MADLEŇÁK Reality | Na predaj 3 stavebné pozemky v obci Poľný Kesov.

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj 3 stavebné pozemky v o

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

Info v RK

MADLEŇÁK Reality | Dom na predaj pri nemocnici v Nitre – vhodný na bývanie, ambulanciu alebo sídlo firmy

Reality Nitra

Rodinný dom | 8. mája | 110 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám exkluzívne ponúka na predaj dom v širšom centre mesta Nitra.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZREKONŠTRUOVANÝ PRIESTRANNÝ 3IB s PEKNÝM VÝHĽADOM, ROZKVET

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,500 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S ROZSIAHLYM POZEMKOM HORNÁ KRUPÁ

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj 5-izbový rodinný

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

139,000 € 869 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 11-árový pozemok v Párovských Hájoch v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²

Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

145,080 € 130 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 2-izbový rodinný dom Lukáčovce.

Reality Lukáčovce

Rodinný dom | Nezadaná | 79 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj dom v obci Lukáčovce.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Lukáčovce

90,000 € 1139 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 2-izbový byt s vlastnou záhradou a garážou, Biely Kostol

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Potočná | 58 m²

Realitná spoločnosť Prius Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt, ktorý si Vás získa svo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Biely Kostol

189,900 € 3274 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5 IZBOVÝ RODINNY DOM s NÁDHERNÝM POZEMKOM, Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

409,900 € 3100 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-Generačný 9izb. RD s bazénom a veľkým pozemkom, Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 405 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Dvorníky, ktorý predstavuje ideálne ri

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

450,000 € 1111 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ! ZARIADENÝ TEHLOVÝ 2. IZB BYT PEZINOK MUŠKÁT

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 53.64 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný a okamžite obývateľný 2-izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

175,900 € 3279 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOP NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 3IB s VEĽKOU LOGIOU, SNP,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | SNP 77 | 68 m²

Hľadáte moderné bývanie v priestrannom byte bez investícií, v overenej lokalite s kompletnou ob

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

161,990 € 2382 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ, ZARIADENÝ 2IB PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 8.mája 316 | 63 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, veľmi priestranný 2-izbový

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

141,750 € 2250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj stavebný pozemok Nitra - Mlynárce.

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kmeťova | 1,808 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám exkluzívne iba u mňa – ponúka na predaj stavebný pozemok o v

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 82 €/m²

Reality&Bývanie I Novostavba 3i bytu s loggiou v tichej ulici na Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,000 € 5600 €/m²

RD s VEĽKÝM POZEMKOM V SRDCI PRÍRODY, Tŕstie

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | Tŕstie | 123.5 m²

Predstavte si rána, keď vás namiesto ruchu mesta budí spev vtákov a vôňa čerstvého vzduchu. Mie

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

189,000 € 1530 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok k výstavbe RD, GREEN RESIDENCE, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 587 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 587 m², sit

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

185,000 € 315 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

JEDINEČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM ZEMIANSKE SADY

Reality Sereď

Rodinný dom | 188 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom s

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sereď

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v mezonetovom 4i byte s 2 loggiami na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Liptovská | 127 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

666,500 € 5248 €/m²

PRIUS - PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA KONCI SLEPEJ ULICE, MAJCÍCHOV

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,547 m²

Realitná spoločnosť PRIUS company, Vám v exkluzívnom zastúpení predávajúceho, predstavuje na pr

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

149,000 € 96 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 3i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

361,620 € 5563 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 2i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Liptovská | 49 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 2i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,895 € 5937 €/m²

MADLEŇÁK Reality | Na predaj investičné pozemky v Nitre, v lukratívnej časti Zobor - Lupka.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

59,900 € 79 €/m²

Na predaj veľkometrážny 3-izbový byt (114,5m2) v centre Popradu (terasa do námestia Sv. Egídia).

Reality Poprad

3 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 114.5 m²

Ponúkam na predaj moderný, nadštandardne vybavený 3-izbový mezonetový byt s terasou situovaný v

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Poprad

375,000 € 3275 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-izbový byt s lodžiou, 2.poschodie, Tatranská Lomnica - čiastočná rekonštrukcia (3D prehliadka).

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt, nachádzajúci sa v meste Vysoké Tatry, v TOP

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

219,500 € 4142 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie