3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²
+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners
224,000 € 2620 €/m²
3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²
+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám
154,900 € 1721 €/m²
3 izbový byt | Doležalova | 81 m²
video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto
205,900 € 2542 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/4734b506-3786-40e1-bc37-1b1199912917 Videoobhliadka
269,900 € 2212 €/m²
2 izbový byt | Námestie Slobody | 69.16 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2‑izbový apartmán, ktorý sa nachádza v novej rezidencii pri
139,900 € 2023 €/m²
3 izbový byt | Námestie Slobody | 135.59 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný 3‑izbový byt s výmerou 135,59 m², ktorý sa nachádza v
199,900 € 1474 €/m²
2 izbový byt | Tranovského | 47 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii na Tranov
189,900 € 4040 €/m²
Rodinný dom | 114.9 m²
Moderné nízkoenergetické 5 izbové rodinné domy v Šúrovciach V katastrálnom území Veľké Šúrovce
265,000 € 2306 €/m²
Rodinný dom | 98.45 m²
V pokojnej časti obce Topoľnica vzniká nový projekt šiestich moderných rodinných domov. Ide o t
204,100 € 2073 €/m²
3 izbový byt | Hrušková | 77 m²
Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 3-izbový v blízkosti cent
940 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jelenecká | 80 m²
Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame
250,000 € 3125 €/m²
3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²
Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V
193,980 € 2836 €/m²
2 izbový byt | Hrušková | 53.5 m²
Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – úplne nový a kompletne zariadený 2-izbový v bl
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Dostojevského rad | 161 m²
Royalty's ponúka na predaj výnimočný mezonetový byt na prestížnej adrese v srdci Starého Mesta.
755,000 € 4689 €/m²
3 izbový byt | Československej armády | 72 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl
249,000 € 3458 €/m²
2 izbový byt | Račianska | 61 m²
Ponúkam na prenájom priestranný byt 2+1 o celkovej výmere 61 m² na adrese Račianska, Rača. Byt
850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Strážna | 112 m²
Na prenájom exkluzívny 4-izbový byt v rezidenčnom projekte PARKVILLE – Strážna ulica Ponúkame
1,600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 51 m²
Prenájom 2+1 bytu – moderný, plne vybavený, parkovanie Ponúkam na prenájom moderný byt 2+1 v
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kašmírska | 57 m²
PRENÁJOM – Kašmírska, Bratislava, priestranný 2+1 byt, balkón, parkovanie Ponúkame na prenájom
800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Studenohorská | 55 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený a veľmi útulný byt o dispozícii 2+1 a celkovej ploche 5
800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Jána Langoša | 90 m²
PRENÁJOM – priestranný 4-izbový byt (4+kk), 90 m², balkón 20 m², parkovanie, novostavba Ponúka
1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bartókova | 86.7 m²
LIVIANTE s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na prenájom výnimočný, priestranný a kompletne zariadený
950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Gröslingova | 175 m²
NA PRENÁJOM | NADŠTANDARDNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VÝMEROU 175 m² V SRDCI STARÉHO MESTA Realitná kance
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.