EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet, 2x balkón, ul. Kvetná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 94.74 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet v nadstavbe s 2xb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 3905 €/m²

Top
Top

Predaj| Exkluzívny stavebny pozemok 709m2 vo Florida Parku, DS – Vaše miesto pre vysnívaný dom| Gofar| exkluzívne

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočný stavebný pozemok s veľkorys

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

121,000 € 170 €/m²

Top
Top

Predaj| Luxusná novostavba celoročne obývateľného 4i domu s priamym vstupom do Malého Dunaja, MADARÁSZ-Blahová| Gofar| Exkluzívne

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 134.72 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

415,000 € 3080 €/m²

Top
Top

Kaskádovitá záhrada s výhľadom na Kalváriu – Nitra, Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Pod Katrušou | 318 m²

Ponúkam na predaj čarovnú záhradu s jedinečnou atmosférou v súkromnej záhradkárskej lokalite v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

22,900 € 72 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 3-izbový byt podielom na súkromnom pozemku Nitra_Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Hodžova | 59.79 m²

Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 6-izbový rodinný dom v kúpeľnom meste Dudince

Reality Dudince

Rodinný dom | B. Tablica | 317 m²

Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v kúpeľnom m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Dudince

244,900 € 773 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ RODINNÝ DOM PO REKONŤRUKCII _GOLIANOVO

Reality Golianovo

Rodinný dom | 133 m²

Realitná kancelária Olins vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukc

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Golianovo

209,900 € 1578 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ 3-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a parkingom

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária v zastúpení klienta, ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe s pozemkom

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 1946 €/m²

Top
Top

PREDAJ| Devín Condominium 5i rodinný dom v tesnej blízkosti Devínskeho hradu

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Solúnska | 193 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v prestížnom projekte Condominiu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

Top
Top

Novostavba 4-izb. rodinné domy s pozemkom

Reality Limbach

Rodinný dom | Iršajská | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Limbach

385,000 € 2674 €/m²

Top
Top

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite | Trebišov, ul. Hodvábna | BÝVAJTE s nami

Reality Trebišov

3 izbový byt | Hodvábna | 68 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v pok

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

133,900 € 1969 €/m²

Top
Top

Predaj | Priestranný rodinný dom s terasou a garážou | Nižný Hrabovec | BÝVAJTE s nami

Reality Nižný Hrabovec

Rodinný dom | 350 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s výborným di

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nižný Hrabovec

Cena dohodou

Top
Top

AZ. NA PREDAJ | 2-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU 49 m², PARKINGOM A KOBKOU V CENE | RUŽINOV – ŠTEDRÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v atraktívnej novostavbe Rezidencia Šted

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,915 € 5298 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ skladové / výrobné haly a 3 posch. administratívna budova, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Prevádzkový areál | 16,000 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj výrob

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ BYT V ROVINKE

Reality Rovinka

5 a viac izbový byt | Slnečnicova 16B | 115 m²

Realitná kancelária FinReal GO ponúka exkluzívne na predaj: Kompletne zariadený 5-izbový byt v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rovinka

389,000 € 3383 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka krásny 4 izbový byt v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 108 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

589,990 € 5463 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ - KLIMATIZOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, TOVÁRENSKÁ ULICA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 53.69 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Tov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

321,900 € 5996 €/m²

Top
Top

Predáme rodinný dom, pozemok 956 m2, Kmeťovo, okr. Nové Zámky

Reality Kmeťovo

Rodinný dom | 107 m²

Exkluzívna ponuka ! Pokiaľ hľadáte rodinný dom na trvalé bývanie alebo chalupu na víkendové bý

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kmeťovo

117,000 € 1093 €/m²

Top
Top

Predáme 3-izbový byt po rekonštrukcii, 62 m2, Dunajská ulica, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Dunajská | 62 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre seba a svoju rodin

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2677 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izb. byt, garáž, tehlová bytovka, Clementisova ul., Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Clementisova | 72 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2986 €/m²

Top
Top

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,700 € 3360 €/m²

Top
Top

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

224,000 € 2620 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie