AMEXA EXKLUZÍVNE - PREDAJ - SVETLÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 35.39 m²

AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt s 2 lodž

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

139,000 € 3928 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná vila s bazénom, Pereš - Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Čergovská | 385.47 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj luxusnú vilu v lukratívnej lokalite Košice –

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

1,999,990 € 5188 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOPNovinka: NOVOSTAVBA HROZNOVÝ SAD – VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM V RAČI ZA SKVELÚ CENU voľný od 1.júna!

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Kadnárova | 45 m²

Ponúkame na prenájom byt voľný od 1.júna kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej novostav

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Top
Top

TOP ponuka: 2-izbový byt v štandarde v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 4035 €/m²

Top
Top

VEĽKORYSÝ OBCHODNÝ PRIESTOR 131 m²- PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Podniková | 131.82 m²

Možnosť rozdelenia na 2 samostatné jednotky Projekt Predmestie – Bratislava Rača Ponúkame na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 2731 €/m²

Top
Top

OBCHODNÝ PRIESTOR- PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Podniková | 68.41 m²

Ponúkame na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 68,41 m² interiér + 26,08 m² terasa, n

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3216 €/m²

Top
Top

Bývanie, ktoré dáva zmysel – 3-izbový byt PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²

Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3820 €/m²

Top
Top

Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Dvojbytový rodinný dom pri centre, Zvolen_Podborová

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nevyplnená | 400 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestrannú vilu vo vyhľadávanej časti

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ: Rozostavaná stavba s veľkým pozemkom 1,96 ha na polosamote, Horné Mladonice_okres Krupina

Reality Horné Mladonice

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Túžite uniknúť z každodenného zhonu a nájsť miesto, kde vládne ticho, čistý vzduch a pokoj prí

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Mladonice

Cena dohodou

Top
Top

Predaj: RD s dvomi bytovými jednotkami v Žiline-Malá Praha

Reality Žilina

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame vám na predaj zaujímavý rodinný dom v Žiline na Malej Prahe. Jedná sa o pôvodný dom, p

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

379,900 € 1520 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj penzión pre podnikanie aj bývanie pri Malom Dunaji

Reality Blahová

Hotel, penzión, ubytovňa | - | 397 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný penzión v malebnom prírodnom prostredí obce Blahová,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Blahová

460,000 € 1159 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom v obci Blahová

Reality Blahová

Rodinný dom | - | 120 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený dom v obci Blahová ktorý predstavuje ideálnu prílež

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Blahová

135,000 € 1125 €/m²

Top
Top

Novostavba 3 izb. Rodinného domu v Seredi -Trnavská cesta

Reality Sereď

Rodinný dom | Trnavská cesta | 70 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v radovej zástavbe na Trnavskej ceste v

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

177,000 € 2529 €/m²

Top
Top

Novostavba 2-izbového bytu so záhradkou a parkovaním v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Trnavská cesta | 44 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu zo záhradkou a parkovaním v Cene! Byt sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sereď

145,000 € 3295 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 5I RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Záhradná | 180 m²

špajza | povala | krb v obývacej miestnosti | klimatizácia | nový plynový kotol | kamerový syst

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

499,000 € 2772 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3i BYT S KLIMATIZÁCIOU – ul. Štefana Králika, Bratislava - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²

Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

215,000 € 2925 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE | Rozľahlý 4-izbový byt so záhradou, bazénom a garážou v prestížnej lokalite Bratislava – Lamač

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Rácova | 144.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ Rodinný dom so stavebným pozemkom Dúbravy okres Detva

Reality Dúbravy

Rodinný dom | 225 m²

Ján Moskál realitný maklér Exkluzívne ponúka na predaj, rodinný dom v Dúbravách okres Detva, kt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dúbravy

179,990 € 800 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie