Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²
Ponúkame na predaj rodinné vidiecke sídlo s dušou a pokojom prírody v srdci malebnej obci Ábel
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Palackého | 45.68 m²
Ponúkame na prenájom exkluzívny 1,5-izbový byt v novostavbe Pínia. Byt s výmerou 45,68 m² vrát
660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Irkutská | 72 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt pražského typu na Irkutskej ulici v Košiciac
235,000 € 3264 €/m²
Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 125 m²
Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu rodinného domu typu bungalov v novej lokalite na ulici P
389,000 € 3112 €/m²
Rodinný dom | Azalková | 89.86 m²
So súhlasom majiteľa Vám ponúkame 4 izbový byt v RD s dvomi bytovými jednotkami, ulica Azalkov
300,000 € 3339 €/m²
3 izbový byt | Budatínska | 70 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a klimatizovaný 3 izbový byt so zasklenou loggiou na B
750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Poľovnícka | 150 m²
Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4 izbový podpivničený rodinný dom s garážou vo výbornej lo
395,000 € 2633 €/m²
Rodinný dom | Okružná | 120 m²
Ponúkame na predaj dva 4 izbové mezonetové byty v rodinnom dome s dvomi bytovými jednotkami na
265,000 € 2208 €/m²
4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO
589,000 € 5049 €/m²
3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²
Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v
480,000 € 4933 €/m²
Garáž | Svoradova | 15 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž na Svoradov
50,000 € 3333 €/m²
Garsónka | Rybničná | 27 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga
99,900 € 3700 €/m²
4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa
675,000 € 4927 €/m²
Rekreačný pozemok | Hany Meličkovej | 1,078 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok so záhradnou chatkou
249,990 € 232 €/m²
3 izbový byt | Kúpeľná | 96 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariad
1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Koreničova | 54 m²
Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj príjemný 2 izbový byt v jednej z najp
279,900 € 5183 €/m²
2 izbový byt | Latorická | 50 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Latorickej ulici. B
480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Thajsko
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka na predaj nadštandardnú 5-izbovú vilu v španielskom št
Info v RK
2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²
Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb
299,900 € 4194 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 750 m²
Mikelssen ponúka na predaj v exkluzívnom zastupení haciendu v lokalite Pernek na rozsiahlom poz
Cena dohodou
Garáž | Opálová | 11 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v luxusnom bytovo
19,000 € 1727 €/m²
Rekreačný pozemok | Prostredné | 2,191 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj pozemok na svahoch v severnej časti m
70,000 € 32 €/m²
Obchodné priestory | Steinov dvor | 132 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor v projekte STEIN II
400,000 € 3030 €/m²
4 izbový byt | Laurinská | 147 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v po
599,000 € 4075 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.