/ Aktuálne / Vkusný zariadený 1,5 izbový byt v centre mesta, Halenárska ulica

Reality Trnava

1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,900 € 3845 €/m²

Top
Top

Luxusná vila v prestížnej lokalite Terasa – Grot

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Breznianska | 339 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívnu novostavbu rodinného domu v lokal

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 67.1 m²

Tatranská Lomnica – ideálna voľba pre rodinu aj oddych v srdci Vysokých Tatier. Realitná kance

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

359,000 € 5350 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2 izbový byt v projekte Tatry Javor, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 45.2 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

259,000 € 5730 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Top
Top

Prenájom 1,5 izbového bytu na Hviezdoslavovom námestí v centrte

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 44 m²

Prenájom nadštandardného 1,5 izbového bytu priamo v centre na Hviezdoslavovom námestí. Byt má

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 68 m²

Prenájom 3 izbového bytu na Osuského ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 12 s d

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom nadštandardného 2 izbového bytu s parkovaním na Tomašikovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici v Ružinov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj chalupy v krásnom prostredí Bielych Karpát pri Starej Turej

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 153 m²

Chalupa na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice. Tát

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

155,000 € 1013 €/m²

Top
Top

Predaj rodinného domu v Starej Turej, časť Súš

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 153 m²

Rodinný dom na predaj uprostred prekrásnych kopaníc v lokalite Stará Turá časť Súš – Kopanice.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

155,000 € 1013 €/m²

Top
Top

ARTHUR - Tehlový byt v tichej uličke v širšom centre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM V MALEJ IDE

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Pod lesom | 150 m²

Architektom navrhnutý pasívny drevodom v energetickej triede A0 s modulárnou dispozíciou 4 aleb

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

493,000 € 3287 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ CHATA S VLASTNÝM POZEMKOM NA BUKOVCI

Reality Bukovec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 111.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Bukovec, len na skok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

125,000 € 1122 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | PREDAJ 3i byt Novostavba | Bernolákovská Ivanka Pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 70.04 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj úplne nový moderný 3-izbový byt v projekte AURORA Residence na Be

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

272,450 € 3890 €/m²

Top
Top

Rodinný dom na predaj | SEČOVCE | luxusná komplená rekonštrukcia | Realitná kancelária Bývajte s Nami

Reality Sečovce

Rodinný dom | 300 m²

EXKLUZÍVNE: Kompletne zrekonštruovaný priestranný rodinný dom v Sečovciach Hľadáte dokonalý ro

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sečovce

245,000 € 767 €/m²

Top
Top

Predaj | Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Michalovciach | Bývajte s NAMI

Reality Michalovce

3 izbový byt | Východ | 64 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný t

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Top
Top

Na Predaj 3-izbový byt s terasou TRI VEŽE - TOP VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

459,000 € 5100 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom, Malá Ida

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Hlavná | 165 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Malá Ida, ktorý poskytuje

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

495,000 € 3000 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,900 € 4798 €/m²

Top
Top

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

330,900 € 4906 €/m²

Top
Top

Dvojdom na Kolibe, so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Cesta na Kamzík | 137 m²

PREDAJ: EXKLUZÍVNY PROJEKT 2 DVOJDOMOV – POD GAŠTANICOU, KOLIBA, BRATISLAVA Ponúkame na predaj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

644,000 € 4701 €/m²

Top
Top

Novostavba 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU dokončeného v ŠTANDARDE - Repíkova ulica, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

595,000 € 4462 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na prenájom uzamykateľná garáž - Dvojkrížna

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Dvojkrížna | 16 m²

Ponúkame na prenájom uzamykateľnú murovanú garáž, s mechanickou bránou na klúč. Garáž má rozme

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

PRENÁJOM nadštandartného 2 izb. bytu v tehlovej novostavbe

Reality Veľké Úľany

2 izbový byt | Hlavná | 58 m²

Realitná kancelária Spirit Reality vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardné 2-izbové býv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Veľké Úľany

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie