RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 237 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | RD na Slavíne na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 340 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

6-izbový rodinný dom s 2 garážami, Lubina (okr. Nové Mesto n/V)

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, 6-izbový rodinný dom s 2 garážami, postavený z pálenej tehl

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lubina

130,000 € 542 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Srní

Reality Dolné Srnie

Rodinný dom | . | 100 m²

🏡✨ Dva domy. Jedna príležitosť. Nekonečné možnosti – Dolné Srnie čaká práve na vás! ✨🏡 Hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Srnie

184,900 € 1849 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Priestranný 3i byt, 81m2, Sihot, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²

🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

215,900 € 2691 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom, 140m2, Morav. Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Brestove | 93 m²

🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

294,900 € 3171 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Nadštandardný 3-izbový byt, 87,7m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 88 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

179,900 € 2044 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Očarujúca chatka s bazénom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²

🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,900 € 3196 €/m²

Top
Top

Na predaj, Stavebné pozemky - Modrová, Vydané územné rozhodnutie, TARGETreal

Reality Modrová

Pozemok pre rodinné domy | 580 m²

Spoločnosť TARGETreal Vám výhradne ponúka na predaj stavebné pozemky v novovznikajúcej lokalite

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Modrová

54,990 € 95 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj | Výnimočný 7-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii | 214 m² interiér | Pozemok 2 043 m² | Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 226 m²

Predstavte si miesto, kde sa každé ráno zobúdzate do ticha, zelene a pokoja. Miesto, kde si môž

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

305,000 € 1350 €/m²

Top
Top

HVIEZDOSLAVOV - Investícia, ktorá ma víziu aj budúcnosť

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňarka | 2,041 m²

TRI BUNGALOVY – JEDEN VÝNIMOČNÝ DEVELOPERSKÝ POZEMOK V HVIEZDOSLAVOVE. Hľadáte projekt, ktorý

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

250 €/m2 250 €/m2

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou A205 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 93.65 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

439,000 € 4688 €/m²

Top
Top

Predaj dvojgeneračný rodinný dom Sereď

Reality Sereď

Rodinný dom | 260 m²

Predáme pekný slnečný 2-generačný samostatne stojaci tehlový rodinný dom (Protherm 30-35cm hrúb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Sereď

370,000 € 1423 €/m²

Top
Top

Dom s príbehom – 5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | 300 m²

Dom, ktorý mal byť snom na dôchodok. Miesto pre rodinu, záhradu a spoločné chvíle. Sú domy, kt

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

277,900 € 926 €/m²

Top
Top

Dom pri jazere, kde sa každý deň cítite ako na dovolenke

Reality Senec

Rodinný dom | 107 m²

Moderná oáza pri Striebornom jazere: Bývanie, kde sa každý deň cítite ako na dovolenke. Hľad

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

295,000 € 2757 €/m²

Top
Top

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

Top
Top

Krásny, príjemný 3i byt 68m2, v tichej lokalite, balkón, parkovanie

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom v Slovenskom Grob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

239,000 € 3515 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný a priestranný 3i byt, 86 m2, balkón, parking, Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | 74 m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Lastovičky – Nová Dedinka Ponúkame na predaj krásny

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

215,000 € 2905 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

Na predaj moderný 6-ročný 3-iz. rodinný dom s priestranným pozemkom 28 m × 31 m v obci Tvrdošovce.

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | K. Mikszátha | 83 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS V RK! Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

195,000 € 2349 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt s pivnicou - Sereď – Čepeňská ulica.

Reality Sereď

2 izbový byt | Čepeňská | 51.16 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj zr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

134,990 € 2639 €/m²

Top
Top

Súkromná záhrada s chatkou v srdci Trnávky – miesto, kde zabudnete, že ste v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Bočná | 260 m²

REALDUSTRY Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatku so záhradou v obľúbenej záhr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 342 €/m²

Top
Top

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- MEZONET- 2-IZBOVÝ BYT- RUŽINOV- KOŠICKÁ ULICA- DÔLEŽITÉ: NEHNUTEĽNOSŤ JE V ŠTÁDIU KOLAUDÁCIE,KTORÁ JE V RIEŠENÍ SO SÚ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.34 m²

BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

Top
Top

BE.LIVE COMPANY– PREDAJ– RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU– 2 PARKOVACIE STÁTIA- IDEÁLNA ALTERNATÍVA K BYTU– HRUBÁ BORŠA

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 91 m²

BE.LIVE Company ponúka na predaj príjemný 4-izbový rodinný dom so záhradou v obľúbenej lokalite

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

259,900 € 2856 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie