(JuG3OX8Xl5V) Aktualizovaný: 12. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Na Krčoch
Bratislava-Záhorská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

499,000 € 4845 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
103 m²
Info
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s troma bytovými jednotkami a nachádza vo veľmi obľúbenej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite hlavného mesta v bezprostrednej blízkosti Malých Karpát.
Úžitková plocha tejto nehnuteľnosti poskytuje 113,17 m², vrátane terasy na záhrade o výmere 110 m2.
4-izbový byt je kompletne zariadený v jednotnom a nadčasovom štýle.
Umiestnenie bytu je na kraji rodinného domu s troma bytovými jednotkami, čiže má samostatný vstup aj do záhrady, čo je obrovskou výhodou.
Parkovanie je vyriešené maximálne prakticky priamo pred vstupom do domu pod prístreškom pre dve autá.

TECHNICKÉ VYBAVENIE:
- podlahové vykurovanie ( vlastný kondenzačný kotol)
- exteriérové žalúzie
- klimatizácia na oboch poschodiach
- nízke mesačné náklady (4členná rodina cca 150,-Eur
- orientácia je na juhozápad
- automatický závlahový systém
- elektrická markíza na terase
- záhradný domček
- kamera, alarm

DISPOZÍCIA
Vstupná chodba
Otvorená dispozícia obývacej, jedálenskej a kuchynskej časti s výstupom na terasu a záhradu
Samostatná toaleta
Úložný priestor pod schodiskom
3x spálňa
Kúpeľňa
Technická miestnosť (s kondenzačným kotlom)

LOKALITA
Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej časti Záhorskej Bystrice, ktorá je veľmi obľúbenou pre svoju kompletnú občiansku vybavenosť, no zároveň rýchlym prístupom do Malých Karpát. Toto miesto je ideálnym pre tých, ktorí chcú mať všetko po ruke a zároveň vnímať blízkosť lesov.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
103 m²

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Rok výstavby:
2020

Počet izieb / miestností:
4

Počet spální:
3

Počet balkónov:
1

Terás:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energie:
150 €

Energetický certifikát budovy:
A

Vykurovanie:
Podlahové, Klimatizacia

Počet vonkajších parkovacích miest:
2

Vybavenie:
Balkón, Terasa, Vonkajšie parkovacie miesto

Telekomunikácie:
Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Adriana Pospisilova LRM

Medikon s.r.o

Medikon s.r.o

Bystrické sady 4/8640 • 84106, Bratislava-Záhorská Bystrica (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

499,000 € 4845 €/m²

Kontakt na predajcu

Adriana Pospisilova LRM

Medikon s.r.o