TARGETreal | RODINNÝ DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU 1360 M² – MOŽNOSŤ 2 PARCIEL, DUNAJSKÁ STREDA – VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 550 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na priestrannom rovinatom pozemku o výmere 1360 m² v pokojnej ča

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

95,000 € 173 €/m²

Top
Top

Vila pri vinohradoch s veľkým pozemkom a terasou v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Liesková | 192 m²

LEMONPIE ponúka na predaj modernú 5-izbovú vilu v Pezinku – v slepej ulici 3 minúty pešo od vin

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

880,000 € 4583 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 2 izbový mezonetový byt v Senci s podkrovím

Reality Senec

Mezonet | Svätoplukova | 56.2 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, slnečný 2-izbový mezonetový byt v Senci, ktorý predstavuje raritn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

185,400 € 3299 €/m²

Top
Top

Bytový dom PINIA: predaj moderného 2-izbového bytu 7C s balkónom, skladom na podlaží a vonkajším parkovacím miestom

Reality Vrútky

2 izbový byt | Palackého | 62.72 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový byt (označenie 7C) s priestrannou obývacou izbou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Vrútky

176,000 € 2806 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2B

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 3B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

Top
Top

Štýlové podkrovné bývanie s charakterom - 3 izbový byt Osadná ulica Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Osadná | 68 m²

Inzerát je aktuálny až do zmazania. Ponúkame na predaj jedinečný podkrovný byt s neopakovateľ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Stavebný pozemok Košice II - Myslava

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslava | 801 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok Košice II - Myslava. Výmera pozemku je 801 m2. Na pozemku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

169,000 € 211 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice II - Terasa, ul. Orgovánová

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 3627 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - Znížená cena! Na predaj krásny, presvetlený, tehlový 2-izb. byt s balkónom – Hroznová ulica, Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,000 € 3150 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2 izbový byt v pôvodom stave - Fedákova ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej č

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,500 € 3500 €/m²

Top
Top

Nový 4izb. byt s veľkou loggiou a 2x WC po úplne novej rekonštrukcii, vedľa ZŠ Za Kasárňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 86.7 m²

Predaj priestranného 4 izb. bytu po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,999 € 4037 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

AZ. Štýlový 4-izbový byt v prestížnom projekte Meander - Sereď

Reality Sereď

4 izbový byt | 95 m²

Hľadáte pre svoju rodinu viac než len štyri steny? Ponúkame vám domov, kde sa štýl stretáva s m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

219,000 € 2305 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - NOVOSTAVBA BUNGALOV

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | 1 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na predaj novos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Dolný Ohaj

Info v RK

Top
Top

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - NOVOSTAVBA BUNGALOV V NOVÝCH ZÁMKOCH, Centrum

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Hlavné Námestie | 130 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA V CENTRE MESTA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. Môžete bývať už o niekoľko

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

285,000 € 2192 €/m²

Top
Top

Novostavba 2i bytu so záhradou a parkingom pri BA a Dunaji

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 44.5 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt, ktorý nepôsobí ako bežný byt? V Hamuliakove pri Bratislave ponúk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5391 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOP cena 3izb byt 87m² vr. pivnice, Pod vŕškami Záh.Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ostriežová | 91.12 m²

Priestranný 3-izbový byt 87 m² ponúka pokoj, svetlo a veľkorysý priestor, ktorý dnes v novostav

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

344,900 € 3785 €/m²

Top
Top

Lesná 4 podlažná rodinná vila na KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 760 m²

V neverejnej ponuke máme na predaj 4-podlažnú rodinnú vilu na Kramároch - Bratislava mestská ča

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,500,000 € 1974 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

RADO | 4 IZB. DOM 400m2 pozemok | Čerešnová ul. Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Čerešňová | 93 m²

Na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom v obľúbenej a rýchlo dostupnej lokal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

359,000 € 3860 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4 izbový rodinný dom Miloslavov - PREDAJ

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Fialková ulica | 99.2 m²

Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj krásnu a slnečnú 4 izbovú novostavbu rodinného domu vo vyhľ

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,990 € 3931 €/m²

Top
Top

Krásny rozprávkový 4 izbový rodinný dom na predaj Lehnice - PREDAJ

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 204 m²

Exkluzívne Vám ponúkame 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite a to v obci Lehnice. Roz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

295,000 € 1446 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom s garážou Hviezdoslavov - PREDAJ

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

389,990 € 2600 €/m²

Top
Top

PREDREZERVOVANÉ: 1-izbový byt s balkónom a výťahom | Blumentálska ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Blumentálska | 30.2 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s balkónom na Blumentálskej ulici v Bratislave – Staré Mesto. I

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

199,500 € 6606 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie