Arvin & Benet | Sofistikovaný penthouse s terasou snov

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vazovova | 262 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,139,000 € 4347 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,500 € 6813 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Bývanie v prírode s komfortom domu

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 120 m²

TARGETreal ponúka na predaj modernú 4-izbovú záhradnú chatu vhodnú na celoročné bývanie aj rekr

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

235,000 € 1958 €/m²

Top
Top

RODINNÝ DOM NA HRADNOM KOPCI – BÔRIK | 7-ÁROVÝ POZEMOK | 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 290 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v TOP lokalite Brat

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

999,900 € 3448 €/m²

člen NARKS
Top
Top

4-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII, DNV, EISNEROVA.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 73.6 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj slnečný a tichý 4-izbový byt v peknej lokalite Devínskej Nove

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

259,900 € 3531 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Priestranný rodinný dom s potenciálom samostatného bytu v podkroví | Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

469,000 € 4467 €/m²

Top
Top

4i mezonet pri lese v Dúbravke– terasa 20,4 m² + zasklená loggia 10,6 m², parking v cene

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²

4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

429,000 € 5364 €/m²

Top
Top

Na predaj investičný pozemok – 1/2 podiel, 2676 m², Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Vápenka | 2,676 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2676 m² (1/2 podiel na liste vlastníctva) nachádzajúci sa v

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

55,000 € 21 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Na predaj rodinný dom pri potoku s čarovným pozemkom 884 m² v obci Horná Štubňa - Turčianske Teplice

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame vám príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v malebnej obci Horná Štubňa. Tento starší dom s

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

49,000 € 891 €/m²

Top
Top

Garážové státia v projekte ZWIRN – Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Svätoplukova | 16 m²

Ponúkame na predaj 3 priestranné garážové státia v projekte ZWIRN, jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

55,000 € 3438 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Stavebný pozemok 1 600 m² pre RD / radové domy / bytový dom – Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Rakyta | 1,600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 600 m² v novej rozvojovej lokalite v Devínskej N

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

412,000 € 258 €/m²

Top
Top

TARGETreal | STAVEBNÝ POZEMOK S PÔVODNÝM DOMOM, DUNAJSKÁ STREDA – VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Pozemok pre rodinné domy | Pod záhradami | 1,360 m²

Na predaj stavebný pozemok 1360 m² s pôvodným domom, možnosť rozdelenia na 2 parcely –Vrakúň P

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

95,000 € 70 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Vlastný horský areál: 5 pozemkov s chatou a výhľadmi

Reality Valča

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 4,700 m²

Na predaj 5 stavebných pozemkov s chatou v srdci prírody – Valčianska dolina, časť Čŕnie Lokal

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Valča

280,000 € 60 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TARGETreal | Na predaj rodinný dom v Turčianskych Tepliciach, 6-izbový, 597 m2

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Družstevná | 300 m²

Turčianske Teplice – Družstevná ulica Dom s dielňami a 2 garážami Ak hľadáte miesto, kde môžet

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

260,000 € 867 €/m²

Top
Top

SUPER CENA - Veľký rodinný dom so záhradou v príjemnom prostredí

Reality Svodín

Rodinný dom | Dolná mlynská | 180 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj veľký poschodový rodinný dom situovaný v príjemnej a

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Svodín

Cena dohodou

Top
Top

Polyfunkčný objekt s parkoviskom v centre Komárna - NA PREDAJ

Reality Komárno

Rodinný dom | Jókaiho ul. | 405 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj lukratívne situovaný polyfunkčný objekt v centre Ko

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Komárno

288,888 € 713 €/m²

Top
Top

Polyfunkčný objekt s parkoviskom v centre Komárna na predaj

Reality Komárno

Polyfunkčný objekt | Jókaiho ul. | 405 m²

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Komárno

288,888 € 713 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 69 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, v Bratislavskej Dúbravke, na ulici Bilikova. P

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

250,000 € 3623 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3 izbový byt v Eurovea Tower s 2x parkingom na 24. poschodí - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 118 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Eurovea Tower

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

780,000 € 6610 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Garážové státie v Ružinove: praktické parkovanie aj výhodná investícia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 20 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v parkovacom dome v Bratislave, vo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

16,000 € 800 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII V RUŽINOVE - VIDEO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova 30 | 78 m²

Michal Hulík Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v jednej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3577 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rodinná usadlosť s 20-árovou okrasnou záhradou a krytým bazénom len 20 km od Bratislavy (so znaleckým posudkom)

Reality Čenkovce

Rodinný dom | 303 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a

Publikované: 16.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čenkovce

490,000 € 1617 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj chata so záhradou v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²

Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

69,900 € 185 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom Nižná Myšľa 1212 m2, Košice - okolie

Reality Nižná Myšľa

Rodinný dom | Mäsiarska | 240 m²

Na predaj rodinný dom, ktorý ponúka dostatok priestoru v interiéry - 5 izieb, veľkú halu, 2 x k

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nižná Myšľa

255,000 € 1063 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie