Predaj | Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Michalovciach | Bývajte s NAMI

Reality Michalovce

3 izbový byt | Východ | 64 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný t

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Top
Top

Na Predaj 3-izbový byt s terasou TRI VEŽE - TOP VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

459,000 € 5100 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom, Malá Ida

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Hlavná | 165 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Malá Ida, ktorý poskytuje

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

495,000 € 3000 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,900 € 4798 €/m²

Top
Top

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

330,900 € 4906 €/m²

Top
Top

Dvojdom na Kolibe, so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Cesta na Kamzík | 137 m²

PREDAJ: EXKLUZÍVNY PROJEKT 2 DVOJDOMOV – POD GAŠTANICOU, KOLIBA, BRATISLAVA Ponúkame na predaj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

644,000 € 4701 €/m²

Top
Top

Novostavba 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU dokončeného v ŠTANDARDE - Repíkova ulica, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

595,000 € 4462 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2 izbový byt, Košice - Sever, Hlinkova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,900 € 3844 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVOSTAVBA, 4 izbový bungalov podľa vlastných predstáv v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Obilná | 109 m²

Ponúkame na predaj dva 4 izbové domy priamo v meste Šamorín. Kľúčové body: - Výborná lokalita

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Šamorín

405,000 € 3716 €/m²

Top
Top

Moderný 1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 5068 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj samostatná chatka v Tatralandii, Liptovská Ondrašová, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 40 m²

Chcete podnikať v cestovnom ruchu priamo v najznámejšom a najväčšom Aquaparku na Slovensku, v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 3725 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom v obci Smrečany - Liptov

Reality Smrečany

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v srdci Liptova, v tichej podhorskej obci Smrečany, ktorá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smrečany

259,000 € 1992 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 1.i byt s možnosťou prerobiť na 2i pri Račianskom mýte, Februárka

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 38.26 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 1,5 izbový byt na Februárke, v blízkosti Rači

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

192,000 € 5018 €/m²

Top
Top

Znížená cena - Dom s bazénom a olivovým hájom, 70 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Len 70 metrov od mora, v tichej lokalite neďaleko Rogoznice, sa nachádza táto krásna vila s baz

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

640,000 € 3765 €/m²

Top
Top

GAUDIO | Predaj garsónky s balkónom | Trieda Andreja Hlinku, Nitra | 24 m² + 3m² loggia | 124 000 €

Reality Nitra

Garsónka | Trieda Andreja Hlinku | 24 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú garsónku na najvyššom – 13. poschodí bytového domu na Triede

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

124,000 € 5167 €/m²

Top
Top

Predáme nadštadradný 4-izb rodinný dom v BA - Ružinov (Trnávka)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný 4-izb.rodinný dom v obľúbenej Bratislavskej štvrti Trnávka,

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

616,000 € 5404 €/m²

Top
Top

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Jablonec!

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonec, okres Pezinok,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonec

119,900 € 214 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Garáž Krakovská ulica Košice

Reality Košice-Juh

Garáž | Krakovská | 16 m²

Ponúkame na predaj Garáž na Krakovskej ulici v Košiciach. Základné údaje: -16m2 -pripojenie na

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

25,000 € 1563 €/m²

Top
Top

Na predaj: Priestranný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom – Koliba, ulica Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 123 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový byt situovaný v jednej z najvyhľadávanejších rezidenčných

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4870 €/m²

Top
Top

Dvojizbový byt s výhľadom na hrad-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.36 m²

Ponúkame 2 izbový byt v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Byt o výmere 50,36 m2 je umiestnený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²

HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 33.31 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Jedinečný 1 izbový byt-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán