotel, penzión, ubytovňa | Vrátňanská cesta | 3,600 m²

Ponúkame vám na predaj objekt, ktorý sa nachádza v obci Terchová pri lyžiarskom stredisku Vrátn

Publikované: 01.03.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Terchová

1,400,000 € 389 €/m²

ORNÁ PÔDA V STUPAVE, 5245 M2

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,245 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava. Pozemok sa nachádza

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

7 €/m2 7 €/m2

KOMPLETNE ZARIADENÝ 4-IZB. MEZONET PRI HVIEZDOSLAVOVOM NÁMESTÍ, PARKOVANIE, PALACKÉHO UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palackého | 214 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 4-izbový mezonetový byt v absolútnom centre Bratislav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, STUPAVA

Reality Stupava

Obchodné priestory | Cementárenská | 44.03 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor na Cement

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

790 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

KOMERČNÝ POZEMOK S BUDOVOU, VÝBORNÝ PRÍSTUP, VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

Komerčná zóna | Bratislavská | 3,600 m²

1.BCR reality Vám ponúka veľký komerčný pozemok s budovou vhodnou na obchod a služby a výbornou

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

919,000 € 255 €/m²

INVESTIČNÁ PARCELA, BRATISLAVA - PODHORSKÝ PÁS - KOZIARKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Lúka, pasienok | Koziarka | 3,206 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj zaujímavý pozemok z pohľadu investície v atr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

296,000 € 92 €/m²

VINICA/DLHODOBÁ INVESTÍCIA, RAČA - FAJDLBERG

Reality Bratislava-Rača

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 4,099 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vinicu/investičný pozemok m

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 60 €/m²

IHNEĎ VOĽNÝ 2-IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK S ORIENTÁCIOU NA ZÁPAD, KOMPLETNE ZARIADENÝ, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.6 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v jedinečnom projekte SKY PARK by

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²