2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²
Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a
209,990 € 3307 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 400 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestrannú vilu vo vyhľadávanej časti
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²
Túžite uniknúť z každodenného zhonu a nájsť miesto, kde vládne ticho, čistý vzduch a pokoj prí
Cena dohodou
Rodinný dom | 250 m²
Ponúkame vám na predaj zaujímavý rodinný dom v Žiline na Malej Prahe. Jedná sa o pôvodný dom, p
379,900 € 1520 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 397 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný penzión v malebnom prírodnom prostredí obce Blahová,
460,000 € 1159 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený dom v obci Blahová ktorý predstavuje ideálnu prílež
135,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | Trnavská cesta | 70 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v radovej zástavbe na Trnavskej ceste v
177,000 € 2529 €/m²
2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz
145,000 € 3295 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 180 m²
špajza | povala | krb v obývacej miestnosti | klimatizácia | nový plynový kotol | kamerový syst
499,000 € 2772 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²
Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte
215,000 € 2925 €/m²
4 izbový byt | Rácova | 144.4 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami
Info v RK
Rodinný dom | 225 m²
Ján Moskál realitný maklér Exkluzívne ponúka na predaj, rodinný dom v Dúbravách okres Detva, kt
179,990 € 800 €/m²
1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²
/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha
174,900 € 3845 €/m²
Rodinný dom | Breznianska | 339 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal
Cena dohodou
3 izbový byt | 67.1 m²
Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance
359,000 € 5350 €/m²
2 izbový byt | 45.2 m²
259,000 € 5730 €/m²
4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr
499,000 € 4845 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 153 m²
Chalupa na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice. Tát
155,000 € 1013 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Rodinný dom na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice.
155,000 € 1013 €/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²
Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre
229,000 € 4771 €/m²
Rodinný dom | Pod lesom | 150 m²
Architektom navrhnutý pasívny drevodom v energetickej triede A0 s modulárnou dispozíciou 4 aleb
493,000 € 3287 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 111.44 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Bukovec, len na skok
125,000 € 1122 €/m²
3 izbový byt | Bernolákovská | 70.04 m²
GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 3-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be
272,450 € 3890 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
EXKLUZÍVNE: Kompletne zrekonštruovaný priestranný rodinný dom v Sečovciach Hľadáte dokonalý ro
245,000 € 767 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.